Miechów

Synonimy:
Miechowie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Miechów (5)

 • Wypadek na przejściu dla pieszych w Miechowie

  Wypadek na przejściu dla pieszych w Miechowie

  Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Miechowie, na drodze krajowej nr 7, gdy w 47-letniego mężczyznę uderzył na przejściu dla pieszych nadjeżdżający samochód - poinformowała w rozmowie z INTERIA.PL Katarzyna Padło z małopolskiej policji.
 • Uważaj, komu pomagasz

  Uważaj, komu pomagasz

  Zaczepiają na ulicach, w sklepach, a nawet pukają do domów. Proszą o pieniądze. W okresie wakacji nasila się działanie naciągaczy, którzy udają potrzebujących.
 • Mobbing tylko w anonimach

  Mobbing tylko w anonimach

  Prokuratura Rejonowa w Miechowie umorzyła dochodzenie w sprawie naruszenia praw pracowniczych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej działającym w tym mieście. Od tej decyzji prokuratury - jak zapewnia jej szef Tomasz Moskwa - nikt nie złożył zażalenia. To oznacza, że jest ono prawomocne.
 • Miechów: Przeprosiny... na papierze

  Krzysztof Świerczek - burmistrz Miechowa, w pisemnym oświadczeniu do radnych przyznał się do błędu - informuje "Dziennik Polski".
 • Małopolska: Władze miasta stosują manipulację?

  Radni Rady Miejskiej w Miechowie są zbulwersowani pismem, które trafiło do władz województwa. Jest ono protestem przeciwko niesprawiedliwemu, zdaniem podpisanych pod nim osób, podziałowi pieniędzy unijnych przez Zarząd Województwa Małopolskiego.
 • Pierwsza godzina za złotówkę

  Pierwsza godzina za złotówkę

  Miechowscy radni chcą ułatwić życie kierowcom, obniżając opłaty za parkowanie i wprowadzając karty abonamentowe - dowiedział się "Dziennik Polski". Zmiany już niedługo zostaną wprowadzone w życie.
 • Dla dobra pacjentów?

  Niektórzy szefowie gmin uważają, że opieka całodobowa powinna wrócić do szpitala. W budynku "Top-Medu", gdzie obecnie realizowana jest opieka całodobowa nie ma - zdaniem gminnych włodarzy - odpowiednich warunków do przyjmowania pacjentów.
 • Kto znajdzie więcej "haków"?

  Prokuratura w Miechowie sprawdza, czy przy budowie kanalizacji na ul. Kopernika doszło do niekorzystnego rozporządzenia mieniem gminy.
 • Kradli, ale wpadli w ręce policji

  Kradli, ale wpadli w ręce policji

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Miechowie zatrzymali grupę mężczyzn, którzy od stycznia 2008 roku dokonywali włamań i kradzieży do budynków gospodarczych na terenie powiatu miechowskiego.