Michał Wrzosek

Artykuły - Michał Wrzosek (10)

 • Wkrótce poznamy wykonawców dla dworców na EURO 2012

  Do końca marca będą przyjmowane oferty na przebudowę warszawskiego dworca wschodniego, a w kwietniu ma być wybrany wykonawca remontu dworca centralnego - powiedział PAP rzecznik PKP SA Michał Wrzosek. W ciągu miesiąca mają ruszyć prace na dworcu we Wrocławiu.
 • PKP SA i Przewozy Regionalne porozumiały się

  PKP SA i Przewozy Regionalne porozumiały się w sprawie spłaty zadłużenia samorządowej spółki - poinformował we wtorek rzecznik PKP SA Michał Wrzosek. Zawiera ono warunki i terminy spłat przez Przewozy Regionalne długów i bieżących zobowiązań.
 • Sześć firm chce remontować dworzec centralny w Warszawie

  - Sześć firm złożyło oferty w przetargu na wykonanie remontu dworca centralnego w Warszawie - poinformował w poniedziałek rzecznik PKP SA Michał Wrzosek. Spółka chce wyłonić wykonawcę do marca. Dworzec ma być wyremontowany przed EURO 2012.
 • PKP SA zarobiły 125 mln zł na nieruchomościach

  PKP SA zarobiły 125 mln zł na nieruchomościach

  541 przetargów na nieruchomości o wartości około 529 mln zł ogłosiła przez jedenaście miesięcy 2009 r. spółka PKP SA - poinformował w środę rzecznik firmy Michał Wrzosek. Przychody ze sprzedaży nieruchomości sięgnęły w zeszłym roku 125 mln zł.
 • 166,8 mln osób skorzystało z usług Grupy PKP

  166,8 mln osób skorzystało w ciągu pierwszych 9 miesięcy tego roku z usług przewoźników Grupy PKP. Jest to o 5,8 mln więcej niż w ciągu 9 miesięcy 2006 r. - poinformował rzecznik prasowy PKP SA Michał Wrzosek.
 • PKP: Atak kolei niemieckich

  PKP: Atak kolei niemieckich

  Zarząd PKP jest "nieprzyjemnie zaskoczony" krytyką ze strony kolei niemieckich, Deutsche Bahn - powiedział rzecznik PKP, Michał Wrzosek. Wcześniej DB ogłosiła, że uruchamia połączenie kolejowo-promowe z Obwodem Kaliningradzkim, nie mogąc porozumieć się z polskimi kolejami.
 • Kończy się recesja w PKP

  Kończy się recesja w PKP

  Przez pierwsze sześć miesięcy 2006 roku PKP przewiozły 110 milionów pasażerów, o 1 milion 200 tys. więcej, niż w tym samym okresie zeszłego roku - poinformował rzecznik prasowy PKP SA Michał Wrzosek.
 • Czwarty operator bez częstotliwości

  Czwarty operator bez częstotliwości

  Zgromadzenie Wspólników Telekomunikacji Kolejowej (TK), która zwyciężyła w przetargu na wolne częstotliwości dla telefonii komórkowej GSM 1800, nie wyraziło w poniedziałek zgody na wystąpienie przez operatora do Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) o przyznanie częstotliwości - poinformował rzecznik PKP SA Michał Wrzosek.
 • PKP: nadal jedzie na stratach

  PKP: nadal jedzie na stratach

  Przychody Grupy PKP w 2005 roku wyniosły 10 mld zł, a wynik finansowy zamknął się stratą 707 mln zł, najniższą w historii grupy - poinformował w komunikacie przesłanym w poniedziałek rzecznik prasowy PKP SA Michał Wrzosek.
 • PKP i DB razem

  Polskie i niemieckie linie kolejowe będą współpracować i wymieniać informacje dotyczące zarządzania dworcami kolejowymi. Dzięki temu polskie koleje będą miały dostęp do najnowszych rozwiązań w zakresie finansowania inwestycji i rozwiązań architektonicznych nowych dworców - poinformował w komunikacie rzecznik prasowy PKP, Michał Wrzosek.

Filmy - Michał Wrzosek (1)

 • Dobre praktyki budują wizerunek firm, mają też wpływ na finanse

  Publikowanie danych niefinansowych dotyczących kwestii środowiskowych, społecznych czy związanych z zarządzaniem firmą, jest istotne nie tylko z punktu widzenia budowy wizerunku firmy. W długim terminie ma również wpływ również na wyniki spółek – ocenia Michał Wrzosek, rzecznik prasowy Budimeksu.