mikrofalówka

Artykuły - Mikrofalówka (10)

 • Oliwa nie jest do smażenia a mikrofala niezdrowa? Obalamy mity o gotowaniu

  Oliwa nie jest do smażenia a mikrofala niezdrowa? Obalamy mity o gotowaniu

  Większość gotując kieruje się obiegowymi opiniami, które w rzeczywistości mogą nie mieć nic wspólnego z prawdą. Popularne kulinarne mity obalić postanowiła dietetyczka Viola Urban. I wyjaśnia, których zasad należy przestrzegać, a które odrzucić.
 • Test 52 mikrofalówek: Dobra nie musi być droga

  Test 52 mikrofalówek: Dobra nie musi być droga

  37 dobrych, 9 dostatecznych i aż 6 niedostatecznych - to wyniki testu, w którym w laboratorium Fundacja Pro-Test porównała 52 kuchenki mikrofalowe.
 • Zalewa nas tanie, tandetne AGD

  Zalewa nas tanie, tandetne AGD

  Przed tymi produktami ostrzega już nawet UOKiK. - Frytkownice, tostery, blendery, czajniki elektryczne czy żelazka mogą zagrażać bezpieczeństwu i życiu - twierdzi. Do listy bubli dopisuje po pięć produktów miesięcznie.
 • Zrobią bombę z... mikrofalówki

  Zrobią bombę z... mikrofalówki

  HPM (high-power microwave) to broń generująca impuls elektromagnetyczny, który może niszczyć cele nie czyniąc jednocześnie szkody ludziom czy budynkom.
 • Włożyła córkę do mikrofalówki

  Sąd w Dayton uznał Chinę Arnold winną morderstwa jej miesięcznej córki. Kobieta włożyła dziecko do mikrofalówki i włączyła urządzenie.
 • Włożył niemowlaka do mikrofalówki

  Amerykanin, który znęcał się nad swoją dwumiesięczną córką, spędzi w więzieniu 25 lat. Psychopata zamknął dziecko w hotelowym sejfie, następnie włożył do mikrofalówki, a później do lodówki - pisze Dziennik.pl.
 • Kot w mikrofalówce wstrząsnął kanadyjską siecią

  Kot w mikrofalówce wstrząsnął kanadyjską siecią

  Policja w Kanadzie zaczęła blokować strony internetowe, gdzie grożono śmiercią czwórce nastolatków, którzy usmażyli kota swojej znajomej w mikrofalówce. Okrutny czyn wywołał niespotykaną falę protestów i oburzenia tamtejszej społeczności online.
 • Gdzie ukryć prezenty

  Piwnica, strych, bagażnik samochodu, a nawet... mikrofalówka i pusty ul. Rodzice dwoją się i troją, by skutecznie ukryć prezenty przed pociechami - pisze "Dziennik Łódzki".
 • Telewizja z mikrofalówki

  Telewizja z mikrofalówki

  Zamiast kupna małego telewizora do kuchni warto pomyśleć nad bardziej użytecznym rozwiązaniem. W trakcie targów IFA w Berlinie, firma Holland Electro zaprezentowała kuchenkę mikrofalową Wave TV z ekranem LCD.