Michał Kamiński

Synonimy:
Kamiński Michał,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michał Kamiński (278)

Filmy - Michał Kamiński (15)

 • "Europejscy demokraci" - powstało nowe koło poselskie w Sejmie

  W Sejmie powstało nowe koło Europejscy Demokraci; w jego skład weszło trzech posłów usuniętych z Platformy Obywatelskiej: Jacek Protasiewicz, Stanisław Huskowski i Michał Kamiński. Do koła dołączył też Stefan Niesiołowski, który wystąpił z PO.
 • Po wykluczeniu posłów z PO. "Powinniśmy być jak jedna pięść". "PO ma nie najlepszego przywódcę"

  Powinniśmy być jak jedna pięść i ta pięść powinna być jak największa i na pewno wszyscy powinniśmy mieć poczucie, że jesteśmy częścią tej pięści - powiedziała posłanka PO po wykluczeniu z szeregów partii trzech posłów oraz radnego sejmiku lubuskiego. W środę (20.07) zarząd grupowania usunął Michała Kamińskiego, Jacka Protasiewicza i Stanisława Huskowskiego, a także radnego Tomasza Możejkę. (TVN24/X-news)
 • M. Kamiński, J. Protasiewicz i S. Huskowski wykluczeni z PO za "działanie na szkodę partii"

  Michał Kamiński, Jacek Protasiewicz oraz Stanisław Huskowski zostali wykluczeni z Platformy Obywatelskiej za "działanie na szkodę partii" - poinformował poseł PO Jan Grabiec po posiedzeniu zarządu ugrupowania. - Zarząd był niemal jednomyślny. 20 osób głosowało za wykluczeniem tych osób, dwie lub trzy osoby w dwóch głosowaniach głosowały odmiennie - dodał Grabiec.
 • Michał Kamiński: Europosłowie PO powinni poprzeć rezolucję

  Europosłowie PO poprą rezolucję ws. Polski? "Jeżeli wygląda ona tak, jak jest w mediach, to myślę, że powinni. To nie jest głosowanie przeciwko rządowi swojego kraju, tylko głosowanie za pewnymi europejskimi wartościami" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, były europoseł Michał Kamiński z Platformy Obywatelskiej. "Siedziałem na sali Parlamentu Europejskiego, jako poseł, parę rzędów za mną stał Ziobro i krzyczał na polskiego premiera, że w Polsce jest łamana demokracja. I wtedy go potępiałem, ale teraz to jest zupełnie co innego" - dodaje Kamiński. Jego zdaniem rezolucja to bardzo zły sygnał i wizerunek Polski po raz kolejny doznał uszczerbku. Polityk uważa, że można było nie dopuścić do rezolucji. "Sygnały były bardzo wyraźne, ale jeśli Jarosław Kaczyński ich nie zauważył, to widocznie nie zależy mu na wizerunku Polski w Europie" - komentuje gość Kontrwywiadu.