Michał Mikołajczak

Artykuły - Michał Mikołajczak (8)

 • "Miasto 44": Hollywoodzcy eksperci robią efekty

  "Miasto 44": Hollywoodzcy eksperci robią efekty

  Znany z serialu "Prawo Agaty" Michał Mikołajczak zagrał w filmie "Miasto 44" Jana Komasy. Aktor wcielił się w postać Aleksandra, chłopaka z bogatego domu, który organizuje przemyt w czasie okupacji. Według Mikołajczaka mocną stroną projektu będą efekty specjalne, nad którymi pracują doświadczeni specjaliści z Hollywood.

Filmy - Michał Mikołajczak (4)

 • Jak gwiazdy dbają o zdrowie?

  Ruch fizyczny ma pozytywny wpływ na pracę wielu układów, zwiększa również odporność organizmu i oddziałuje na reakcje hormonalne zachodzące w organizmie oraz wpływa na zdrowie psychiczne człowieka. Czy gwiazdy często ćwiczą? Znani opowiedzieli o swoich ulubionych aktywnościach fizycznych i dbaniu o formę. Dlaczego sport jest ważny w życiu aktora Michała Mikołajczaka?
 • Hollywoodzcy eksperci robią efekty specjalne do filmu „Miasto 44”

  Znany z serialu „Prawo Agaty” Michał Mikołajczak zagrał w filmie „Miasto 44” Jana Komasy. Aktor wcielił się w postać Aleksandra, chłopaka z bogatego domu, który organizuje przemyt w czasie okupacji. Według Mikołajczaka, mocną stroną projektu będą efekty specjalne, nad którymi pracują doświadczeni specjaliści z Hollywood.
 • "Prawo Agaty": co nas czeka w nowym sezonie?

  Kryzys w kancelarii, uczuciowe zawirowania, skomplikowane sprawy prawnicze - aktorzy serialu "Prawo Agaty" zdradzają, co przyniosą ze sobą nowe odcinki, które widzowie zobaczą tej jesieni.
 • Mikołajczak: Moja postać namiesza

  W serialu "Prawo Agaty" Michał Mikołajczak gra Bartka, asystenta głównej bohaterki. Nam zdradził, że jego bohater to "roztrzepany introwertyk".