Międzynarodowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

Artykuły - Międzynarodowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach (7)

 • Rozpoczął się Festiwal Gwiazd 2018 w Międzyzdrojach

  Rozpoczął się Festiwal Gwiazd 2018 w Międzyzdrojach

  Koncerty, spektakle teatralne, sesje autografowe i uroczystość odciśnięcia odcisku dłoni w Alei Gwiazd - to tylko niektóre z atrakcji rozpoczętego w środę, 4 lipca, wieczorem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach (Zachodniopomorskie).
 • Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd z mundialem w tle

  Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd z mundialem w tle

  Dla Olafa Lubaszenki pierwsze dni lipca upłyną pod znakiem: Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach - jest jego dyrektorem artystycznym, a także emocji piłkarskich - ze względu na mundial w Rosji. Sam nie marzy już o bieganiu za piłką, bo uważa ten sport za zbyt kontuzjogenny.
 • W Międzyzdrojach gwiazdy na wyciągnięcie ręki

  W Międzyzdrojach gwiazdy na wyciągnięcie ręki

  W Międzyzdrojach rozpoczął się 5 lipca XXII Festiwal Gwiazd. Pod festiwalowym hotelem już zbierają się miłośnicy talentu artystów.
 • Startuje Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Startuje Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Około 70 gwiazd ekranu, sceny i estrady zjedzie do nadmorskich Międzyzdrojów (Zachodniopomorskie), gdzie w środę, 29 czerwca, rusza 21. Festiwal Gwiazd. Wydarzenie zainauguruje "Śpiewnik Pana Wasowskiego" u udziałem Justyny Steczkowskiej i Wojciecha Malajkata.
 • Jubileuszowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Jubileuszowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Kilkadziesiąt największych polskich gwiazd, premiery spektakli teatralnych, 11 odcisków dłoni, wystawa plenerowa, wernisaż, projekcje filmów - wszystkie te wydarzenia znajda się w programie XX Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.
 • Grabowski: Zagrałbym Leppera

  Grabowski: Zagrałbym Leppera

  Andrzej Grabowski jest jednym z bohaterów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor wyznał, że chętnie zagrałby postać Andrzeja Leppera, pod warunkiem, że scenariusz wyszedłby spod ręki Juliusza Machulskiego.
 • Parada gwiazd w Międzyzdrojach

  Wielką paradą na ulicach miasta rozpoczął się XIV Międzynarodowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Impreza, w której bierze udział ponad 150 artystów filmu, teatru i muzyki z ośmiu krajów Europy, potrwa do niedzieli.