Mieszkanie+

Synonimy:
program Mieszkanie+,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mieszkanie+ (0)

Filmy - Mieszkanie+ (4)

 • Z Mieszkania Plus zostały tylko obietnice

  Miały być mieszkania na tanich gruntach za niski czynsz a skończyło się na obietnicach. Program Mieszkanie Plus istnieje bardziej w świadomości społecznej, niż na rynku nieruchomości – alarmuje ekspert portalu RynekPierwotny.pl. Minister Infrastruktury zapowiedział ostatnio przygotowanie specustawy, która miałaby przyśpieszyć realizację programu. Po dwóch latach działania Mieszkania Plus powstało tylko 1700 lokali.
 • Boom budowlany będzie miał swoje ofiary: Program Mieszkanie Plus

  Boom budowlany będzie miał swoje ofiary. Mogą się nimi stać nie tylko przedsiębiorstwa budowlane, ale również inwestorzy. I uderzy w rządowy program Mieszkanie Plus. Obecnie znów mamy do czynienia z ogromnym popytem na usługi firm budowlanych. Efekt? Galopujący wzrost cen, a do tego brak rąk do pracy oraz problemy z transportem , jak wynika z raportu „Sytuacja finansowa przedsiębiorstw budowlanych. Wzrost cen blokuje hossę”, przygotowanego przez BIG InfoMonitor oraz Polski Związek Pracodawców Budownictwa.
 • Nietrafione pomysły w nowym rządowym programie mieszkaniowym pobierz video 30.04.2017 Rządowy program Mieszkanie Plus nadal jest na etapie bardzo wstępnych założeń, choć prace trwają ponad rok. Opcja, aby były to mieszkania na własność jest nietrafiona,

  Rządowy program Mieszkanie Plus nadal jest na etapie bardzo wstępnych założeń, choć prace trwają ponad rok. Opcja, aby były to mieszkania na własność jest nietrafiona, a pomysł ich budowania w małych miastach jest zły.
 • Tanie mieszkanie – dla kogo i kiedy?

  Zapowiadany program Mieszkanie Plus ma w intencji zrewolucjonizować rynek mieszkaniowy w Polsce. Jak na razie wiemy niewiele. Pewne jest, że program ma opierać się na trzech filarach – budowie tanich mieszkań na wynajem, wsparciu budownictwa społecznego oraz zachętach w oszczędzaniu na cele mieszkaniowe. - Pierwszy filar to jest wsparcie dla osób oszczędzających na cele mieszkaniowe. Jeżeli przez kilka lat będziemy oszczędzali na indywidualnych kontach bankowych to państwo wypłaci nam premie z przeznaczeniem na realizacje celów mieszkaniowych. To może być zakup, budowa lub remont mieszkania – mówi Michał Krajkowski, główny analityk Notus Doradcy Finansowi.