Microsoft

Artykuły - Microsoft (4654)

Filmy - Microsoft (15)

 • Premiera Microsoft Xbox One w Nowym Jorku

  21 listopada swoją premierę miała konsola Xbox One. Niestety, nie wiadomo, kiedy konsola będzie dostępna w Polsce.
 • Połączenie Microsoftu i Nokii korzystne dla obu firm

  Microsoft od dawna miał takie plany. Nie przypadkiem w 2010 roku pierwszym nie-fińskim szefem Nokii został Stephen Elop, który przeszedł z działu biznesowego Microsoftu z zadaniem zacieśnienia współpracy. Ma to miejsce od lutego 2011 roku, kiedy telefony Nokii zaczęły być przygotowywane pod system operacyjny Windows Phone – przypomina Tomasz Kulisiewicz, analityk wiodący Audytela. – Microsoft zachowa sobie markę Nokii, markę, która kiedyś miała ponad 40 proc. udziałów w rynku telefonów komórkowych na całym świecie, więc jest za cenna, by ją "utopić".
 • Windows 8 w wersji dla tabletów

  Redakcja INTERIA.PL otrzymała tablet Samsung Slate PC Series 7 z zainstalowaną wersją Windows 8 RT. Jak sprawuje się nowy system Microsoft w wersji dla urządzeń mobilnych?
 • Jakie będą technologie przyszłości?

  Spotkałem się już z opiniami, że nadchodzące lata to "era post-PC" - mówi Norm Judah, Services Chief Technology Officer w firmie Microsoft. - Ale o wiele ważniejsze będzie to, w jaki sposób w przyszłości ludzie i urządzenia będą reagować między sobą, komunikować się i współpracować.