Michał Gielniak

Filmy - Michał Gielniak (4)

 • Pamiętacie Shazzę? Wraca w wielkim stylu!

  Shazza, czyli Magdalena Pańkowska, została swego czasu okrzyknięta „królową disco polo”. Znana jest z takich przebojów, jak „Baiao Bongo”, „Bierz co chcesz” czy „Egipskie noce”. Tyle lat na scenie, a Shazza wciąż tak samo młoda i piękna – tak przywitała swoją rozmówczynię Paulina Koziejowska w TV.Disco, i trudno się z nią nie zgodzić! Shazza wyjawiła Paulinie, jaki jest jej przepis na dobrą formę. Opowiedziała również, gdzie była, jak jej nie było, i zapowiedziała swój nowy album, na którym znalazł się jej duet z Michałem Gielniakiem. Dużo więcej ciekawostek na temat Shazzy na antenie TV.DISCO, w wywiadzie z Michałem Gielniakiem, z którym piosenkarka wspólnie nagrała teledysk do piosenki „Powiedz, że mnie kochasz”.
 • Discopolowcy w finale „Must Be The Music”!

  Zespół „Piękni i Młodzi” podbił program „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, awansując do finału. Jurorzy byli lekko skonsternowani, ale to telewidzowie zadecydowali... Dodajmy, że żadnej innej grupie grającej disco polo jeszcze nie udała się ta sztuka. A to wszystko dlatego, że nie dość, że są piękni i młodzi, to jeszcze do tego ambitni!
 • Ten przebój zobaczyło 10 milionów ludzi!

  Kawałek Pięknych i Młodych - “Niewiara” - przekroczył 10 milionów odsłon na kanale YouTube, a piosenka “Kocham się w tobie” blisko 5 milionów. Skąd taki sukces? Wszystko dlatego, że zespół łączy pokolenia i ma fanów w wieku od 5 do 105 lat.
 • Lider zespołu Boys prywatnie. Tego nie wiedzieliście!

  Marcin Miller znany jest z tego, że nie lubi rozmawiać o swoim prywatnym życiu. Tym razem, wyjątkowo, otworzył się przed widzami TV.DISCO w programie „Weekendowy Relax”. Gospodarzem show jest Michał Gielniak. Kto w domu Millerów jest złotą rączką? Marcin czy jego żona? Co artysta lubi robić w ogrodzie? Czego najczęściej słucha w samochodzie, a czego leżąc na kanapie? Posłuchajcie!