Mikołajki

Artykuły - Mikołajki (31)

 • Mikołajkowa Klinika Zabawek

  Mikołajkowa Klinika Zabawek

  Z okazji Mikołajek Plac Unii City Shopping wraz z Kliniką Zabawek szykuje wyjątkową akcję dla dużych i małych. Podaruj drugie życie ukochanej zabawce.
 • Trener szkółki Wisły wyrzucony za turniej Mikołajkowy

  Trener szkółki Wisły wyrzucony za turniej Mikołajkowy

  Na II Turniej Mikołajkowy w Olkuszu TS Wisła Kraków wystawiło chłopców o rok starszych do rywalizacji dziewięciolatków wygrywając go. Rodzice oszukanych dzieci podnieśli alarm. Całe szczęście, że zarząd TS Wisła nie zamiótł sprawy pod dywan i oddał puchar.
 • Śpiewająca pomoc dzieciom

  Śpiewająca pomoc dzieciom

  Czas rozpocząć sezon zimowy. A nie ma chyba lepszej okazji niż zbliżające się wielkimi krokami Mikołajki!
 • Prezenty - jak je wybrać, by radości było co niemiara?

  Prezenty - jak je wybrać, by radości było co niemiara?

  Wkrótce mikołajki i gwiazdka. Na związane z nimi upominki najbardziej czekają dzieci! Co ma szansę ucieszyć je najbardziej?
 • Najbardziej wyczekiwany gość

  Najbardziej wyczekiwany gość

  Któż z nas nie zna, zawsze miłego, uśmiechniętego staruszka w czerwonym stroju z siwą brodą i workiem pełnym prezentów, zarzuconym przez plecy. To św. Mikołaj, na niego czekają wszystkie dzieci.
 • Zepsute Mikołajki. Unia przegrała z TKH

  Aksam Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z TKH Nestą 3-6 w dziewiątej serii spotkań grupy B PLH. - Zagraliśmy słabo. Mieliśmy wiele sytuacji strzeleckich, których nie potrafiliśmy wykorzystać - powiedział po spotkaniu Alesz Flaszar, szkoleniowiec gospodarzy.
 • Rockowe Mikołajki w stolicy

  Rockowe Mikołajki w stolicy

  W niedzielę (6 grudnia), w warszawskim klubie Progresja odbędą się Rockołajki - minifestiwal rockowy, gdzie jako gwiazda wystąpi amerykańska formacja Winger.
 • Na co iść do kina? Mikołajki i reszta

  Na co iść do kina? Mikołajki i reszta

  W ramach mikołajkowego prezentu warto wybrać się do kina. Wśród premier nadchodzącego weekendu miłośnicy komedii, ożywionych trupów, nieszablonowych historii miłosnych czy wyjątkowych dokumentów znajdą coś dla siebie. Nie zapomniano również o najmłodszych.
 • Rajd Polski - bilety wciąż w sprzedaży

  Zakończyła się już sprzedaż internetowa karnetów kibica oraz biletów wstępu na odcinki specjalne ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski.

Filmy - Mikołajki (1)

 • Mikołajki: Jak wygląda zwyczaj wręczania prezentów w różnych krajach?

  Już 6 grudnia będziemy obchodzili mikołajki - zwyczaj lubiany przez dzieci, ale też i przez wielu dorosłych. Okazuje się, że do XIX wieku na ziemiach polskich dzień ten był wolny od pracy. Co warto wiedzieć o dniu św. Mikołaja i jak zwyczaj obdarowywania się prezentami wygląda w innych krajach? Czy zawsze jest to właśnie 6 grudnia? (Agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.