mieszkanie

Synonimy:
mieszkania,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mieszkanie (3600)

Filmy - Mieszkanie (120)

 • Spłacam kredyt, a mieszkanie się rozpada. Co zrobić?

  Co zrobić, gdy spłacamy kredyt na mieszkanie, które ma usterki? Opowiedziała o tym adwokat Eliza Kuna. Na czym polega rękojmia? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kot próbuje dostać się do domu po imprezie

  Ciężko uwierzyć w to, co się widzi. Kot, najwyraźniej zmęczony całonocną imprezą, postanowił wrócić do domu o 6 nad ranem. Niestety, drzwi były zamknięte, a na jego pukanie… nikt nie odpowiadał. Zabawne? (STORYFUL/x-news)
 • Dom w stylu boho. Skąd czerpać inspiracje?

  Ostatnio bardzo modny styl boho zawitał do mieszkania pani Beaty, którą odwiedziła Katarzyna Jaroszyńska. Wnętrze zapełnione jest ciepłymi, drewnianymi elementami i wieloma roślinami, ale znajdziemy w nim również industrialne meble. Na ścianach wiszą prace graficzki i wszystko, mimo różnych stylów, bardzo dobrze się komponuje. Skąd właścicielka czerpała inspiracje? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Odpicowane mieszkanie, czyli wnętrza pełne kolorów

  W kolejnej odsłonie cyklu „Odpicowane mieszkanie” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła mieszkanie, które zachwyca swoimi kolorami. Właściciele Michał Osmałek i Karolina Haaso pokazali swoje odnowione wnętrza oraz opowiedzieli, skąd brali pomysły i inspiracje na urządzenie przestrzeni. Skąd wzięła się kolekcja naczyń w kuchni i jak powstała ściana ombre w sypialni? (Dzień Dobry TVN/x-news)