mieszkania na wynajem

Artykuły - Mieszkania na wynajem (46)

Filmy - Mieszkania na wynajem (8)

 • Rząd nie powinien budować mieszkań na wynajem

  Program Mieszkanie Plus okazał się największym niepowodzeniem wśród rządowych programów mieszkaniowych. Poprzednie programy też nie były sukcesem. To tylko potwierdza, że państwo nie powinno zajmować się budowaniem mieszkań.
 • Zagrożenie dla rynku mieszkań na wynajem

  Kupujący mieszkania na wynajem mogą znaleźć się w dużych kłopotach. Stanie się tak, jeżeli na rynku pojawią się nowe instytucje wspólnego inwestowania w nieruchomości.
 • Współczesny student chce mieszkać w luksusie

  Czasy, kiedy studenci wynajmowali malutkie mieszkania z samą meblościanką, dawno minęły. Dzisiaj wymagania młodzieży akademickiej są o niebo większe. Na szczęście dla studentów dobra sytuacja na rynku wynajmu sprawia, że nie muszą się już oni zadowalać byle czym.
 • Pomimo rządowego programu nadal będzie brakowało mieszkań na wynajem

  Budujemy rekordowe ilości mieszkań własnościowych, a najbardziej brakuje mieszkań na wynajem. Przygotowany przez rząd Narodowy Program Mieszkaniowy tego problemu nie rozwiązuje, choć ma wspierać właśnie rozwój rynku mieszkań na wynajem. Dzieje się tak, ze względu na regulacje prawne chroniące lokatorów. Lokator może powiedzieć: od dziś nie będę płacił i nie wyprowadzę się z twojego mieszkania.