Michał Piróg

Artykuły - Michał Piróg (138)

 • Michał Piróg: Mam zakaz przekraczania granicy Rosji

  Michał Piróg: Mam zakaz przekraczania granicy Rosji

  Widzowie albo go kochają, albo nie znoszą – ma wyrazistą osobowość i nie boi się wygłaszać ostrych opinii. A niedawno Michał Piróg stał się… zagrożeniem dla Rosji!
 • Michał Piróg: Ten rok zaskoczył mnie samego

  Michał Piróg: Ten rok zaskoczył mnie samego

  Michał Piróg przyznaje, że choć niemal przez dwie dekady nie grał roli w żadnym spektaklu teatralnym, to doskonale odnajduje się w sztuce "Szalone nożyczki". Niezwykle przypadła mu do gustu improwizacja i to, że na oczach publiczności trzeba się zmierzyć z nieoczekiwanymi, często ekstremalnymi sytuacjami. Tancerz lubi wyzwania i chętnie angażuje się w projekty, które niosą za sobą pewnego rodzaju ryzyko. Wśród największych osiągnięć tego roku wymienia udział w show "Azja Express". Jak podkreśla, jego marzenia od zawsze były napędzane chęcią sprawdzenia się na różnych płaszczyznach zawodowych.
 • Michał Piróg: 10 lat przerwy w tańcu

  Michał Piróg: 10 lat przerwy w tańcu

  Michał Piróg przyznaje, że był taki moment, kiedy widzowie z ironią pytali: czy ktoś w ogóle widział go tańczącego? Po groźnej kontuzji artysta nie tańczył bowiem przez wiele lat. Po dłuższej przerwie zaprezentował swoje umiejętności dopiero w programie "You Can Dance".
 • Michał Piróg w jury programu "Mistrzowskie cięcie"

  Michał Piróg w jury programu "Mistrzowskie cięcie"

  "Mistrzowskie cięcie" to program, w którym jury wyłoni najlepszego fryzjera w Polsce. Zdaniem Michała Piróga show może mocno zaskoczyć widzów, bo większość uczestników ma specyficzne podejście do zawodu. Poza nim jurorami w nowej produkcji TVN Style będą fryzjer gwiazd i autor metamorfoz Maciej Maniewski oraz stylistka Alicja Napiórkowska, a program poprowadzi Gabi Drzewiecka.
 • Michał Piróg: Gdy zgadzałem się na udział w "Azja Express", byłem niedotleniony

  Michał Piróg: Gdy zgadzałem się na udział w "Azja Express", byłem niedotleniony

  - Dzięki "Azja Express" znów poczułem się jak dziecko - mówi Michał Piróg. Tancerz nie ukrywa, że zgodził się na udział w reality show po długich namowach, obawiał się bowiem o swój kręgosłup. Nie żałuje jednak tej decyzji. Od początku nastawiony był na przygodę i zabawę, a nie zaciętą rywalizację.
 • ​Michał Piróg: Nie walczę z żadną religią

  ​Michał Piróg: Nie walczę z żadną religią

  ​Michał Piróg jest przekonany, że wiara może być oparciem i źródłem siły dla każdego człowieka. Sprzeciwia się natomiast działalności instytucji religijnych, które mają tendencję do narzucania wszystkim własnej ideologii. Zdaniem tancerza kościół katolicki w Polsce wykorzystuje ufność wiernych, dbając wyłącznie o własne interesy.
 • Michał Piróg: Napisałem już drugą książkę

  Michał Piróg: Napisałem już drugą książkę

  Michał Piróg opublikował drugą książkę. Zawarł w niej trzynaście zasad, które pomogły mu ukształtować własną osobowość i osiągnąć sukces. Twierdzi, że książka "Wszystko jest po coś" jest odpowiedzią na prośby czytelników o rady i inspiracje do życia w zgodzie z samym sobą.
 • Michał Piróg: Patricia Kazadi jest dla mnie jak mentalna siostra

  Michał Piróg: Patricia Kazadi jest dla mnie jak mentalna siostra

  Tancerz twierdzi, że przez długi czas był dla Patricii Kazadi wzorem. To od niego czerpała siłę do walki o siebie i przeciwstawienia się rasistowskim zaczepkom. Łączącą ich od kilkunastu lat przyjaźń gospodarz "Top Model" określa jako trudną, głównie z powodu silnych charakterów obydwojga.
 • Michał Piróg: Jestem naturalny i za to mi się dostaje

  Michał Piróg: Jestem naturalny i za to mi się dostaje

  Zdaniem Michała Piroga w nowym sezonie "Top Model" jurorzy musieli przede wszystkim zburzyć sztucznie wykreowane wizerunki uczestników. Tancerz uważa, że wymyślenie samego siebie to dobry sposób na rozpoczęcie kariery, jeśli chce się uniknąć hejtu ze strony internautów i mediów. On sam stawia jednak na naturalność, dlatego często staje się obiektem negatywnych komentarzy.
 • Michał Piróg w ukraińskiej edycji "You Can Dance"

  Michał Piróg w ukraińskiej edycji "You Can Dance"

  Michał Piróg wziął udział w ukraińskiej edycji "You Can Dance". Jak ocenia poziom tamtejszych tancerzy? Co zaskoczyło go najbardziej podczas realizacji programu? Z choreografem rozmawiała Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN".

Zdjęcia - Michał Piróg (3)

 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  Modna Doda z Oskarem

Filmy - Michał Piróg (30)

 • Michał Piróg: Ten rok zaskoczył mnie samego

  Michał Piróg przyznaje, że choć niemal przez dwie dekady nie grał roli w żadnym spektaklu teatralnym, to doskonale odnajduje się w sztuce "Szalone nożyczki".
 • Michał Piróg: 10 lat przerwy w tańcu

  Michał Piróg przyznaje, że był taki moment, kiedy widzowie z ironią pytali: czy ktoś w ogóle widział go tańczącego? Po groźnej kontuzji artysta nie tańczył bowiem przez wiele lat.
 • Michał Piróg zasiądzie w jury „Mistrzowskiego cięcia"

 • Michał Piróg: "Azja Express"? Byłem niedotleniony

  Dzięki "Azja Express" znów poczułem się jak dziecko - mówi Michał Piróg. Tancerz nie ukrywa, że zgodził się na udział w reality show po długich namowach, obawiał się bowiem o swój kręgosłup. Nie żałuje jednak tej decyzji.