Michał Kubiak

Artykuły - Michał Kubiak (242)

Filmy - Michał Kubiak (24)

 • Michał Kubiak: Chciałbym się kiedyś sprawdzić w sportach walki. Wideo

  Reprezentant Polski w siatkówce, Michał Kubiak, pojawił się na gali KSW 54. Zdradził, że od dawna interesuje się sportami walki i wyjawił, że sam chętnie sprawdziłby się w ringu lub oktagonie.
 • Michał Kubiak dla Interii: Mój powrót do polskiej ligi? Nigdy nie mów nigdy. Wideo

  Zobaczymy co życie przyniesie i jak się potoczy. Wszystko mamy w swoich rękach, nie wiem co będzie za rok. Nigdy nie mówię nigdy, także w kontekście mojego ewentualnego powrotu do polskiej ligi - mówi w rozmowie z Interią kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski, zawodnik japońskiego Panasonic Panthers Michał Kubiak.
 • Michał Kubiak dla Interii: Ostatni czas poświęciłem rodzinie. Wideo

  Ostatni czas to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Mam dwójkę dzieci, które wymagają teraz większej atencji i ten ostatni czas starałem się w dużej mierze poświęcić rodzinie. Wędkowałem, grałem w tenisa - mówi w rozmowie z Interią kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski, zawodnik japońskiego Panasonic Panthers Michał Kubiak.
 • Michał Kubiak dla Interii: Nie wiem, czy jeszcze będzie normalnie. Wideo

  We wtorek powinienem wylecieć do Japonii, ale teraz nic nie jest pewne. Skąd pomysł na gościnne treningi z Vervą Warszawa Orlen Paliwa? Gdzieś musiałem potrenować, a trenera Andreę Anastasiego znam dosyć długo. Przypomniało mi się jak to jest grać w Polsce, choć przez najbliższy sezon mi to nie grozi. Mam nadzieję, że jeszcze będzie normalnie i że jeszcze będziemy grać w siatkówkę przy pustych trybunach - mówi w rozmowie z Interią kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski, zawodnik japońskiego Panasonic Panthers Michał Kubiak.