Michał Piróg

Artykuły - Michał Piróg (81)

 • Michał Piróg czytał bajkę, będąc pod wpływem alkoholu?

  Michał Piróg czytał bajkę, będąc pod wpływem alkoholu?

  Znany tancerz i choreograf podczas akcji czytania dzieciom bajki na Instagramie sprawiał wrażenie nietrzeźwego, co wytknął mu jeden z obserwatorów. Gwiazdor odniósł się do tych zarzutów i zdradził, co było prawdziwą przyczyną jego słabszej formy.
 • Michał Piróg czytał bajkę dla dzieci pod wpływem alkoholu?

  Michał Piróg czytał bajkę dla dzieci pod wpływem alkoholu?

  Michał Piróg podczas akcji czytania dzieciom bajki na Instagramie sprawiał wrażenie nietrzeźwego, co wytknął mu jeden z obserwatorów. Znany tancerz i choreograf odniósł się do tych zarzutów i zdradził, co było prawdziwą przyczyną jego słabszej formy.
 • Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Do nietypowego zwierzenia skłoniła tancerza Katarzyna Zielińska. Aktorka od kilku dni na swoim Instagramie niestrudzenie nakłania fanów do tego, by przeczekali pandemię w domowym zaciszu. Jej ostatni wpis skomentował m.in. Michał Piróg. I wyznał jej miłość.
 • Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Do nietypowego zwierzenia skłoniła tancerza Katarzyna Zielińska. Aktorka od kilku dni na swoim Instagramie niestrudzenie nakłania fanów do tego, by przeczekali pandemię w domowym zaciszu. Jej ostatni wpis skomentował m.in. Michał Piróg. I wyznał jej miłość.
 • Michał Piróg: Zarabiałem ciałem

  Michał Piróg: Zarabiałem ciałem

  Michał Piróg podkreśla, że w pełni akceptuje swoje ciało, a dodatkowo jest ono narzędziem jego pracy, więc nie wstydzi się go pokazywać. Jego zdaniem wszelkie kompleksy i zahamowania nie działają dobrze na naszą psychikę. Dlatego też tancerz radzi wszystkim, by odrzucili stereotypy, przełamywali tematy tabu i głośno mówili o swoich potrzebach.
 • Michał Piróg: Czas się chyba wyzwolić

  Michał Piróg: Czas się chyba wyzwolić

  Michał Piróg już wiele razy w czasie swojej medialne kariery udowodnił, że nie wstydzi się głośnego wyrażania swojego zdania. Potrafi walczyć o swoje i przełamywać tabu. Ostatnio w mediach społecznościowych poruszył temat, który dla wielu osób nadal jest krępujący. Tancerz apeluje: "Czas się wyzwolić. (...) Nie wstydź się".
 • Michał Piróg i jego naga sesja

  Michał Piróg i jego naga sesja

  Michał Piróg jest znany przede wszystkim z roli jurora oraz gospodarza w programach telewizyjnych. Karierę zaczynał jednak od tańca.
 • Michał Piróg o nieobecności Joanny Krupy na finale „Top Model”

  Michał Piróg o nieobecności Joanny Krupy na finale „Top Model”

  ​25 listopada odbył się wielki finał 8. edycji programu "Top Model". Do ostatecznej rozgrywki stanęli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Zwyciężył Dawid Woskanian, który od dzieciństwa cierpi na zespół Tourette’a.
 • Coachella 2019: Co działo się w drugi weekend festiwalu? (zdjęcia)

  Coachella 2019: Co działo się w drugi weekend festiwalu? (zdjęcia)

  Sunday Service Kanye Westa to bezsprzecznie największe wydarzenie drugiego weekendu Coachelli. Co jeszcze działo się podczas ostatnich trzech dni na pustyni Colorado?
 • Michał Piróg pozuje nago pod prysznicem

  Michał Piróg pozuje nago pod prysznicem

  Profil Michała Piróga na Instagramie obserwują aż 443 tysiące fanów. Tancerz i choreograf jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskiej telewizji.

Zdjęcia - Michał Piróg (3)

 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  Modna Doda z Oskarem

Filmy - Michał Piróg (33)

 • Michał Piróg: Zarabiałem ciałem

  Michał Piróg podkreśla, że w pełni akceptuje swoje ciało, a dodatkowo jest ono narzędziem jego pracy, więc nie wstydzi się go pokazywać. Jego zdaniem wszelkie kompleksy i zahamowania nie działają dobrze na naszą psychikę. Dlatego też tancerzradzi wszystkim, by odrzucili stereotypy, przełamywali tematy tabu i głośno mówili o swoich potrzebach.
 • Michał Piróg o drastycznej zmianie fryzury

  Michał Piróg zdradził jaka jest przyczyna drastycznej zmiany fryzury. Czemu goli się na łyso? - Cały czas chodzę na siłownię. Nie ma nic gorszego niż mokra głowa po treningu - powiedział. - A tak to ogolić, chodzić w czapce i nie ma problemu - dodał.
 • Dominika Gwit i Michał Piróg znów razem na scenie

  Dominika Gwit i Michał Piróg wystąpili razem na scenie w sztuce „Chcesz się bawić? Zadzwoń!”. Wcześniej mieli okazję razem zagrać w spektaklu „Szalone nożyczki”. – Cudownie jest wrócić do teatru – powiedział Piróg.
 • Michał Piróg: Ten rok zaskoczył mnie samego

  Michał Piróg przyznaje, że choć niemal przez dwie dekady nie grał roli w żadnym spektaklu teatralnym, to doskonale odnajduje się w sztuce "Szalone nożyczki".