Michel Platini

Artykuły - Michel Platini (396)

 • Paolo Rossi nie żyje. Zbigniew Boniek: Zadzwonił Platini. Strasznie przykra wiadomość

  Paolo Rossi nie żyje. Zbigniew Boniek: Zadzwonił Platini. Strasznie przykra wiadomość

  Informacja o odejściu legendarnego Paolo Rossiego zastała prezesa Zbigniewa Bońka w jego domu w Rzymie. Powiadomił go przyjaciel Michel Platini. - To strasznie przykra wiadomość - powiedział Boniek Interii.
 • Diego Maradona nie żyje. Michel Platini: Nasza przeszłość odchodzi wraz z jego śmiercią

  Diego Maradona nie żyje. Michel Platini: Nasza przeszłość odchodzi wraz z jego śmiercią

  "To nasza przeszłość odchodzi wraz ze śmiercią Diego Maradony" - stwierdził w stacji RTL były francuski piłkarz, trener i działacz sportowy Michel Platini, szef UEFA w latach 2007-2015.
 • FIFA chce odzyskać pieniądze od Michela Platiniego

  FIFA chce odzyskać pieniądze od Michela Platiniego

  Komitet zarządzający FIFA zwrócił się do władz tej organizacji o podjęcie kroków prawnych przeciwko Michelowi Platiniemu w celu odzyskania dwóch milionów franków szwajcarskich. Niejasne okoliczności otrzymania tej kwoty doprowadziły w przeszłości do zawieszenia Francuza.
 • Losowanie Euro 2020. Platini broni swojej koncepcji

  Losowanie Euro 2020. Platini broni swojej koncepcji

  - Jakie problemy? - dziwi się stawianym mu zarzutom w sprawie dziwacznej formuły najbliższych mistrzostw Europy były szef UEFA Michel Platini. W wywiadzie dla dziennika "L'Equipe" Francuz broni koncepcji Euro organizowanego w 12 państwach. Mimo że ją przeforsował, nie zostanie zaproszony na dzisiejszą ceremonię losowania w Bukareszcie.
 • Michel Platini żąda od UEFA wypłaty milionów

  Michel Platini żąda od UEFA wypłaty milionów

  Michel Platini za pośrednictwem sądu chce uzyskać od Europejskiej Unii Piłkarskiej m.in. zaległe wynagrodzenie i premie "przewidziane w jego umowie". Miesiąc temu zakończyła się czteroletnia dyskwalifikacja słynnego francuskiego zawodnika, a później szefa UEFA.
 • Afera FIFA. Michel Platini znów może działać w futbolu

  Afera FIFA. Michel Platini znów może działać w futbolu

  W poniedziałek zakończyła się czteroletnia dyskwalifikacja Michela Platiniego i słynny francuski piłkarz, a później szef UEFA, znów może działać w futbolu. - Mam na siebie kilka pomysłów, ale jeszcze za wcześnie, by o nich mówić - przyznał.
 • Michel Platini. Politycy zawsze go cenili, dziś jest w tarapatach

  Michel Platini. Politycy zawsze go cenili, dziś jest w tarapatach

  - Prezydenci odchodzą, ja zostaję – mówił niedawno Michel Platini. Ta zasada już nie działa. Nawet dobre związki z politykami i wszystkimi prezydentami Francji nie uchroniły byłego szefa UEFA od aresztowania.
 • Michel Platini po przesłuchaniu: Ta sprawa mnie przerasta

  Michel Platini po przesłuchaniu: Ta sprawa mnie przerasta

  Do późnych godzin nocnych trwało przesłuchanie Michela Platiniego przez prokuratora w podparyskim Nanterre w śledztwie dotyczącym przyznawania organizacji mundialu’2022 Katarowi. – Cały czas nie rozumiem, co ja robię w tej historii – powiedział Francuz po wyjściu z prokuratury.
 • Mundial w Katarze, czyli niebezpieczne związki Michela Platiniego. O co chodzi z jego zatrzymaniem?

  Mundial w Katarze, czyli niebezpieczne związki Michela Platiniego. O co chodzi z jego zatrzymaniem?

  Zatrzymanie Michela Platiniego i jego zeznania w sprawie najbardziej kontrowersyjnego wyboru gospodarza mundialu, którym za trzy lata będzie maleńki Katar, to kolejny dowód, jaką rolę odegrała w tym polityka. I jedno kluczowe spotkanie w Pałacu Elizejskim.
 • Michel Platini zatrzymany. Śledztwo w sprawie MŚ w Katarze

  Michel Platini zatrzymany. Śledztwo w sprawie MŚ w Katarze

  Michel Platini zatrzymany w związku ze śledztwem w sprawie przyznania Katarowi piłkarskich mistrzostw świata - donoszą francuskie i brytyjskie media.

Filmy - Michel Platini (10)