Mickey van der Hart

Artykuły - Mickey van der Hart (9)

 • Lech Poznań znalazł nowego bramkarza

  Lech Poznań znalazł nowego bramkarza

  Rezerwowy bramkarz NK Osijek Marko Malenica ma konkurować z Filipem Bednarkiem o miejsce w bramce Lecha Poznań. To zaskakujący krok, ale podyktowany dłuższą przerwą od gry Mickeya van der Harta.
 • Lech Poznań. Dłuższa przerwa Mickeya van der Harta

  Lech Poznań. Dłuższa przerwa Mickeya van der Harta

  ​Bramkarz poznańskiego Lecha Mickey van der Hart z powodu kontuzji barku będzie pauzował przez ok. pięć miesięcy, a nie jak wcześniej zakładano, przez pięć-sześć tygodni. Holenderski piłkarz we wtorek przeszedł operację w swoim kraju.
 • Lech Poznań. Sześć tygodni przerwy dla Mickeya van der Harta

  Lech Poznań. Sześć tygodni przerwy dla Mickeya van der Harta

  Co najmniej przez sześć tygodni będzie pauzować bramkarz Lecha Poznań Mickey van der Hart, który doznał kontuzji barku w serii rzutów karnych w środowym półfinale piłkarskiego Pucharu Polski. Holender obronił dwie jedenastki, ale jego zespół przegrał 3-4.
 • Lech Poznań. Van der Hart zdruzgotany po odpadnięciu z Lechią w Pucharze Polski

  Lech Poznań. Van der Hart zdruzgotany po odpadnięciu z Lechią w Pucharze Polski

  Bramkarz Lecha Poznań Mickey van der Hart był jednym z bohaterów środowego półfinału Pucharu Polski z Lechią. W serii rzutów karnych obronił dwa strzały, ale doznał kontuzji i prawdopodobnie nie zagra w tym sezonie. Lechici przegrali 3-4 i odpadli z rozgrywek.
 • Asy i Cieniasy 27. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 27. kolejki Ekstraklasy

  Ostatni mecz 27. kolejki był najciekawszy. Fanatycy PKO Ekstraklasy muszą jednak czekać tydzień na kolejne emocje. W poprzednich meczach też sporo się działo. Niestety najczęściej były to kuriozalne zdarzenia, a do miana Cieniasów aspirowało więcej piłkarzy, niż do Asów.
 • Ekstraklasa. Piłkarze Lecha Poznań zakończyli urlopy

  Ekstraklasa. Piłkarze Lecha Poznań zakończyli urlopy

  Zawodnicy Lecha Poznań zakończyli dwutygodniowe urlopy i wrócili do treningów. Oczywiście jeszcze nie na boisku, a w swoich domach. Piłkarze, którzy wrócili z zagranicy, będą musieli poddać się 14-dniowej kwarantannie.
 • Lech Poznań. Mickey van der Hart poradził sobie z kryzysem i zaczyna imponować

  Lech Poznań. Mickey van der Hart poradził sobie z kryzysem i zaczyna imponować

  We wtorkowy wieczór bramkarz Lecha Poznań Mickey van der Hart pozostanie jedynym piłkarzem "Kolejorza", który wystąpił we wszystkich meczach drużyny w sezonie. I co ważniejsze - jest coraz mocniejszym punktem. - Poradziłem sobie z krytyką, ale miałem już to doświadczenie z Holandii - mówi.
 • Lech Poznań. Van der Hart tęsknił za Holandią

  Lech Poznań. Van der Hart tęsknił za Holandią

  Patrząc na składy z kolejnych spotkań Lecha Poznań można dojść do wniosku, że tylko jeden zawodnik był niezastąpiony - bramkarz Mickey van der Hart. - To był całkiem niezły okres dla mnie - mówi niderlandzki golkiper, który był wyśmiewany przez kibiców z powodu... większej tuszy.
 • Lech Poznań. Mickey van der Hart podpisał kontrakt z klubem

  Lech Poznań. Mickey van der Hart podpisał kontrakt z klubem

  Holenderski bramkarz Mickey van der Hart jest pierwszym wzmocnieniem przebudowywanej kadry Lecha Poznań. Jest bardzo prawdopodobne, że pod koniec tego tygodnia "Kolejorz" pozyska jeszcze jednego piłkarza.

Filmy - Mickey van der Hart (3)

 • Mickey van der Hart stara się mówić po polsku. Wideo

  - Mam dwa, trzy razy w tygodniu zajęcia na stadionie, sam na nie przychodzę, z własnej woli. Jestem tu i chcę mówić w tym języku. Teraz porozumiewam się po angielsku, hiszpańsku, holendersku i niemiecku, polski będzie piąty. Lubię to, a w waszym języku, choć bardzo trudny, pewnie będę lepiej mówił. Na razie mówię tylko trochę - powiedział Mickey van der Hart, bramkarz Lecha Poznań.
 • Van der Hart o pierwszych miesiącach w Lechu. Wideo

  Bramkarz Mickey van der Hart to pewny punkt drużyny Lecha Poznań. W rundzie jesiennej miewał jednak kłopoty, także z aklimatyzacją.
 • Lech Poznań. Mickey van der Hart o różnicach między ligą holenderską a polską. Wideo

  - Największą stanowi styl gry, tu jest bardziej bezpośredni, fizyczny. Zespoły grają częściej pressingiem, stąd więcej jest gry długą piłką, czasem na oślep. Do tego piłkarze są silniejsi, ale też i z większym doświadczeniem. Liga holenderska jest dobra dla młodych i utalentowanych zawodników, w Polsce średnia wieku jest wyższa - twierdzi van der Hart. I dodaje, że w naszym kraju nie ma tak wyraźnych faworytów, jak w Holandii. Inaczej mówiąc, giganci pokroju Ajaksu, Feyenoordu czy PSV nie istnieją. - W Polsce każdy może wygrać z każdym. Czasem spojrzę na parę meczową i myślę: OK, ten musi wygrać. A jest dokładnie odwrotnie. Tu trzeba walczyć w każdym spotkaniu - ocenia bramkarz Lecha.