midtjylland fc

Artykuły - Midtjylland fc (42)

• FC Midtjylland piłkarskim mistrzem Danii

FC Midtjylland piłkarskim mistrzem Danii

Piłkarze FC Midtjylland po raz trzeci zostali mistrzem Danii. Tytuł zapewnili sobie na cztery kolejki przed końcem sezonu, pokonując w czwartek na własnym stadionie najlepszą w poprzednich rozgrywkach ekipę FC Kopenhaga 3-1.
  • Liga duńska. Setki kibiców w kinie samochodowym przed stadionem

Liga duńska. Setki kibiców w kinie samochodowym przed stadionem

Setki kibiców obejrzało ligowy mecz FC Midtjylland z AC Horsens (0-1) w... autokinie zorganizowanym przed stadionem gospodarzy. Spotkanie pokazywane było na olbrzymim telebimie. Duńska ekstraklasa piłkarska wznowiła rozgrywki po przerwie spowodowanej pandemią.
  • Kibice FC Midtjylland będą dopingować piłkarzy z… parkingu

Kibice FC Midtjylland będą dopingować piłkarzy z… parkingu

Klub piłkarski FC Midtjylland zainstalował ogromne ekrany na parkingu wokół swojego stadionu, aby kibice mogli oglądać mecze ze swoich samochodów, gdy duńska ekstraklasa wznowi rozgrywki po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.
  • El. Ligi Europy. Rangers bliżej awansu do 4. rundy

El. Ligi Europy. Rangers bliżej awansu do 4. rundy

Szkocki Rangers FC z Glasgow wygrał na wyjeździe z duńskim FC Midtjylland 4-2 w pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Europy. Zwycięzca tej rywalizacji jest potencjalnym rywalem Legii Warszawa w następnej fazie.
  • Lech Poznań - FC Midtjylland 2-1 w sparingu

Zaskakujący wynik w sparingu Lecha Poznań. "Kolejorz" pokonał wicemistrza i zdobywcę Pucharu Danii FC Midtjylland 2-1 (1-0), choć przez większą część spotkania był zespołem słabszym. Potrafił jednak we właściwym momencie zaskoczyć rywala. Z dobrej strony pokazała się poznańska młodzież.
  • Puchar Danii. Ekipa Kamila Wilczka przegrała w finale

Puchar Danii. Ekipa Kamila Wilczka przegrała w finale

Puchar Danii nie dla Broendby IF. W finale drużyna Kamila Wilczka po rzutach karnych przegrała 3-4 z FC Midtjylland. Polski napastnik w pierwszej połowie zanotował asystę.
  • Liga duńska. FC Kopenhaga - FC Midtjylland 3-0. Grał Rafał Kurzawa

Liga duńska. FC Kopenhaga - FC Midtjylland 3-0. Grał Rafał Kurzawa

FC Kopenhaga pokonała FC Midtjylland 3-0 w meczu 4. kolejki grupy mistrzowskiej duńskiej Superligi. To spotkanie może przesądzić o losach tytułu mistrzowskiego, bo zmierzyły się ze sobą dwa najlepsze zespoły. W ekipie gości cały mecz rozegrał Rafał Kurzawa.
  • Rafał Kurzawa wypożyczony do FC Midtjylland

Rafał Kurzawa wypożyczony do FC Midtjylland

Reprezentant Polski Rafał Kurzawa został wypożyczony do końca sezonu z francuskiego Amiens SC do duńskiego FC Midtjylland.
  • UEFA ponownie ukarała Arkę Gdynia za mecz z FC Midtjylland

UEFA ponownie ukarała Arkę Gdynia za mecz z FC Midtjylland

UEFA ponownie ukarała Arkę za mecz 3. rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Europejskiej z FC Midtjylland. Ta sankcja dotyczy jednak pierwszego spotkania rozegranego 27 lipca w Gdyni – żółto-niebiescy muszą zapłacić 60 tysięcy euro, czyli około 256 tysięcy zł.
  • El. LE: FC Midtjylland - Arka Gdynia. Onyszko: Będzie mega-, mega-, megaciężko

El. LE: FC Midtjylland - Arka Gdynia. Onyszko: Będzie mega-, mega-, megaciężko

W pierwszym meczu III rudy el. Ligi Europejskiej Arka Gdynia pokonała FC Midtjylland 3-2. Dziś (godz. 20.30) rewanż. - Duńczycy na pewno nie biorą pod uwagę odpadnięcia - mówi Interii Arkadiusz Onyszko, były zawodnik duńskich klubów, a obecnie komentator.