Michelin

Artykuły - Michelin (125)

 • Czy tak będą wyglądały opony nowej generacji?

  Czy tak będą wyglądały opony nowej generacji?

  Firmy Michelin i General Motors zaprezentowały własny pomysł na oponę przyszłości. Testy prototypów wystartują jeszcze w tym roku.
 • Michelin zainwestuje w olsztyńskiej fabryce 169 mln zł

  Michelin zainwestuje w olsztyńskiej fabryce 169 mln zł

  Michelin zainwestuje w olsztyńskiej fabryce opon należącej do tego koncernu 169 mln zł. Z tych środków zostaną unowocześnione linie produkcyjne, co pozwoli na zwiększenie produkcji opon klasy premium do 5 mln sztuk rocznie - poinformowała rzecznik koncernu.
 • 20 lat temu Stomil Olsztyn stał się Michelinem

  20 lat temu Stomil Olsztyn stał się Michelinem

  W środę mija 20 lat od wejścia olsztyńskiej fabryki opon w skład Grupy Michelin. Dziś olsztyńska fabryka jest największą fabryką opon w Polsce i jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie. W Olsztynie to kluczowy pracodawca.
 • Zmarł François Michelin

  Zmarł François Michelin

  W środę 29 kwietnia 2015 r. w wieku 89 lat zmarł François Michelin, który przez 47 lat pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Grupy Michelin. W 1995 r. to właśnie Francois Michelin podjął decyzję o zakupie przez Grupę pakietu większościowego akcji olsztyńskiej fabryki opon.
 • Kolejna duża polska inwestycja Michelina

  Kolejna duża polska inwestycja Michelina

  Firma Michelin rozbudowała Centrum Logistyczne w Olsztynie. Nowoczesne magazyny są przeznaczone dla opon rolniczych, które z Olsztyna trafią do odbiorców na wszystkich kontynentach. Rozbudowa należącego do francuskiej firmy centrum kosztowała ponad 10 mln euro.
 • Michelin pracuje nad oponami z buraków, słomy i drewna

  Michelin pracuje nad oponami z buraków, słomy i drewna

  Francuska firma Michelin chce wykorzystać do produkcji opon materiały organiczne – cukier, słomę a nawet drewno – donosi The Guardian.
 • Jadalna pisanka - jajko idealne!

  Jadalna pisanka - jajko idealne!

  Jadalne pisanki to idealny dodatek do zup - zapewnia znany restaurator, Wojciech Modest Amaro. I choć brzmi to niecodziennie, ich wykonanie nie jest trudne. Przepis na jadalne wydmuszki zdradził sam autor.
 • Polska restauracja trafiła do "biblii smakoszy"

  Polska restauracja trafiła do "biblii smakoszy"

  Warszawskiej restauracji Wojciecha Modesta Amaro - "Atelier Amaro", przyznano prestiżową gwiazdkę w przewodniku Michelin. To pierwsza restauracja w Polsce, którą uhonorowano takim wyróżnieniem. Do sukcesu Amaro przyczynił się m.in jego nowatorski styl gotowania.
 • Tydzień niespodzianek ze spółek

  W minionym tygodniu inwestorzy na rynkach akcji reagowali głównie na komunikaty spółek. Rozczarowały m.in. Nokia, Oracle, L'Oreal i Credit Suisse. Na GPW pozytywnie wypadły BRE Bank i PKN Orlen.
 • Regulamin akcji "Zostań testerem"

  I. Postanowienia ogólne akcji redakcyjnej 1. Organizatorem akcji redakcyjnej "Zostań testerem" (dalej: "akcją redakcyjną") jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A 31-946 Kraków (dalej: "Organizator") na zlecenie Michelin Polska S.A. z siedzibą w Olsztynie ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn ("Fundator") 2. Akcja redakcyjna trwa od dnia 01. października 2010 do 31. grudnia 2010 do godziny 23:59:59 3. Informacje na temat akcji dostępne są na stronie internetowej www.moto

Filmy - Michelin (2)