Michał Wójcik

Synonimy:
Wójcik Michał,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michał Wójcik (10)

 • Michał Wójcik prosi o pomoc. Jego partnerka ma raka

  Michał Wójcik prosi o pomoc. Jego partnerka ma raka

  Michał Wójcik, czyli członek znanego kabaretu Ani Mru-Mru, zamieścił w Internecie nagranie, w którym prosił o pomoc. Jego partnerka Jani zachorowała na raka.
 • Wójcik: Gdybym był prokuratorem, nie wszcząłbym postępowania ws. Srebrnej

  Wójcik: Gdybym był prokuratorem, nie wszcząłbym postępowania ws. Srebrnej

  - Gdybym to ja był prokuratorem, jestem wiceministrem sprawiedliwości, to nigdy bym nie wszczął takiego postępowania - powiedział we wtorek w TVN24 wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, pytany o postępowanie ws. spółki Srebrna.
 • Marcin Wójcik: 45 lat i Ani Mru Mru

  Marcin Wójcik: 45 lat i Ani Mru Mru

  Zanim został gwiazdą kabaretu, pracował jako nauczyciel. Na scenie występuje od prawie 20 lat. Z Michałem Wójcikiem (który nie jest jego bratem) i Waldemarem Wilkołkiem stworzył kultowy tercet. 5 stycznia 2019 roku Marcin Wójcik skończył 45 lat.
 • Janikowski kontra Materla, czyli hit w klatce KSW

  Janikowski kontra Materla, czyli hit w klatce KSW

  Damian Janikowski kontra Michał Materla, a w drugiej parze Scott Askham z Marcinem Wójcikiem. Tak wygląda obsada miniturnieju podczas gali KSW 45 "Road to Wembley" w Londynie, która wyłoni pretendentów do pasa mistrza wagi średniej, zwakowanego przez dotychczasowego czempiona, Mameda Chalidowa.
 • Festiwal Kabaretu w Koszalinie: "Wśród rządzących mamy podejrzane typki"

  Festiwal Kabaretu w Koszalinie: "Wśród rządzących mamy podejrzane typki"

  Jak poczuć egzotyczne klimaty? Najlepiej wybierając się do... Bananowej Republiki. Tam czekają na nas wyjątkowe żarty i piosenki w wykonaniu polskich kabareciarzy. Tegoroczny XXIII Festiwal Kabaretu odbędzie się 29 lipca w Koszalinie. Wydarzenie pokaże telewizja Polsat.
 • Uzupełnienie raportu bieżącego nr 32 / 2010

  Raport bieżący nr 35/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W uzupełnieniu raportu bieżącego nr 32 / 2010 Zarząd Z.O. "Bytom" S.A. przekazuje życiorys Pana Michał Wójcika Prezesa Zarządu Z.O. "Bytom" S.A. Pan Michał Wójcik jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach (Wydział Handlu Zagranicznego). Przebieg pracy zawodowej: W latach 1992 - 1993 pracował w PHZ Stalexport; W latach 1993 - 1995 pracował w Unilev
 • Jeden gada, drugi pokazuje, a trzeci...

  Jeden gada, drugi pokazuje, a trzeci...

  Kabaret ANI MRU MRU ma razem 105 lat. Tworzą go trzej przezabawni mistrzowie humoru: Marcin Wójcik (lat 34, Koziorożec), Michał Wójcik (lat 35, Skorpion), Waldemar Wilkołek (lat 36, Bliźnięta).
 • Powołanie Zarządu Spółki na okres nowej kadencji

  Raport bieżący nr 14/2005 Podstawa prawna § 5 ust. 1 pkt 26 RO - powołanie osoby zarządzającej lub nadzorującej emitenta Zarząd Spółki Vistula S.A. w Krakowie podaje do publicznej wiadomości, że Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu odbytym w dniu 27 czerwca 2005 roku, dokonała wyboru zarządu Spółki na okres nowej, wspólnej kadencji rozpoczynającej się w dniu 29 czerwca 2005 roku. Zgodnie z treścią uchwał Rady Nadzorczej, do zarządu Spółki, na okres nowej, wspólnej kadencji rozpoczynającej się
 • Dementi informacji pod nazwą "Raport bieżący nr 11/2003"

  W związku z ukazaniem się w dniu dzisiejszym w mediach informacji pod nazwą "Raport bieżący nr 11/2003", którego autorami są osoby podające się za prawowity zarząd Spółki, tj. Roman Wenzl, Jan Laskowski, Catherine Deleuze Zarząd Spółki Vistula S.A. w Krakowie informuje, że do Spółki nie wpłynęła żadna informacja o rejestracji powyższych osób w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie. Jeżeli jednak takie postanowienie byłoby przez sąd wydane to
 • Nadchodzą kluczowe Walne

  Na koniec stycznia zaplanowano walne zgromadzenia akcjonariuszy Vistuli i Pozmeatu dwóch spółek, których akcjonariusze nie mogą się ze sobą dogadać.

Filmy - Michał Wójcik (29)