mięśnie

Artykuły - Mięśnie (181)

Filmy - Mięśnie (6)

 • Lemur wdzięczy się do obiektywu. Niezłe mięśnie?

  Ten lemur z pewnością wie, jak zrobić wrażenie na damach. Zwierzak wdzięczy się do obiektywu i eksponuje swoje mięśnie. Ma się czym pochwalić? (STORYFUL/x-news)
 • Dziewczynka z żelaznymi mięśniami. Niesamowite

  Utalentowana dziesięcioletnia gimnastyczka Chandler King może się pochwalić żelaznymi mięśniami. Dziewczynka wykonuje ciężkie ćwiczenia z niesamowitą lekkością i wdziękiem. W przyszłości chce zostać sportowcem olimpijskim. Jak wygląda jej codzienny trening? (STORYFUL/x-news)
 • Jak dbać o mięśnie brzucha po ciąży?

  Podczas ciąży rozciągają się mięśnie brzucha, przez co zmienia on swój kształt. Po porodzie mięśnie powinny wrócić na swoje miejsce, ale nie zawsze tak się dzieje. Dlaczego u niektórych kobiet dochodzi po ciąży do rozstępu mięśni prostych brzucha, a u innych nie? Jak dbać o mięśnie brzucha po ciąży? W "Dzień Dobry TVN" trenerka i położna Izabela Dębińska oraz dermatolog Łukasz Preibisz opowiedzieli o sposobach na walkę z tą dolegliwością.
 • Fitmania Ladies: Jak poprawić wygląd ramion?

  Bardzo wiele kobiet zmaga się z problemem wiotkich, zwisających ramion, dlatego w najnowszym odcinku „Fitmanii Ladies” Marta pokaże wam, jak w prosty i szybki sposób zadbać o mięśnie tej partii ciała. Koniecznie zobaczcie! Program Fitmania Ladies prowadzi dla Was Marta Hennig z kanału Codziennie fit Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK OD 19:00.