menway - mięso

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mięso (2017, reż. Julia Ducournau) ,

Artykuły - Mięso (23)

 • Widok piersi i mięsa. To koi męskie nerwy

  Widok piersi i mięsa. To koi męskie nerwy

  Okazuje się, że nie tylko widok kobiecych piersi koi męskie nerwy. Podobnie działa widok… mięsa. Wszystkiemu winna jest ewolucja i pierwotne instynkty, które gwarantowały przeżycie.
 • Derek Nance: Prawdziwy mężczyzna je mięso

  Derek Nance: Prawdziwy mężczyzna je mięso

  Derek Nance przez ostatnie siedem lat nie jadł nic innego, tylko surowe mięso. I nie ma zamiaru przestać.
 • Mięso jednak jest rakotwórcze? Naukowcy nie mają wątpliwości

  Mięso jednak jest rakotwórcze? Naukowcy nie mają wątpliwości

  Wszyscy mięsożerni przeżyli w ostatnich tygodniach chwile grozy, kiedy to w raporcie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) znalazł się zapis, że ich ulubiony składnik diety może wywoływać raka. Spokojnie, wcale nie trzeba będzie rezygnować z grilla.
 • PhotonGrill: Pieczenie mięsa bez ognia? Ten gadżet to potrafi!

  PhotonGrill: Pieczenie mięsa bez ognia? Ten gadżet to potrafi!

  Kto powiedział, że do grillowania nie można wykorzystać technologii NASA? Na takie rozwiązanie zdecydowali się inżynierowie stojący za tym "nieziemskim" wynalazkiem. PhotonGrill to prawdziwa rewolucja.
 • Pescowegetarianie żyją dłużej

  Pescowegetarianie żyją dłużej

  Naukowcy nie mają wątpliwości - jeśli chcesz żyć jak najdłużej, zostań wegetarianinem, a najlepiej pescowegetarianinem, czyli wegetarianinem, który czasem spożywa ryby. Z wyników wieloletnich badań jasno wynika, że u takich osób występuje duże mniejsze ryzyko chorób serca, naczyń i mózgu, dzięki czemu dożywają późniejszego wieku.
 • Oto najzdrowsze mięso w Polsce

  Oto najzdrowsze mięso w Polsce

  To mięso charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu i wykwintnym smakiem. Mimo, że wpisuje się w tradycję naszej kuchni, to na polskich stołach pojawia się sporadycznie. Dziczyzna jest trudna do przyrządzenia, ale warto próbować, bo to najzdrowsze mięso.
 • Zjedz hamburgera z próbówki

  Zjedz hamburgera z próbówki

  W Londynie za kilka dni będzie można zjeść nietypowego hamburgera. Naukowcy przygotowali mięso, które może zrewolucjonizować rolnictwo.
 • Słodki karczek ze śliwkami

  Słodki karczek ze śliwkami

  Utarło się, że śliwki nadają się albo na wino, albo do ciasta. Nic bardziej mylnego! Mięsa ze śliwką smakują wyśmienicie!
 • Jedz tłusto i trać na wadze!

  Jedz tłusto i trać na wadze!

  W kolejnej, czwartej części, przewodnika poświęconego popularnym dietom prezentuję dietę tłuszczową. Istnieje wiele odmian tego programu, podstawą jednak każdej z nich jest spożycie wysokotłuszczowych produktów, oraz unikanie spożycia węglowodanów
 • Wszyscy będziemy musieli zostać wegeterianami?

  Wszyscy będziemy musieli zostać wegeterianami?

  Polak uwielbia golonkę i schabowego, czy jednak za kilka lat nie będzie musiał zmienić swoich przyzwyczajeń? Najnowsze badania wskazują, że niebawem wszyscy będziemy musieli zostać wegetarianami. Powód? Rosnąca populacja i coraz większe braki w gospodarce wodnej.