Michał Piróg

Artykuły - Michał Piróg (146)

 • Coachella 2019: Co działo się w drugi weekend festiwalu? (zdjęcia)

  Coachella 2019: Co działo się w drugi weekend festiwalu? (zdjęcia)

  Sunday Service Kanye Westa to bezsprzecznie największe wydarzenie drugiego weekendu Coachelli. Co jeszcze działo się podczas ostatnich trzech dni na pustyni Colorado?
 • Michał Piróg pozuje nago pod prysznicem

  Michał Piróg pozuje nago pod prysznicem

  Profil Michała Piróga na Instagramie obserwują aż 443 tysiące fanów. Tancerz i choreograf jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskiej telewizji.
 • Michał Piróg o drastycznej zmianie fryzury

  Michał Piróg o drastycznej zmianie fryzury

  39-letni Michał Piróg zdecydował się ostatnio na śmiałą metamorfozę. Postanowił całkowicie zgolić włosy!
 • Dominika Gwit i Michał Piróg znów razem na scenie

  Dominika Gwit i Michał Piróg znów razem na scenie

  Dominika Gwit i Michał Piróg nie mają wykształcenia aktorskiego. Nie przeszkadza im to jednak występować na deskach teatru.
 • Michał Piróg: Mam zakaz przekraczania granicy Rosji

  Michał Piróg: Mam zakaz przekraczania granicy Rosji

  Widzowie albo go kochają, albo nie znoszą – ma wyrazistą osobowość i nie boi się wygłaszać ostrych opinii. A niedawno Michał Piróg stał się… zagrożeniem dla Rosji!
 • Michał Piróg: Ten rok zaskoczył mnie samego

  Michał Piróg: Ten rok zaskoczył mnie samego

  Michał Piróg przyznaje, że choć niemal przez dwie dekady nie grał roli w żadnym spektaklu teatralnym, to doskonale odnajduje się w sztuce "Szalone nożyczki". Niezwykle przypadła mu do gustu improwizacja i to, że na oczach publiczności trzeba się zmierzyć z nieoczekiwanymi, często ekstremalnymi sytuacjami. Tancerz lubi wyzwania i chętnie angażuje się w projekty, które niosą za sobą pewnego rodzaju ryzyko. Wśród największych osiągnięć tego roku wymienia udział w show "Azja Express". Jak podkreśla, jego marzenia od zawsze były napędzane chęcią sprawdzenia się na różnych płaszczyznach zawodowych.
 • Michał Piróg: 10 lat przerwy w tańcu

  Michał Piróg: 10 lat przerwy w tańcu

  Michał Piróg przyznaje, że był taki moment, kiedy widzowie z ironią pytali: czy ktoś w ogóle widział go tańczącego? Po groźnej kontuzji artysta nie tańczył bowiem przez wiele lat. Po dłuższej przerwie zaprezentował swoje umiejętności dopiero w programie "You Can Dance".
 • Michał Piróg w jury programu "Mistrzowskie cięcie"

  Michał Piróg w jury programu "Mistrzowskie cięcie"

  "Mistrzowskie cięcie" to program, w którym jury wyłoni najlepszego fryzjera w Polsce. Zdaniem Michała Piróga show może mocno zaskoczyć widzów, bo większość uczestników ma specyficzne podejście do zawodu. Poza nim jurorami w nowej produkcji TVN Style będą fryzjer gwiazd i autor metamorfoz Maciej Maniewski oraz stylistka Alicja Napiórkowska, a program poprowadzi Gabi Drzewiecka.
 • Michał Piróg: Gdy zgadzałem się na udział w "Azja Express", byłem niedotleniony

  Michał Piróg: Gdy zgadzałem się na udział w "Azja Express", byłem niedotleniony

  - Dzięki "Azja Express" znów poczułem się jak dziecko - mówi Michał Piróg. Tancerz nie ukrywa, że zgodził się na udział w reality show po długich namowach, obawiał się bowiem o swój kręgosłup. Nie żałuje jednak tej decyzji. Od początku nastawiony był na przygodę i zabawę, a nie zaciętą rywalizację.
 • ​Michał Piróg: Nie walczę z żadną religią

  ​Michał Piróg: Nie walczę z żadną religią

  ​Michał Piróg jest przekonany, że wiara może być oparciem i źródłem siły dla każdego człowieka. Sprzeciwia się natomiast działalności instytucji religijnych, które mają tendencję do narzucania wszystkim własnej ideologii. Zdaniem tancerza kościół katolicki w Polsce wykorzystuje ufność wiernych, dbając wyłącznie o własne interesy.

Zdjęcia - Michał Piróg (3)

 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  Modna Doda z Oskarem

Filmy - Michał Piróg (32)

 • Michał Piróg o drastycznej zmianie fryzury

  Michał Piróg zdradził jaka jest przyczyna drastycznej zmiany fryzury. Czemu goli się na łyso? - Cały czas chodzę na siłownię. Nie ma nic gorszego niż mokra głowa po treningu - powiedział. - A tak to ogolić, chodzić w czapce i nie ma problemu - dodał.
 • Dominika Gwit i Michał Piróg znów razem na scenie

  Dominika Gwit i Michał Piróg wystąpili razem na scenie w sztuce „Chcesz się bawić? Zadzwoń!”. Wcześniej mieli okazję razem zagrać w spektaklu „Szalone nożyczki”. – Cudownie jest wrócić do teatru – powiedział Piróg.
 • Michał Piróg: Ten rok zaskoczył mnie samego

  Michał Piróg przyznaje, że choć niemal przez dwie dekady nie grał roli w żadnym spektaklu teatralnym, to doskonale odnajduje się w sztuce "Szalone nożyczki".
 • Michał Piróg: 10 lat przerwy w tańcu

  Michał Piróg przyznaje, że był taki moment, kiedy widzowie z ironią pytali: czy ktoś w ogóle widział go tańczącego? Po groźnej kontuzji artysta nie tańczył bowiem przez wiele lat.