Michel Platini

Artykuły - Michel Platini (768)

Filmy - Michel Platini (9)

 • Strejlau o zawieszeniu Blattera i Platiniego: To wstrząs dla środowiska

  Prezydent FIFA Sepp Blatter i szef UEFA Michel Platini zostali - decyzją Komisji Etyki FIFA - zawieszeni na osiem lat w związku z aferą korupcyjną w futbolowej centrali. - To wstrząs dla środowiska piłkarskiego na całym świecie. Mam wrażenie, że ta decyzja to szukanie niezbitych dowodów na potwierdzenie poprzedniego werdyktu o 90-dniowym zawieszeniu. Niestety działania FIFA nie były przejrzyste - powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau. Fakty TVN/x-news
 • Boniek o obronie Platiniego. Wideo

  Zbigniew Boniek uzasadnia, dlaczego ta uparcie broni Michela Platiniego.
 • Platini: Czułem się jak szef państwa

  Michel Platini wspomniał o swym spotkaniu z kierownictwem "Solidarności" sprzed dwóch lat i zaproszeniu do złożenia wizyty w gdańskiej siedzibie związku. - Otrzymałem stosowne zaproszenie oraz program wizyty, a kiedy go przejrzałem, poczułem się niemal jak prezydent republiki.
 • Dlaczego Platini wkurzył się na Ukrainę?

  Michel Platini nie miał zastrzeżeń do warunków zakwaterowania w Polsce uczestników i gości Euro 2012. Wspominając pobyt na Ukrainie przyznał jednak szczerze, że "wkurzył się", kiedy dotarły do niego informacje o bardzo wysokich cenach hoteli w tym kraju.