mielno

Synonimy:
Mielnie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mielno (17)

 • Budowa portu w Elblagu wparciem dla Trójmiasta

  Budowa portu w Elblagu wparciem dla Trójmiasta

  Port w Elblągu jest skierowany przede wszystkim na wsparcie dla Trójmiasta i otwarcie się na nowych klientów. Będzie istotny dla nowej grupy towarów, a jego budowa oznacza otwarcie nowego, wschodniego kierunku - mówił minister Marek Gróbarczyk.
 • Awantura w Mielnie. Pijani turyści biegali po ulicy

  Awantura w Mielnie. Pijani turyści biegali po ulicy

  Pijani i agresywni turyści biegali slalomem między samochodami w centrum Mielna. Wobec policjantów, przez których zostali zatrzymani, także zachowywali się bardzo agresywnie - powiedziała Monika Kosiec z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.
 • Byli piłkarze zwolnieni po przesłuchaniu

  Byli piłkarze Radosław Majdan i Jarosław Chwastek zostali zwolnieni po poniedziałkowym przesłuchaniu na policji ws. pobicia. W poniedziałek do komisariatu w Koszalinie zgłosił się mężczyzna, który twierdzi, że został przez nich pobity na dyskotece.
 • Byli piłkarze podejrzewani o pobicie

  ​Były bramkarz i reprezentant Polski Radosław Majdan i były piłkarz Jarosław Chwastek są podejrzewani o pobicie. W poniedziałek do komisariatu w Koszalinie zgłosił się mężczyzna, który twierdzi, że został przez nich pobity na dyskotece.
 • Nie chcą atomu nad Bałtykiem

  Nie chcą atomu nad Bałtykiem

  Polska Grupa Energetyczna chce budować elektrownię atomową w gminie Mielno, niedaleko Koszalina. Rzecz w tym, że to duży ośrodek turystyczny - informuje "Nasz Dziennik".
 • Verba wspomina wakacje

  Verba wspomina wakacje

  Popowo-hiphopowy duet Verba zaprezentował nowy singel, któremu towarzyszy teledysk - "Puste Mielno". Klip możecie już zobaczyć na naszych stronach.
 • Tede: Stołeczny patrol w Mielnie

  Tede: Stołeczny patrol w Mielnie

  W przyszłą niedzielę (25 lipca) w nadmorskim kurorcie Mielno odbędzie się urodzinowa impreza Tede i DJ-a Macu.
 • Afera w Mielnie: Jest decyzja

  Afera w Mielnie: Jest decyzja

  Prokuratura Okręgowa w Poznaniu umorzyła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez policjantów, którzy w lipcu ub.r. mieli nadużyć siły wobec piłkarzy Polonii Warszawa Piotra Świerczewskiego i Radosława Majdana oraz b. gracza Pogoni Szczecin Jarosława Chwastka.
 • Majdan i "Świr" oskarżają!

  Majdan i "Świr" oskarżają!

  Doniesienie przeciwko policjantom za nieuzasadnione użycie siły chce złożyć do prokuratury były piłkarz reprezentacji Polski Piotr Świerczewski. Jego wersję wydarzeń w Mielnie w nocy z 27 na 28 lipca ma potwierdzić 11 świadków.
 • Dlaczego Doda milczy?

  Za odwołaniem koncertu piosenkarki w Mielnie kryje się jakaś tajemnica. Jaka? Doda znów pisze do fanów na oficjalnej stronie.