Międzyzdroje

Synonimy:
Międzyzdrojach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Międzyzdroje (75)

 • Freddie Mercury: Odnaleziono skradzioną głowę figury woskowej w Międzyzdrojach

  Freddie Mercury: Odnaleziono skradzioną głowę figury woskowej w Międzyzdrojach

  Po przejrzeniu nagrań z monitoringu udało się odnaleźć skradzioną głowę Freddiego Mercury'ego z Gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach.
 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach: Kameralny show-biznes

  Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach: Kameralny show-biznes

  "W jakimś stopniu udaje nam się połączyć show-biznes z kameralnością" - tak o Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach mówi jego dyrektor artystyczny, Olaf Lubaszenko. 22. edycję festiwalu celebrować będzie niemal 100 gwiazd teatru, kina i muzyki.
 • Rozpoczyna się XX Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Rozpoczyna się XX Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  W środę, 1 lipca, rozpoczyna się XX jubileuszowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Podczas imprezy zaprezentowane zostaną sztuki teatralne, m.in. premierowy spektakl "Kolacja na cztery ręce" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Będzie można obejrzeć filmy, m.in. obraz "Bogowie", i posłuchać koncertów Kamila Bednarka i De Mono. Swoje dłonie w Alei Gwiazd odciśnie aż 10 osobistości ze świata sztuki i kultury, m.in. Magdalena Różdżka, Alicja Węgorzewska, Witold Pyrkosz i Jakub Wesołowski.
 • Rafał Jackiewicz kończy karierę bokserską

  - Nie ma odwrotu, to mój ostatni występ na zawodowych ringach - 37-letni Rafał Jackiewicz kończy przygodę z boksem w roli zawodnika.
 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Gwiazdy, spektakle, koncerty, wystawy i spotkania - zbliża się 19. edycja Festiwalu Gwiazd. Na początku lipca Międzyzdroje odwiedzi kilkudziesięciu artystów ekranu, sceny i estrady.
 • Lubaszenko świętuje... 18. urodziny

  Lubaszenko świętuje... 18. urodziny

  Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach ma już 18 lat! A że osiemnastka zazwyczaj obchodzona jest hucznie i z rozmachem, tegoroczny festiwal także zapowiada się wyjątkowo.
 • Międzyzdroje: Gwiazdy bliżej fanów

  Międzyzdroje: Gwiazdy bliżej fanów

  Spotkania z artystami, spektakle teatralne, koncerty a także projekcje filmowe - to główne atrakcje rozpoczynającego się w środę 18. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Do nadmorskiego kurortu zjedzie ponad stu popularnych aktorów, na których już czekają łowcy autografów.
 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów

  Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów

  Już w środę, 3 lipca, rozpocznie się 18. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku na słynnym deptaku i na plaży spotkać będzie można wyjątkowo dużo znanych z seriali aktorek i aktorów. Sprawdźcie, kto wybiera się do Międzyzdrojów.
 • Międzyzdroje: Gwiazdy, nie celebryci

  Międzyzdroje: Gwiazdy, nie celebryci

  Festiwal Gwiazd, a nie celebrytów - tak rozpoczynającą się 4 lipca w Międzyzdrojach imprezę reklamują organizatorzy.
 • Kolejni artyści w Alei Gwiazd

  Kolejni artyści w Alei Gwiazd

  Krzesimir Dębski, Zbigniew Górny, Anna Jurksztowicz i Janusz Józefowicz odsłonili w piątek, 8 lipca, w Międzyzdrojach w Alei Gwiazd odciski swoich dłoni. Jak podkreślił kompozytor muzyki filmowej Krzesimir Dębski, w tym roku obok aktorów i aktorek odciskiem dłoni zostali uhonorowani muzycy.

Filmy - Międzyzdroje (11)