mieszane sztuki walki

Artykuły - Mieszane sztuki walki (20)

 • Mamed Chalidow leczy się na nerwicę

  Mamed Chalidow leczy się na nerwicę

  Dla kibiców Mamed Chalidow zawsze był uosobieniem wielkiego gladiatora, który wchodząc do klatki MMA nie wiedział, co to strach. Po drugiej porażce z Tomaszem Narkunem polski wojownik rodem z Czeczeni niespodziewanie ogłosił zakończenie kariery, a teraz zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie.
 • Mamed Chalidow: Miałem do załatwienia sprawy osobiste

  Mamed Chalidow: Miałem do załatwienia sprawy osobiste

  Walczący pod polską flagą Mamed Chalidow po dłuższej rozłące z klatką mieszanych sztuk walki wraca do sportu. Wojownik rodem z Czeczenii potwierdził informacje, w które jakiś czas temu wtajemniczył dziennikarza Interii, że jego przerwa była wymuszona sprawami osobistymi. Dlaczego skusiło go rzucenie rękawic przez mistrza KSW Tomasza Narkuna?
 • Artur Szpilka zmienił plany. Boks nadal na pierwszym miejscu

  Artur Szpilka zmienił plany. Boks nadal na pierwszym miejscu

  Artur Szpilka nie przestaje zaskakiwać. Pięściarz niedawno ogłosił, że w 2018 roku na sto procent zadebiutuje w mieszanych sztukach walki w klatce KSW, ale po raz wtóry rozmyślił się i w najbliższym czasie ma zamiar skupić się tylko na boksie. Na usta aż ciśnie się pytanie, ile jeszcze zmian zdania zafunduje kibicom były pretendent do tytułu mistrza świata?
 • UFC 219. Świetny debiut Michała Oleksiejczuka

  UFC 219. Świetny debiut Michała Oleksiejczuka

  Michał Oleksiejczuk (13-2) w świetny sposób zakończył rok mieszanych sztuk walki. Polak wystąpił na gali UFC 219, gdzie w debiucie pewnie pokonał jednogłośną decyzją sędziów (30-27 x3) Khalila Rountree (6-3). O tym, że wojownik z Łęcznej ma potencjał, mówiło się już od jakiegoś czasu, a jego start w Las Vegas to jedynie potwierdził. Świetlana przyszłość przed podopiecznym Konrada Płazy, który ma zaledwie 22 lata!
 • Mariusz Pudzianowski: Jeśli wrogowie piszą te słowa, to znaczy...

  Mariusz Pudzianowski: Jeśli wrogowie piszą te słowa, to znaczy...

  Od ośmiu lat Mariusz Pudzianowski (12-5, 1 NC, 5 KO, 2 SUB) zapisuje piękną kartę w historii polskiego MMA, udowadniając, że uprawiając przez lata inny sport, dzięki ciężkiej pracy można stać się pełnoprawnym wojownikiem mieszanych sztuk walki. "Pudzian" jest zbudowany, że nawet jego wrogowie zaczynają wypowiadać słowa uznania.
 • Szymon Kołecki zaczyna karierę w MMA. Seria nokautów

  Szymon Kołecki zaczyna karierę w MMA. Seria nokautów

  Były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki z impetem wszedł do oktagonu, powszechnie zwanego klatką. Były prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów prędko udowodnił, że ma smykałkę do mieszanych sztuk walki. 36-latek prędko nokautuje kolejnych rywali, ale ostatni pojedynek był dla niego sporym wyzwaniem.
 • Mariusz Pudzianowski bohaterem tatuażu. "Pudzian" zachwycony

  Mariusz Pudzianowski bohaterem tatuażu. "Pudzian" zachwycony

  Mariusz Pudzianowski wśród dziesiątek tysięcy fanów doczekał się sympatyka, który na cześć idola zdecydował się przyozdobić swoje ciało tatuażem z podobizną siłacza. Ten gest tak spodobał się "Pudzianowi", że sportowiec opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych i wyraził uznanie.
 • Krzysztof Zimnoch w MMA? "Może zobaczycie mnie w klatce"

  Krzysztof Zimnoch w MMA? "Może zobaczycie mnie w klatce"

  Pięściarz Krzysztof Zimnoch zapewnia, że nadal kocha boks, ale coraz bliżej mu do postawienia pierwszego kroku w klatce. Białostoczanin nosi się z zamiarem debiutu w mieszanych sztukach walk, a zadanie z pewnością może ułatwić mu promotor Tomasz Babiloński, który właśnie wziął się za organizację gal MMA.
 • Mateusz Masternak gotowy na walkę z Tomaszem Narkunem

  Mateusz Masternak gotowy na walkę z Tomaszem Narkunem

  W sportach walki, w którym zaciekłą rywalizację o kibiców i popularność toczą pięściarze z zawodnikami MMA, coraz częstsze staje się wyzywanie na pojedynek jednych zawodników przez drugich. Na polskim podwórku gotowość skrzyżowania rękawic w ringu właśnie zgłosili były bokserski mistrz Europy Mateusz Masternak oraz mistrz wagi półciężkiej federacji KSW Tomasz Narkun.
 • Mamed Chalidow nieszybko wróci do klatki MMA. Wojownik zabrał głos

  Mamed Chalidow nieszybko wróci do klatki MMA. Wojownik zabrał głos

  To nie jest dobra informacja dla fanów Mameda Chalidowa. Czeczen z polskim obywatelstwem właśnie poinformował w wywiadzie z rosyjskim dziennikarzem, że nie wróci do oktagonu przynajmniej do września. To realizacja jednego z wariantów, jaki "Kanibal" rodem z Groznego przedstawił w ostatniej rozmowie z Interią. Stwierdził też, że po ostatniej walce gwizdali na niego narodowcy związani z Legią Warszawa.