Film - Michał Piela

Artykuły - Michał Piela (10)

 • Artur Pontek i Michał Piela: "Kajko i Kokosz"? "Dzieciństwo. To na początek" [Netflix]

  Artur Pontek i Michał Piela: "Kajko i Kokosz"? "Dzieciństwo. To na początek" [Netflix]

  Artur Pontek to serialowy Kajko, z kolei Michał Piela w produkcji Netfliksa ożywił postać Kokosza. Jakie pierwsze skojarzenie mają aktorzy, kiedy słyszą tytuł "Kajko i Kokosz"? Jak po tylu latach układa się im współpraca?
 • Czyim głosem przemówią Kajko i Kokosz? Znamy obsadę

  Czyim głosem przemówią Kajko i Kokosz? Znamy obsadę

  Do tej pory pojawiali się razem w serialu "Ojciec Mateusz", teraz będą stanowić duet w animowanej produkcji Netfliksa" zrealizowanej na podstawie kultowych komiksów Janusza Christy. Artur Pontek wcieli się w postać Kajka, a Michał Piela użyczy głosu Kokoszowi. W obsadzie serialu pojawią sie także m.in. Agata Kulesza, Eryk Lubos, Jarosław Boberek, Grzegorz Pawlak, a także komik Abelard Giza i wokalista Krzysztof Zalewski. Właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji.
 • Wzbudza w kobietach ciepłe uczucia

  Wzbudza w kobietach ciepłe uczucia

  Michał Piela, czyli aspirant Mieczysław Nocul z "Ojca Mateusza", żartuje, że choć nie jest typem amanta, wzbudza w kobietach... ciepłe uczucia.
 • Michał Piela: Nie chciałem być mundurowym

  Michał Piela: Nie chciałem być mundurowym

  Rolę policjanta Mieczysława Nocula w serialu "Ojciec Mateusz" przyniosła aktorowi Michałowi Pieli dużą popularność. - Cieszę się, gdy ludzie na ulicy znają mnie z mojego prawdziwego imienia i nazwiska - wyznaje aktor.
 • Wszystko jeszcze przed nim?

  Wszystko jeszcze przed nim?

  Nie przeszkadza mu, że kojarzony jest głównie z postacią aspiranta. Wierzy, że czekają na niego jeszcze inne role. - Tylko nic na siłę - mówi Michał Piela.
 • Sandomierz wyróżnia aktorów serialu

  Sandomierz wyróżnia aktorów serialu

  Artur Żmijewski, Piotr Polk i Michał Piela - odtwórcy głównych ról w serialu "Ojciec Mateusz", otrzymali tytuły "Bene Meritus", przyznawane osobom zasłużonym dla rozwoju i promocji Sandomierza. Serial ciszy się sporą popularnością widzów.
 • Michał Piela- Biografia

  Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodzony 21 grudnia 1978 roku w Katowicach.
 • Michał Piela: Szósty zmysł aspiranta

  Michał Piela: Szósty zmysł aspiranta

  Gdyby dziś ogłosić konkurs na najbardziej lubianego telewizyjnego policjanta, aspirant Nocul pewnie by wygrał. Dzięki tej roli Michał Piela zdobył tysiące fanów. Jak sobie radzi z popularnością?
 • Telekamery dla gwiazd "Majki"?

  Telekamery dla gwiazd "Majki"?

  Kto zdobędzie Telekamerę "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszej aktorki i najlepszego aktora? Zdecydowanymi faworytami są gwiazdy "Majki": Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski. Dziś ostatni dzień głosowania, laureatów poznamy 7 lutego.
 • Nocne rozmowy z Różczką

  Nocne rozmowy z Różczką

  Znamy obsadę ciekawie zapowiadającej się komedii romantycznej przyszłego roku. Obok Magdaleny Różczki i Marcina Dobrocińskiego w "Rozmowach Nocą" występują również Weronika Książkiewicz, Roma Gąsiorowska, Hanna Śleszyńska, Joanna Żółkowska, Sambor Czarnota i Michał Piela. Film zobaczymy na dużym ekranie 15 lutego 2008 roku.