Sport - mięsa

Artykuły - Mięsa (9)

 • Pływackie MŚ - organizatorzy ostrzegają przed mięsem

  Organizatorzy pływackich mistrzostw świata, które od 16 lipca rozpoczną się w Szanghaju, ostrzegają przed skażonym mięsem i zalecają sportowcom omijanie niesprawdzonych restauracji.
 • Sportowcy powinni unikać mięsa z Meksyku i Chin

  Sportowcy powinni unikać mięsa z Meksyku i Chin

  Niemiecka Agencja Antydopingowa (NADA) przestrzega swoich sportowców przed wyjazdami do Meksyku i Chin. W mięsie z tych krajów stwierdzono bowiem clenbuterol, który znajduje się na liście niedozwolonych środków.
 • Orły Franza Smudy wolą ryby zamiast mięsa

  Coraz więcej ryb znajduje się w jadłospisie piłkarzy reprezentacji Polski na zgrupowaniu w Portugalii. Do ich jedzenia zachęca kucharz kadry Tomasz Leśniak, jedna z osób najdłużej pracujących z kadrą.
 • Haye prowokuje Kliczków i je mięso kangura

  Haye prowokuje Kliczków i je mięso kangura

  Mięso kangura i latające ryby - to niektóre ze specjałów, które mają pomóc Davidowi Haye'owi w obronie pasa czempiona WBA w wadze ciężkiej. Anglik, który w sobotę będzie boksował z rodakiem Audleyem Harrisonem, nie omieszkał ostatnio obrazić braci Kliczków.
 • Nie wierzą w wyjaśnienia Contadora

  Nie wierzą w wyjaśnienia Contadora

  Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) odrzuca wyjaśnienia Alberta Contadora, zwycięzcy Tour de France, że pozytywny wynik jego testu był wynikiem spożycia zatrutego mięsa.
 • "Mięso zostanie na korkach"

  "Mięso zostanie na korkach"

  Na ten mecz kibice łódzkiej piłki ostrzą sobie zęby od dawna. W piątek ŁKS podejmie Widzew w meczu derbowym.
 • Zarzeczny: Rosja kupi polskie mięso!

  Zarzeczny: Rosja kupi polskie mięso!

  Wiadomość jest doprawdy sensacyjna! Oto w cieniu korupcji, bez udziału Unii Europejskiej, CBA czy Radia Maryja, bez najmniejszego nacisku mediów - Rosja postanowiła znieść embargo na polskie mięso.
 • "Uwielbiam walczyć jako mięso armatnie"

  "Uwielbiam walczyć jako mięso armatnie"

  Tomasz Bonin stoczy w piątek w londyńskiej Wembley Arena najważniejszą walkę w swojej dotychczasowej karierze. Rywalem polskiego pięściarza będzie jeden z najlepszych angielskich bokserów David Haye.
 • "Adamek na haku, jak kawał mięsa"

  "Adamek na haku, jak kawał mięsa"

  Najpierw była zamiana trenerów.