Michelle Williams

Synonimy:
Williams Michelle,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michelle Williams (45)

 • Michelle Williams wcieli się w legendarną Peggy Lee. Billie Eilish w zaskakującej roli

  Michelle Williams wcieli się w legendarną Peggy Lee. Billie Eilish w zaskakującej roli

  Studio MGM zainteresowane jest przejęciem rozwijanego od lat projektu filmu biograficznego, którego bohaterką będzie Peggy Lee, amerykańska wokalistka najbardziej znana ze swojego coveru utworu "Fever" Little Williego Johna. Film wyreżyseruje Todd Haynes ("Daleko od nieba", "Carol"), a w roli Peggy Lee zobaczymy czterokrotnie nominowaną do Oscara Michelle Williams.
 • Michelle Williams wcieli się w rolę legendarnej wokalistki Peggy Lee

  Michelle Williams wcieli się w rolę legendarnej wokalistki Peggy Lee

  Studio MGM zainteresowane jest przejęciem rozwijanego od lat projektu filmu biograficznego, którego bohaterką będzie Peggy Lee, amerykańska wokalistka najbardziej znana ze swojego coveru utworu „Fever” Little Williego Johna. Film wyreżyseruje Todd Haynes („Daleko od nieba”, „Carol”), a w roli Peggy Lee zobaczymy czterokrotnie nominowaną do Oscara Michelle Williams.
 • Michelle Williams i Oscar Isaac zagrają parę w remake'u serialu Ingmara Bergmana

  Michelle Williams i Oscar Isaac zagrają parę w remake'u serialu Ingmara Bergmana

  Oscar Isaac to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood. Na premierę czeka już „Diuna” z jego udziałem, a potem zobaczymy go jeszcze w najnowszym filmie Jamesa Graya zatytułowanym „Armageddon Time” oraz w The Card Counter” Paula Schradera. To nie wszystko. Aktor zagra również w realizowanej przez stację HBO nowej wersji serialu „Sceny z życia małżeńskiego” Ingmara Bergmana. Partnerować mu tam będzie Michelle Williams.
 • Michelle Williams spodziewa się dziecka

  Michelle Williams spodziewa się dziecka

  Amerykańska aktorka, znana z takich filmów jak "Blue Valentine" czy "Tajemnica Brokeback Mountain", jest w ciąży. Wiosną gwiazda rozstała się ze swoim mężem Philem Elverumem, a niedługo później zaręczyła się z reżyserem Thomasem Kailem. I to właśnie on jest ojcem dziecka.
 • Michelle Williams spodziewa się dziecka

  Michelle Williams spodziewa się dziecka

  Amerykańska aktorka, znana z takich filmów jak "Blue Valentine" czy "Tajemnica Brokeback Mountain", jest w ciąży. Wiosną gwiazda rozstała się ze swoim mężem Philem Elverumem, a niedługo później zaręczyła się z reżyserem Thomasem Kailem. I to właśnie on jest ojcem dziecka.
 • Michelle Williams rozstała się z mężem

  Michelle Williams rozstała się z mężem

  Michelle Williams jest jedną z najlepszych aktorek. Na swoim koncie ma kilka nominacji do Oscara oraz Złotego Globa. Specjalizuje się w rolach dramatycznych.
 • Michelle Williams wyszła za Mount Eerie

  Michelle Williams wyszła za Mount Eerie

  Amerykańska aktorka Michelle Williams wzięła sekretny ślub z Philem Elverumem tworzącym pod pseudonimem Mount Eerie.
 • Michelle Williams: Wystarczyło, że usłyszałam słowa... Ridley Scott

  Michelle Williams: Wystarczyło, że usłyszałam słowa... Ridley Scott

  "Zgodziłam się na tę rolę bez wahania. Wystarczyło, że usłyszałam słowa... Ridley Scott. Więcej mnie nie obchodziło" - wyznaje Michelle Williams, która gra główną bohaterkę filmu "Wszystkie pieniądze świata". Tytuł trafi na ekrany polskich kin w najbliższy piątek, 26 stycznia. Tyle zamieszania jak wokół tej produkcji, nie było w Hollywood chyba nigdy. Dlaczego?
 • Michelle Williams: Ekipa Steviego Wondera pomyliła ją z... Michelle Williams

  Michelle Williams: Ekipa Steviego Wondera pomyliła ją z... Michelle Williams

  ​Aktorka Michelle Williams podzieliła się ostatnio zabawną historią, w której pomylono ją z członkinią Destiny’s Child, która nosi to samo imię i nazwisko.

Filmy - Michelle Williams (6)

 • Michelle Williams o filmie "Wszystkie pieniądze świata": Rodzina na krawędzi rozpadu

  "Gail dopiero co założyła rodzinę. Przeprowadziła się do Rzymu. Dostała świetną pracę, ale rodzina staje niedługo na krawędzi rozpadu" - mówi aktorka. "Na tym polega konflikt: on ma coś czego ona potrzebuje, ale nie chce jej tego ofiarować" - dodaje. Film Ridleya Scotta "Wszystkie pieniądze świata" trafi na ekrany polskich kin 26 stycznia 2018 roku. Dystrybutorem tytułu jest firma Monolith.
 • Michelle Williams o filmie "Wszystkie pieniądze świata": Zgodziłam się bez wahania

  "Wystarczyło, że usłyszałam... Ridley Scott. Więcej mnie nie obchodziło. Dopiero później pojawił się fantastyczny scenariusz" - wyznała aktorka. "Zgodziłam się na tę rolę bez wahania" - dodała. Film "Wszystkie pieniądze świata" na ekranach polskich kin od 26 stycznia 2018 roku. Dystrybutorem tytułu jest firma Monolith.
 • James Franco w towarzystwie pięknych czarownic

  W filmie "Oz Wielki i Potężny" gra cyrkowego magika, który stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz. Na ekranie towarzyszą mu trzy atrakcyjne czarownice, grane przez Milę Kunis, Rachel Weisz i Michelle Williams.
 • "Oz Wielki i Potężny"

  W jaki sposób cyrkowy magik stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz? Nawiązujący do książek L. Franka Bauma film opowiada historię człowieka, który na skutek splotu dziwnych okoliczności trafia do cudownej krainy. Co go tam czeka?