Mikołaj Roznerski

Artykuły - Mikołaj Roznerski (97)

 • Mikołaj Roznerski: Widzowie cenią prawdę

  Mikołaj Roznerski: Widzowie cenią prawdę

  Już trzeci raz Czytelnicy zdecydowali, że Telekamera "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora powędruje w jego ręce. Prywatnie skromny, na ekranie bywa amantem, łamaczem kobiecych serc, ale i księdzem. Mikołaj Roznerski znany jest nie tylko z serialowych ról, ma również na koncie kreacje w takich filmach kinowych, jak "Fighter", "Jak poślubić milionera?", "Narzeczony na niby", "Pech to nie grzech" czy "Karbala".
 • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

  Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

  Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są dość tajemniczą parą. Niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym, a czasem wodzą fanów za nos.
 • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na wspólnych wakacjach

  Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na wspólnych wakacjach

  Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. O łączącej ich relacji mówią jednak niewiele.
 • Mikołaj Roznerski: Przekroczyłem własne granice

  Mikołaj Roznerski: Przekroczyłem własne granice

  "Markowaliśmy ciosy, ale nie raz nam weszło. Pamiętam, że raz ze zmęczenia nie zrobiłem rotacji w dół i poczułem, że moja głowa stała się grzechotką. Piotrek trafił, a ja nie zdążyłem zrobić uniku" - wspomina pracę na planie filmu "Fighter" Mikołaj Roznerski. Produkcja w gwiazdorskiej obsadzie zadebiutuje na ekranach polskich kin w piątek 19 lipca.
 • Telekamery 2019: Mikołaj Roznerski dziękuje widzom "M jak miłość"

  Telekamery 2019: Mikołaj Roznerski dziękuje widzom "M jak miłość"

  - Bardzo dziękuję widzom "M jak miłość", bo to jest prężna armia. Prawie 6 i pół miliona osób wciąż śledzi losy rodziny Mostowiaków - powiedział nam Mikołaj Roznerski po odebraniu Telekamery Tele Tygodnia w kategorii Aktor.
 • Mikołaj Roznerski na zdjęciu z przeszłości

  Mikołaj Roznerski na zdjęciu z przeszłości

  Mikołaj Roznerski jest przez wielu uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Okazuje się, że upływ czasu bardzo mu służy.
 • Mikołaj Roznerski jest nie do poznania

  Mikołaj Roznerski jest nie do poznania

  Mikołaj Roznerski bywa zaliczany do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Profil 34-latka na Instagramie obserwuje aż 378 tys. użytkowników.
 • Mikołaj Roznerski: Nie spocząć na laurach

  Mikołaj Roznerski: Nie spocząć na laurach

  Od sześciu lat gra Marcina w serialu "M jak miłość". Tymczasem przed nim nowe wyzwanie - rola w filmie "Diablo" o nielegalnych wyścigach superszybkich aut (premiera w styczniu 2019 r.). Ten skromny, utalentowany aktor sumiennie się do niej przygotowuje. A prywatnie nie widzi świata poza swoimi bliskimi.
 • Mikołaj Roznerski na Festiwalu Gwiazd

  Mikołaj Roznerski na Festiwalu Gwiazd

  Wśród gości, którzy pojawią się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach (4-7 lipca), będzie Mikołaj Roznerski. "Jednego dnia będę pracować - zagram w spektaklu +Kłamstwo+, a drugiego dnia oddam się lenistwu" - deklaruje aktor.
 • Mikołaj Roznerski na Dzień Kobiet

  Mikołaj Roznerski na Dzień Kobiet

  Na Dzień Kobiet wielbicielki Mikołaja Roznerskiego dostaną prezent - nową komedię romantyczną z aktorem w roli głównej, w której partneruje mu Agnieszka Więdłocha.

Zdjęcia - Mikołaj Roznerski (36)

Filmy - Mikołaj Roznerski (10)

 • Czy gwiazdy miewają pecha?

  Czy gwiazdy miewają pecha? - Wierzę, że jesteśmy w stanie kontrolować swoje życie i jesteśmy w stanie wpływać na to, wizualizując sobie pewne rzeczy - powiedziała Dereszowska. - Ja w pecha to nie wierzę. Uważam, że jestem szczęściarzem w życiu zawodowym i prywatnym - dodał Roznerski.
 • "Seriale dają ogromną popularność"

  Gdzie widzi siebie bardziej Mikołaj Roznerski w serialu czy fabule? - Nie przeszkadza jedno w drugim. Seriale dają ogromną popularność, która jest też wykorzystywana w kinie. Polscy producenci biorą to pod uwagę, że seriale to jest moc. Serial to jest kawał ciężkiej pracy, fabuła nieco inaczej wygląda. Taki rynek mamy, że żeby przeżyć, to musimy grać - powiedział aktor.
 • Mikołaj Roznerski: Pierwsza Telekamera

  Mikołaj Roznerski otrzymał Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii najlepszy aktor. Aktor okazał się lepszy m.in. od Macieja Zakościelnego i Krystiana Wieczorka.
 • Mikołaj Roznerski w dubbingu animacji "Munio: Strażnik Księżyca"