Miechów

Synonimy:
Miechowie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Miechów (4)

 • Wypadek na przejściu dla pieszych w Miechowie

  Wypadek na przejściu dla pieszych w Miechowie

  Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Miechowie, na drodze krajowej nr 7, gdy w 47-letniego mężczyznę uderzył na przejściu dla pieszych nadjeżdżający samochód - poinformowała w rozmowie z INTERIA.PL Katarzyna Padło z małopolskiej policji.
 • Kawał rockowego mięcha

  Kawał rockowego mięcha

  Chickenfoot "Chickenfoot", Warner
 • Poseł chce zatrzymać ekspres w Miechowie

  Poseł chce zatrzymać ekspres w Miechowie

  Lider PSL w Małopolsce, poseł Wiesław Woda chce, żeby ekspres "Ernest Malinowski" zatrzymywał się w Miechowie. Jeszcze w tym miesiącu polityk wystosuje w tej sprawie wniosek do dyrekcji PKP InterCity - dowiedziała się "Gazeta Krakowska".
 • Polska walczy ze śniegiem

  Niemal wszystkie drogi krajowe i większość wojewódzkich są już przejezdne. Warunki jazdy są jednak ciągle bardzo złe. Najgorsza sytuacja nadal panuje w województwie świętokrzyskim i w Małopolsce. Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego podjął decyzję o udzieleniu pomocy w zagrożonych regionach kraju. Wojskowa pomoc została już skierowana na drogi województwa łódzkiego, warmińsko-mazurskiego i małopolskiego. Odwołano już także zakaz poruszania się ciężarówek o masie powyżej 12 ton, który obowiązywał dzisiaj od godz. 8.00.