mieszkanie

Synonimy:
mieszkania,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mieszkanie (961)

 • Prajsnar: Kluczowe materiały do budowy mieszkań nadal drożeją

  Prajsnar: Kluczowe materiały do budowy mieszkań nadal drożeją

  Kluczowe materiały do budowy mieszkań nadal drożeją - zauważył ekspert portalu RynekPierwotny.pl Andrzej Prajsnar. Ekspert, komentując dane Grupy PSB, dotyczące cen, zauważył, że rysują się wyraźne różnice we wzrostach w różnych grupach towarowych.
 • Czy za mieszkanie z ogródkiem zapłacimy więcej?

  Czy za mieszkanie z ogródkiem zapłacimy więcej?

  Własny ogródek jest marzeniem wielu Polaków. Część z nich, by zrealizować swój cel, kupuje dom z dużą działką. Są jednak tacy, którym do szczęścia potrzeba zaledwie kilkudziesięciu metrów kwadratowych zieleni.
 • Mieszkanie plus: Skala szansą na duże oszczędności

  Mieszkanie plus: Skala szansą na duże oszczędności

  - Skala programu Mieszkanie plus daje szansę na duże oszczędności - dzięki dużym zamówieniom BGKN może uzyskać lepsze ceny. Ceny produkcji budowlanej w Polsce będą jednak rosnąć i utrzymanie dzisiejszych kosztów byłoby dużym sukcesem, stąd ogłoszony konkurs na projekt Mieszkania plus w prefabrykacji - mówi Interii członek zarządu BGK Nieruchomości Grzegorz Muszyński.
 • Studenci szukają mieszkań na wynajem

  Studenci szukają mieszkań na wynajem

  Początek września to gorący okres na rynku najmu. Do poszukiwań mieszkania wkracza bodaj najsilniejsza grupa najemców - studenci.
 • Nie będzie trzeba czekać 5 lat, by sprzedać odziedziczoną nieruchomość

  Nie będzie trzeba czekać 5 lat, by sprzedać odziedziczoną nieruchomość

  Ministerstwo Finansów zamierza pochylić się nad osobami, które odziedziczyły nieruchomość. Od przyszłego roku spadkobiercy nie będą musieli czekać 5 lat, aby sprzedać swoją nieruchomość i uniknąć podatku dochodowego.
 • Kraków: Dobry czas na transakcje mieszkaniowe

  Kraków: Dobry czas na transakcje mieszkaniowe

  W Krakowie nie ustają zakupy inwestycyjne. Zainteresowaniem cieszą się niewielkie mieszkania, na które na rynku pierwotnym trzeba polować już na etapie "dziury w ziemi". Popyt na mieszkania wzmaga łatwy dostęp do kredytów hipotecznych, które przy obecnych poziomach stóp procentowych nadal są tanie.
 • Wrocław: Krzyki zdeklasowały inne dzielnice

  Wrocław: Krzyki zdeklasowały inne dzielnice

  Wśród wrocławskich lokalizacji to właśnie Krzyki mogą pochwalić się największym zainteresowaniem kupujących mieszkania. Nie jest to żadna sensacja, ponieważ ta dzielnica od lat jest pierwszym wyborem dla mieszkańców Wrocławia.
 • Można zwiększyć zyski z wynajmu mieszkań

  Można zwiększyć zyski z wynajmu mieszkań

  Krótkoterminowy wynajem mieszkań zyskuje na popularności. Jest bardziej czasochłonny, ale daje więcej zarobić.
 • Nowa Huta nadal na topie

  Nowa Huta nadal na topie

  Z danych Otodom wynika, że najpopularniejszą dzielnicą w Krakowie jest Nowa Huta. Co piąty użytkownik serwisu w pierwszej kolejności szukał mieszkań do kupienia właśnie w tej dzielnicy.

Filmy - Mieszkanie (90)