Michał Karbownik

Artykuły - Michał Karbownik (14)

Filmy - Michał Karbownik (8)

 • Marek Koźmiński dla Interii: Karbownik, Płacheta i Walukiewicz prawdopodobnie zadebiutują w reprezentacji. Wideo

  Jestem przekonany, że w najbliższych powołaniach Jerzego Brzęczka zobaczymy kompletnie nowe nazwiska. Michał Karbownik i Przemysław Płacheta? Absolutnie tak. Ja bym jeszcze dodał Sebastiana Walukiewicza, który gra bardzo dobrze w Cagliari - w rozmowie z Interią wiceprezes PZPN-u Marek Koźmiński zdradza plan selekcjonera na powołania na jesienne mecze Polaków w Lidze Narodów. Czy na wiosnę przyszłego roku nasza reprezentacja wróci na Stadion Narodowy w Warszawie? To jest temat dopiero na późną jesień - dodaje Marek Koźmiński.
 • Legia Warszawa. Dariusz Mioduski: Nie będziemy trzymać Karbownika na siłę. Wideo

  Z punktu widzenia jego dalszego rozwoju dobrze było, aby został jeszcze z nami przez jedną rundę. Do jego ewentualnego transferu podchodzimy na zasadzie, że teraz jest z nami, przygotowuje się do nowego sezonu, gra w europejskich pucharach, ale jeśli pojawi się dobra propozycja, to na siłę nie będziemy go zatrzymywać - mówi prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski
 • Legia. Jacek Zieliński: Wtedy nikt Karbownika dłużej trzymał nie będzie. Wideo

  - Jeśli propozycje dla Michała Karbownika będą bardzo intratne, to wiadomo, że nikt go dłużej w Legii nie będzie trzymał. Myślę jednak, że gdyby pograł u nas jeszcze jeden sezon, zagrał w europejskich pucharach w fazie grupowej, to byłoby to z korzyścią zarówno dla niego jak i dla klubu - mówi w rozmowie z Interią były trener i obrońca Legii Warszawa, obecnie dyrektor akademii klubu Jacek Zieliński.
 • Aleksandar Vuković dla Interii: Karbownik to złoty chłopak. Wideo

  - Michał, to jeszcze dzieciak, ale rozwija się znakomicie. Czuję ogromną satysfakcję,że na niego postawiłem. Z mojego punktu widzenia jak i drużyny, zakładając czekające nas wkrótce wyzwania idealnie byłoby nie stracić go na te najważniejsze mecze, które zagramy zaraz po sezonie ligowym w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Tak to wygląda z mojej perspektywy trenera, ale jak będzie, to nie zależy ode mnie. Ważnym aspektem jest tutaj sytuacja ekonomiczna i potrzeby finansowe nie tylko w naszym, ale też w innych klubach - mówi trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković.