Mikołaj Krawczyk

Artykuły - Mikołaj Krawczyk (94)

 • Mikołaj Krawczyk ogolił głowę na łyso? Internauci w szoku! "Coś ty zrobił"

  Mikołaj Krawczyk ogolił głowę na łyso? Internauci w szoku! "Coś ty zrobił"

  Mikołaj Krawczyk pochwalił się w sieci swoją metamorfozą. Aktor opublikował w mediach społecznościowych zaskakujące zdjęcie, na którym nie ma włosów. Postanowił ogolić głowę na łyso?
 • Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. Żona Mikołaja Krawczyka ujawniła też płeć dziecka?

  Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. Żona Mikołaja Krawczyka ujawniła też płeć dziecka?

  Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk już niebawem zostaną rodzicami. Chociaż informacje o oczekiwaniu na pierwszego potomka tej aktorskiej pary krążyły w mediach już od kilku miesięcy, to teraz znalazły potwierdzenie. Radosną nowiną podzieliła się sama przyszła mama, publikując w sieci zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.
 • Mikołaj Krawczyk: Specjalista od castingów

  Mikołaj Krawczyk: Specjalista od castingów

  Większość aktorów traktuje castingi jako zło koniecznie - on podczas przesłuchań do roli czuje się jak ryba w wodzie. Mikołaj Krawczyk, którego zazwyczaj możemy oglądać w serialach, tym razem zagrał w pełnometrażowym filmie - międzynarodowej produkcji "Sobibór".
 • Mikołaj Krawczyk: Zagra w serialu, którego wcześniej nie oglądał

  Mikołaj Krawczyk: Zagra w serialu, którego wcześniej nie oglądał

  Bohaterowie sagi "Pensjonatu nad rozlewiskiem" powracają na antenę Jedynki już we wtorek 27 lutego. W obsadzie pojawi się kilka nowych twarzy - m.in. Mikołaj Krawczyk. - Joanna Brodzik na początku mnie zmroziła - aktor wspomina swój pierwszy dzień na planie.
 • Mikołaj Krawczyk: Rola życia? Bycie tatą

  Mikołaj Krawczyk: Rola życia? Bycie tatą

  ​Olivier w "Barwach szczęścia", Łukasz w "Przyjaciółkach" i Ksawery w "Strażakach". Mikołaj Krawczyk opowiada o muzycznej pasji i o tym, jak spełnia się w roli taty cudownych chłopców.

Filmy - Mikołaj Krawczyk (4)