Miguel Angel Lopez

Artykuły - Miguel Angel Lopez (6)

• Tour de Pologne. Silny skład Astany

Tour de Pologne. Silny skład Astany

Miguel Angel Lopez będzie liderem grupy Astana na 76. Tour de Pologne. 25-letni Kolumbijczyk zadebiutuje na polskich drogach. W ubiegłym roku zajął trzecie lokaty w klasyfikacji generalnej Giro d'Italia i Vuelta a Espana, a w tym sezonie zwyciężył w Dookoła Katalonii.
  • Vuelta a Espana. Lopez wygrał 15. etap, Froome nadal liderem

Vuelta a Espana. Lopez wygrał 15. etap, Froome nadal liderem

Kolumbijczyk Miguel Angel Lopez (Astana) wygrał po samotnym finiszu 15. etap wyścigu Vuelta a Espana. Prowadzenie w imprezie utrzymał Chris Froome (Sky). Brytyjski kolarz był piąty i o sześć sekund - do 1.01 - powiększył przewagę nad Włochem Vincenzo Nibalim.
  • Vuelta a Espana. Miguel Angel Lopez wygrał wspinaczkę na Calar Alto

Vuelta a Espana. Miguel Angel Lopez wygrał wspinaczkę na Calar Alto

Kolumbijczyk Miguel Angel Lopez (Astana) wygrał w środę 11. etap kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana z Lorca do obserwatorium astronomicznego na szczycie Calar Alto. Drugi na mecie był Brytyjczyk Christopher Froome (Sky), umacniając się na pozycji lidera.
  • Dookoła Szwajcarii - wygrana Miguela Angela Lopeza

Dookoła Szwajcarii - wygrana Miguela Angela Lopeza

Kolumbijski kolarz Miguel Angel Lopez z ekipy Astana odniósł życiowy sukces, triumfując w wyścigu Dookoła Szwajcarii. Ostatni, dziewiąty etap wygrał w Davos jego rodak Jarlinson Pantano (IAM).
  • Miguel Angel Lopez liderem wyścigu Dookoła Szwajcarii

Miguel Angel Lopez liderem wyścigu Dookoła Szwajcarii

Kolumbijczyk Miguel Angel Lopez został liderem wyścigu Dookoła Szwajcarii. Kolarz grupy Astana był drugi w sobotę na siódmym etapie - "czasówce" ze startem i metą w Davos (16,8). Etap wygrał Hiszpan Jon Izagirre (Movistar).
  • Lekkoatletyczne MŚ: Miguel Angel Lopez wygrał chód na 20 km

Lekkoatletyczne MŚ: Miguel Angel Lopez wygrał chód na 20 km

Hiszpan Miguel Angel Lopez zwyciężył w chodzie na 20 km na mistrzostwach świata w Pekinie. 27-letni zawodnik osiągnął czas 1:19.14 i o 15 sekund wyprzedził Chińczyka Zhen Wanga oraz o 43 s Benjamina Thorne’a. Kanadyjczyk ustanowił rekord kraju. Polacy nie startowali.