Michał Winiarski

Synonimy:
"Winiar", Winiarski
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michał Winiarski (265)

 • PlusLiga. Moritz Reichert zamknął skład Trefla Gdańsk

  PlusLiga. Moritz Reichert zamknął skład Trefla Gdańsk

  Trefl Gdańsk skompletował skład na nowy sezon PlusLigi. Ostatnim nabytkiem jest przyjmujący reprezentacji Niemiec Moritz Reichert, który podpisał we wtorek roczny kontrakt. W ekipie trenera Michała Winiarskiego będzie grać dwóch obcokrajowców.
 • Ekstraklasa siatkarzy. Trefl Gdańsk prawie skompletował skład

  Ekstraklasa siatkarzy. Trefl Gdańsk prawie skompletował skład

  Trefl praktycznie skompletował skład na nowy sezon ekstraklasy siatkarzy. Ostatnim nabytkiem gdańskiego zespołu jest Bartłomiej Lipiński, który podpisał w środę roczny kontrakt. Do ekipy trenera Michała Winiarskiego ma dołączyć jeszcze jeden przyjmujący.
 • PlusLiga. Trefl Gdańsk obniżył wynagrodzenia o 17 procent

  PlusLiga. Trefl Gdańsk obniżył wynagrodzenia o 17 procent

  W występującym w PlusLidze siatkarzom Trefla obniżono wynagrodzenia o maksymalnie 17 procent za miniony sezon. „To jest największa redukcja. Młodsi i mniej zarabiający zawodnicy zachowali swoje uposażenia” – powiedział prezes gdańskiego klubu Dariusz Gadomski.
 • PlusLiga siatkarzy. Michał Winiarski: Apetyt rośnie

  PlusLiga siatkarzy. Michał Winiarski: Apetyt rośnie

  Trener siatkarzy Trefla Gdańsk Michał Winiarski żałuje, że sezon skończył się przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa. - W naszym przypadku pozostał lekki niedosyt, ale zdrowie jest teraz najważniejsze - powiedział szkoleniowiec piątej drużyny PlusLigi.
 • PlusLiga. Michał Winiarski: Reakcja zawodników była genialna

  PlusLiga. Michał Winiarski: Reakcja zawodników była genialna

  - Po tym meczu jestem bardzo szczęśliwy, bo reakcja zawodników po porażce 0:3 u siebie ze Ślepskiem Malow Suwałki była genialna – powiedział po wygranym 3:0 w Gdańsku spotkaniu ekstraklasy z Vervą Warszawa Orlen Paliwa trener siatkarzy Trefla Michał Winiarski.
 • PlusLiga. Michał Winiarski: Nie stoimy na straconej pozycji

  PlusLiga. Michał Winiarski: Nie stoimy na straconej pozycji

  - Czeka nas seria trzech wyjazdów, ale wcześniejsze mecze ekstraklasy pokazały, że nie stoimy na straconej pozycji - przyznał trener siatkarzy Trefla Michał Winiarski. Gdańszczanie zmierzą się z Indykpolem AZS Olsztyn, PGE Skrą Bełchatów i Jastrzębskim Węglem.
 • PP siatkarzy. Michał Winiarski: Ten mecz jest dla nas nagrodą

  PP siatkarzy. Michał Winiarski: Ten mecz jest dla nas nagrodą

  - Przed sezonem nie myśleliśmy, że będziemy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Jedziemy zagrać ten mecz tak, jakby to była dla nas nagroda - przyznał przed środowym ćwierćfinałem Pucharu Polski z Jastrzębskim Węglem trener siatkarzy Trefla Gdańsk Michał Winiarski.
 • PlusLiga siatkarzy. Michał Winiarski: Rozegraliśmy kapitalny mecz

  PlusLiga siatkarzy. Michał Winiarski: Rozegraliśmy kapitalny mecz

  - Rozegraliśmy kapitalny mecz - powiedział po wygranym 3:0 spotkaniu PlusLigi we własnej hali z Asseco Resovią trener siatkarzy Trefla Michał Winiarski. Gdańszczanie odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, ale po raz pierwszy nie stracili w tym sezonie seta.
 • Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3. Michał Winiarski: Nie wykorzystaliśmy szansy

  Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3. Michał Winiarski: Nie wykorzystaliśmy szansy

  - Walczyliśmy i dostarczyliśmy dużo pozytywnych emocji, nie tylko kibicom, ale także sobie. Nie wykorzystaliśmy jednak swojej szansy - powiedział po przegranym w Gdańsku 1:3 pierwszym meczu ekstraklasy z PGE Skrą Bełchatów trener siatkarzy Trefla Michał Winiarski.
 • PlusLiga siatkarzy. Michał Winiarski: Chcemy kąsać najlepszych

  - Mamy nowy i młody zespół, któremu nie powinno zabraknąć chęci do pracy. Chcemy zaprezentować się z dobrej strony, kąsać najlepszych i wygrywać z drużynami, które będą blisko nas w tabeli - powiedział trener siatkarzy ekstraklasowego Trefla Gdańsk Michał Winiarski.

Filmy - Michał Winiarski (6)

 • Siatkówka. Michał Winiarski o nowym sezonie PlusLigi. Wideo

  - To co dzieje się codziennie na treningu dostarcza mi dużo frajdy. Zaczyna się liga, więc myślę, że emocje będą jeszcze większe. Nie mogę się już doczekać - powiedział były reprezentant Polski, a obecnie trener Trefla Gdańsk Michał Winiarski przed startem nowego sezonu PlusLigi. Źródło: Polska Liga Siatkówki
 • Siatkarze ze świąteczną wizytą u Marty

  Siatkarze Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Karol Kłos i Andrzej Wrona – zawodnicy PGE Skry Bełchatów i reprezentanci Polski - wpadli ze świąteczną wizytą do Marty z Podwódki. Zgłoszenie wysłała mama nastolatki. Dziewczynka trenuje siatkówkę, ale - niestety - doznała kontuzji. Mama chciała jej zrekompensować cierpienie i brak treningów. W drodze powrotnej siatkarze postanowili odwiedzić jeszcze dom dziecka.
 • Winiarski: Mistrzostwa dedykuję swojej żonie

  Komentarz Michała Winiarskiego po zdobyciu mistrzostwa świata.
 • Winiarski: Mistrzostwa dedykuję swojej żonie

  Komentarz Michała Winiarksiego po zdobyciu Mistrzostwa Świata.