Mikkel Kirkeskov

Artykuły - Mikkel Kirkeskov (6)

 • Piast Gliwice. Udany rok Mikkela Kirkeskova

  Piast Gliwice. Udany rok Mikkela Kirkeskova

  2019 rok był szczególnym dla Piasta Gliwice i jego piłkarzy. Gliwiczanie po raz pierwszy w historii zdobyli mistrzostwo Polski. O eksponowane miejsce będą też walczyli wiosną. Powody do zadowolenia może też mieć Mikkel Kirkeskov.
 • Piast Gliwice. Kirkeskov zdradza plan: Pierwsze miejsce na koniec roku

  Piast Gliwice. Kirkeskov zdradza plan: Pierwsze miejsce na koniec roku

  W śląskich derbach piłkarze Piasta nie wykorzystali szansy wskoczenia na fotel lidera Ekstraklasy. W meczu z Górnikiem na jego terenie zremisowali 1-1. Nic dziwnego, że z takiego rozstrzygnięcia w gliwickim zespole nie byli zadowoleni.
 • Piast Gliwice. Mikkel Kirkeskov: Mogę grać w każdym spotkaniu

  Piast Gliwice. Mikkel Kirkeskov: Mogę grać w każdym spotkaniu

  W Gliwicach trwają przygotowania do pierwszego meczu w II rundzie eliminacji Ligi Europy z Riga FC w czwartek. Piłkarze Piasta rozpamiętują też jednak sobotnie, zremisowane u siebie w lidze 1-1 spotkanie z Lechem.
 • Legia Warszawa. Mikkel Kirkeskov trafi z Piasta Gliwice do stolicy?

  Legia Warszawa. Mikkel Kirkeskov trafi z Piasta Gliwice do stolicy?

  Czy mający za sobą sezon życia obrońca Mikkel Kirkeskov opuścił zespół mistrza Polski, Piast Gliwice, by pomóc w odzyskaniu prymatu w lidze Legii Warszawa? 27-letni Duńczyk stał się łakomym kąskiem na rynku transferowym.
 • Piast Gliwice. Mikkel Kirkeskov celuje w europejskie puchary

  Piast Gliwice. Mikkel Kirkeskov celuje w europejskie puchary

  To jedno w największych zaskoczeń tegorocznego sezonu. W poprzednich rozgrywkach jedenastka z Gliwic do ostatniej kolejki biła się o pozostanie wśród najlepszych. Teraz jest o krok od wywalczenia miejsca na podium i gry w europejskich pucharach.
 • Górnik - Piast 0-2. Kirkeskov: Pokazaliśmy charakter

  Górnik - Piast 0-2. Kirkeskov: Pokazaliśmy charakter

  Wielka radość w Gliwicach! Piast po raz kolejny tej wiosny pokazał dobry futbol i zasłużenie ograł w Zabrzu Górnika 2-0. Jednym z bohaterów śląskich derbów był Mikkel Kirkeskov, który w pierwszej połowie zdobył pięknego gola z rzutu wolnego.

Filmy - Mikkel Kirkeskov (6)