Michel Platini

Artykuły - Michel Platini (394)

 • FIFA chce odzyskać pieniądze od Michela Platiniego

  FIFA chce odzyskać pieniądze od Michela Platiniego

  Komitet zarządzający FIFA zwrócił się do władz tej organizacji o podjęcie kroków prawnych przeciwko Michelowi Platiniemu w celu odzyskania dwóch milionów franków szwajcarskich. Niejasne okoliczności otrzymania tej kwoty doprowadziły w przeszłości do zawieszenia Francuza.
 • Losowanie Euro 2020. Platini broni swojej koncepcji

  Losowanie Euro 2020. Platini broni swojej koncepcji

  - Jakie problemy? - dziwi się stawianym mu zarzutom w sprawie dziwacznej formuły najbliższych mistrzostw Europy były szef UEFA Michel Platini. W wywiadzie dla dziennika "L'Equipe" Francuz broni koncepcji Euro organizowanego w 12 państwach. Mimo że ją przeforsował, nie zostanie zaproszony na dzisiejszą ceremonię losowania w Bukareszcie.
 • Michel Platini żąda od UEFA wypłaty milionów

  Michel Platini żąda od UEFA wypłaty milionów

  Michel Platini za pośrednictwem sądu chce uzyskać od Europejskiej Unii Piłkarskiej m.in. zaległe wynagrodzenie i premie "przewidziane w jego umowie". Miesiąc temu zakończyła się czteroletnia dyskwalifikacja słynnego francuskiego zawodnika, a później szefa UEFA.
 • Afera FIFA. Michel Platini znów może działać w futbolu

  Afera FIFA. Michel Platini znów może działać w futbolu

  W poniedziałek zakończyła się czteroletnia dyskwalifikacja Michela Platiniego i słynny francuski piłkarz, a później szef UEFA, znów może działać w futbolu. - Mam na siebie kilka pomysłów, ale jeszcze za wcześnie, by o nich mówić - przyznał.
 • Michel Platini. Politycy zawsze go cenili, dziś jest w tarapatach

  Michel Platini. Politycy zawsze go cenili, dziś jest w tarapatach

  - Prezydenci odchodzą, ja zostaję – mówił niedawno Michel Platini. Ta zasada już nie działa. Nawet dobre związki z politykami i wszystkimi prezydentami Francji nie uchroniły byłego szefa UEFA od aresztowania.
 • Michel Platini po przesłuchaniu: Ta sprawa mnie przerasta

  Michel Platini po przesłuchaniu: Ta sprawa mnie przerasta

  Do późnych godzin nocnych trwało przesłuchanie Michela Platiniego przez prokuratora w podparyskim Nanterre w śledztwie dotyczącym przyznawania organizacji mundialu’2022 Katarowi. – Cały czas nie rozumiem, co ja robię w tej historii – powiedział Francuz po wyjściu z prokuratury.
 • Mundial w Katarze, czyli niebezpieczne związki Michela Platiniego. O co chodzi z jego zatrzymaniem?

  Mundial w Katarze, czyli niebezpieczne związki Michela Platiniego. O co chodzi z jego zatrzymaniem?

  Zatrzymanie Michela Platiniego i jego zeznania w sprawie najbardziej kontrowersyjnego wyboru gospodarza mundialu, którym za trzy lata będzie maleńki Katar, to kolejny dowód, jaką rolę odegrała w tym polityka. I jedno kluczowe spotkanie w Pałacu Elizejskim.
 • Michel Platini zatrzymany. Śledztwo w sprawie MŚ w Katarze

  Michel Platini zatrzymany. Śledztwo w sprawie MŚ w Katarze

  Michel Platini zatrzymany w związku ze śledztwem w sprawie przyznania Katarowi piłkarskich mistrzostw świata - donoszą francuskie i brytyjskie media.
 • Złota Piłka - Platini: Wybór łatwy, na nagrodę zasłużył Varane

  Złota Piłka - Platini: Wybór łatwy, na nagrodę zasłużył Varane

  Były szef UEFA Michel Platini uważa, że wybór laureata Złotej Piłki dla najlepszego zawodnika roku "nigdy nie był tak łatwy", ponieważ jedynym piłkarzem, który zwyciężył w Lidze Mistrzów i wywalczył mistrzostwo świata był Raphael Varane.
 • Serie A. Platini: Transfer Cristiana Ronaldo jest dziwny

  Serie A. Platini: Transfer Cristiana Ronaldo jest dziwny

  Były szef UEFA i eks-gwiazda Juventusu Michel Platini nie jest entuzjastą największego transferu tego lata, jakim była przeprowadzka Cristiana Ronaldo z Realu do Juve, za 112 mln euro.

Filmy - Michel Platini (11)