InteriaTV - Microsoft

Filmy - Microsoft (14)

 • Premiera Microsoft Xbox One w Nowym Jorku

  21 listopada swoją premierę miała konsola Xbox One. Niestety, nie wiadomo, kiedy konsola będzie dostępna w Polsce.
 • Połączenie Microsoftu i Nokii korzystne dla obu firm

  Microsoft od dawna miał takie plany. Nie przypadkiem w 2010 roku pierwszym nie-fińskim szefem Nokii został Stephen Elop, który przeszedł z działu biznesowego Microsoftu z zadaniem zacieśnienia współpracy. Ma to miejsce od lutego 2011 roku, kiedy telefony Nokii zaczęły być przygotowywane pod system operacyjny Windows Phone – przypomina Tomasz Kulisiewicz, analityk wiodący Audytela. – Microsoft zachowa sobie markę Nokii, markę, która kiedyś miała ponad 40 proc. udziałów w rynku telefonów komórkowych na całym świecie, więc jest za cenna, by ją "utopić".
 • Windows 8 w wersji dla tabletów

  Redakcja INTERIA.PL otrzymała tablet Samsung Slate PC Series 7 z zainstalowaną wersją Windows 8 RT. Jak sprawuje się nowy system Microsoft w wersji dla urządzeń mobilnych?
 • Jakie będą technologie przyszłości?

  Spotkałem się już z opiniami, że nadchodzące lata to "era post-PC" - mówi Norm Judah, Services Chief Technology Officer w firmie Microsoft. - Ale o wiele ważniejsze będzie to, w jaki sposób w przyszłości ludzie i urządzenia będą reagować między sobą, komunikować się i współpracować.
 • Ekspansja inteligentnych urządzeń

  Coraz więcej urządzeń staje się nie tylko źródłem informacji, ale też źródłem akcji - mówi Norm Judah z firmy Microsoft. - W tym kontekście najważniejsze stają się pytania o to, jak będziemy komunikować się z obiektami takimi, jak interaktywny przełącznik światła.
 • Technologie jutra tylko dla specjalistów?

  Z czasem będziemy mieli dostęp do coraz większej liczby funkcjonalności w urządzeniach cyfrowych. Czy ludzie będą wiedzieli, co z nimi zrobić? Czy będą w stanie nauczyć się, jak ich używać? - zastanawia się Norm Judah, Services Chief Technology Officer w Microsoft.
 • Chmura obliczeniowa: technologia "dla ludzi"

  Chmura obliczeniowa jest technologią, która umożliwia konsumentom autentyczne dzielenie się informacją, w dodatku w sposób pewny i bezpieczny - mówi Norm Judah z firmy Microsoft.
 • Rok 2015 w świecie technologii

  W nadchodzących latach stopniowo postępować będzie niezauważalna integracja technologii z naszym życiem codziennym - mówi Norm Judah z firmy Microsoft.
 • Globalny lider bez konkurencji?

  Microsoft jest firmą, która produkuje świetne rozwiązania w zakresie architektury aplikacji i systemów, co pozwala milionom ludzi na całym świecie realizować swój potencjał. Nie sądzę, żeby to się miało zmienić - mówi Norm Judah, Services Chief Technology Officer w Microsoft.
 • Microsoft tworzy przyszłość

  Jakich technologii będziemy używać za kilka do kilkunastu lat? Portal INTERIA.PL miał unikalną szansę zajrzeć do laboratoriów Microsoft, w których powstają innowacyjne wynalazki jutra.