Michał Piróg

Artykuły - Michał Piróg (86)

 • Michał Piróg odgryzł się Kubie Wojewódzkiemu

  Michał Piróg odgryzł się Kubie Wojewódzkiemu

  Michał Piróg w zawoalowany sposób odniósł się do postu Kuby Wojewódzkiego, w którym został napiętnowany jako hejter i hipokryta. Showmana porównał do cynicznej i perfidnej arystokratki z filmu Stephena Frearsa "Niebezpieczne związki"
 • Kolejna wojna między Kubą Wojewódzkim i Michałem Pirogiem

  Kolejna wojna między Kubą Wojewódzkim i Michałem Pirogiem

  Wygląda na to, że szykuje się kolejna wojna między Michałem Pirogiem i Kubą Wojewódzkim. Dziennikarz opublikował w piątek na Instagramie post, w którym nawiązał do niedawnego wpisu Piroga o Krystynie Pawłowicz. Tancerz przedstawił się w nim jako przeciwnik hejtu, a zdaniem Wojewódzkiego jest dokładnie odwrotnie. Na dowód dziennikarz podał przykład z przeszłości, kiedy to on sam stał się obiektem nagonki. Stało się to po tym, gdy Piróg zasugerował, że Wojewódzki jest gejem.
 • Edyta Górniak z niesmacznym żartem. Ostra odpowiedź Michała Piróga

  Edyta Górniak z niesmacznym żartem. Ostra odpowiedź Michała Piróga

  Na profilu Edyty Górniak pojawił się kontrowersyjny żart. To nie spodobało się fanom i innym gwiazdom, m.in. Michałowi Pirógowi, który publicznie upomniał piosenkarkę.
 • Michał Piróg celebruje przyjaźń z Kingą Rusin. To już 13 lat!

  Michał Piróg celebruje przyjaźń z Kingą Rusin. To już 13 lat!

  Choreograf spotkał się ostatnio z, dawno niewidzianą, Kingą Rusin. Tym faktem postanowił podzielić się na Instagramie. Wspólne zdjęcie opatrzył wymownymi hasztagami, m.in. "bądź silna" i "co dalej?".
 • Michał Piróg i Maja Sablewska o Michale Szpaku. "Żaden kontrakt nie jest tego wart"

  Michał Piróg i Maja Sablewska o Michale Szpaku. "Żaden kontrakt nie jest tego wart"

  Michał Szpak znany jest z kontrowersyjnych kreacji i oryginalnego stylu bycia. To sprawia, że ma zarówno zagorzałych przeciwników, jak i zwolenników. Co myślą o nim inne gwiazdy?
 • Michał Piróg czytał bajkę, będąc pod wpływem alkoholu?

  Michał Piróg czytał bajkę, będąc pod wpływem alkoholu?

  Znany tancerz i choreograf podczas akcji czytania dzieciom bajki na Instagramie sprawiał wrażenie nietrzeźwego, co wytknął mu jeden z obserwatorów. Gwiazdor odniósł się do tych zarzutów i zdradził, co było prawdziwą przyczyną jego słabszej formy.
 • Michał Piróg czytał bajkę dla dzieci pod wpływem alkoholu?

  Michał Piróg czytał bajkę dla dzieci pod wpływem alkoholu?

  Michał Piróg podczas akcji czytania dzieciom bajki na Instagramie sprawiał wrażenie nietrzeźwego, co wytknął mu jeden z obserwatorów. Znany tancerz i choreograf odniósł się do tych zarzutów i zdradził, co było prawdziwą przyczyną jego słabszej formy.
 • Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Do nietypowego zwierzenia skłoniła tancerza Katarzyna Zielińska. Aktorka od kilku dni na swoim Instagramie niestrudzenie nakłania fanów do tego, by przeczekali pandemię w domowym zaciszu. Jej ostatni wpis skomentował m.in. Michał Piróg. I wyznał jej miłość.
 • Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Do nietypowego zwierzenia skłoniła tancerza Katarzyna Zielińska. Aktorka od kilku dni na swoim Instagramie niestrudzenie nakłania fanów do tego, by przeczekali pandemię w domowym zaciszu. Jej ostatni wpis skomentował m.in. Michał Piróg. I wyznał jej miłość.
 • Michał Piróg: Zarabiałem ciałem

  Michał Piróg: Zarabiałem ciałem

  Michał Piróg podkreśla, że w pełni akceptuje swoje ciało, a dodatkowo jest ono narzędziem jego pracy, więc nie wstydzi się go pokazywać. Jego zdaniem wszelkie kompleksy i zahamowania nie działają dobrze na naszą psychikę. Dlatego też tancerz radzi wszystkim, by odrzucili stereotypy, przełamywali tematy tabu i głośno mówili o swoich potrzebach.

Zdjęcia - Michał Piróg (3)

 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  Modna Doda z Oskarem

Filmy - Michał Piróg (28)

 • Michał Piróg: Zarabiałem ciałem

  Michał Piróg podkreśla, że w pełni akceptuje swoje ciało, a dodatkowo jest ono narzędziem jego pracy, więc nie wstydzi się go pokazywać. Jego zdaniem wszelkie kompleksy i zahamowania nie działają dobrze na naszą psychikę. Dlatego też tancerzradzi wszystkim, by odrzucili stereotypy, przełamywali tematy tabu i głośno mówili o swoich potrzebach.
 • Michał Piróg: Ten rok zaskoczył mnie samego

  Michał Piróg przyznaje, że choć niemal przez dwie dekady nie grał roli w żadnym spektaklu teatralnym, to doskonale odnajduje się w sztuce "Szalone nożyczki".
 • Michał Piróg: 10 lat przerwy w tańcu

  Michał Piróg przyznaje, że był taki moment, kiedy widzowie z ironią pytali: czy ktoś w ogóle widział go tańczącego? Po groźnej kontuzji artysta nie tańczył bowiem przez wiele lat.
 • Michał Piróg zasiądzie w jury „Mistrzowskiego cięcia"