miks

Artykuły - Miks (16)

 • Rozgrzewający miks melonowo-imbirowy

  Rozgrzewający miks melonowo-imbirowy

  Koktajle warto pić nie tylko zimą!
 • Audioriver 2013 ogłasza ostatnich zagranicznych artystów

  Audioriver 2013 ogłasza ostatnich zagranicznych artystów

  Dirtyphonics live, Submotion Orchestra live, Oxia, Function live, Vicious Circle, Rockwell i Terry Francis to ostatnie zagraniczne gwiazdy nadchodzącej edycji festiwalu Audioriver. Organizatorzy ogłosili także specjalny, wspólny występ Davida Delgado i Joany oraz podział na dni i sceny.
 • Poets of the Fall - biografia

  Twórczość Poets of the Fall to mieszanka popu, rocka, metalu i industrialnych dźwięków. Taki osobliwy miks przysporzył zespołowi szerokie grono fanów w ich rodzimej Finlandii i za granicą. Od czasu debiutu w 2005 roku zespół koncertował m.in. w Niemczech, Szwecji, Norwegii, USA, Rosji i Indiach. Poets of the Fall był doceniany także przez ludzi z branży - zdobył wiele krajowych i międzynarodowych nagród, zarówno za muzykę, jak i teledyski, m.in. dwie nagrody Emma (fińskie Grammy) oraz MTV Music
 • "Królewna Śnieżka i Łowca": Śnieżkowo-popowy miks

  "Królewna Śnieżka i Łowca": Śnieżkowo-popowy miks

  Zła królowa żywi się młodością pięknych dziewcząt, a królestwo doprowadza na skraj przepaści. Uratować je może jedynie prawowita następczyni tronu, czyli Śnieżka z pomocą księcia, łowcy, karłów i dzielnych poddanych. Wersja popularnej bajki z wojowniczą Kristen Stewart w roli głównej.
 • Miks gatunków, czyli erotyk, thriller, kryminał

  Miks gatunków, czyli erotyk, thriller, kryminał

  Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "Big Love". W odważnej, kipiącej emocjami opowieści o tym, że nie ma miłości idealnej wystąpi Antoni Pawlicki oraz nowa twarz polskiego kina - Aleksandra Hamkało, znana z seriali "Pierwsza miłość" oraz "Linia życia".
 • Lady GaGa vs Nirvana. Posłuchaj!

  Lady GaGa vs Nirvana. Posłuchaj!

  W sieci pojawił się miks przeboju Lady GaGa ze sztandarowym utworem Nirvany "Smells Like Teen Spirit".
 • Gosia dała z siebie wszystko

  Gosia dała z siebie wszystko

  Na sylwestrowym koncercie we Wrocławiu Gosia Andrzejewicz zaprezentowała taneczny miks swoich przebojów.
 • Owal i miks osobowości

  Owal i miks osobowości

  Raper opowiada INTERIA.PL o najnowszym teledysku do utworu "Szukam".
 • Wolty i miksy Hurtu

  Wolty i miksy Hurtu

  Wokalista zespołu Hurt, znanego z przeboju "Załoga G", w związku z premierą nowej płyty odpowiadał na pytania fanów na czacie w INTERIA.PL.
 • Przejażdżka z "Papryczkami"

  Przejażdżka z "Papryczkami"

  Od środy, 3 stycznia 2007 roku, w kalifornijskim Disneylandzie czekać będzie specjalna atrakcja dla fanów grupy Red Hot Chili Peppers. Przejażdżce na słynnym rollercoasterze towarzyszyć będzie muzyczny miks "Papryczek".