Michał Figurski

Artykuły - Michał Figurski (44)

 • Michał Figurski: Wymagania wobec mnie są ogromne

  Michał Figurski: Wymagania wobec mnie są ogromne

  Dla Michała Figurskiego praca jest obecnie priorytetem. Twierdzi, że bardzo pozytywnie wpływa na jego kondycję fizyczną i psychiczną, wymaga bowiem wysiłku fizycznego i intelektualnego. Stanowi więc najlepszą formę rehabilitacji. Figurski nie ukrywa jednak, że powrót do pracy nie należał do łatwych. Pierwsze nagranie wspomina jako wyjątkowo nieudane.
 • Michał Figurski: Zawsze mogłem liczyć na bliskich

  Michał Figurski: Zawsze mogłem liczyć na bliskich

  Rodzina i przyjaciele to według Michała Figurskiego najważniejsza wartość w życiu. Dziennikarz uważa, że każdy człowiek w trudnych chwilach potrzebuje wsparcia ze strony bliskich osób. On sam zawsze mógł liczyć na swoich najbliższych - byli dla niego źródłem siły i mobilizacją do walki z chorobą.
 • ​Michał Figurski: Udar "odziedziczony" po ojcu

  ​Michał Figurski: Udar "odziedziczony" po ojcu

  ​Michał Figurski od śmierci ojca żył w strachu, że jemu również przydarzy się udar. Nie zmienił jednak trybu życia i nie dbał wystarczająco o zdrowie. Uważa, że jest to dość charakterystyczna postawa wśród młodych ludzi, żyjących w przekonaniu o własnej nieśmiertelności.
 • Michał Figurski: Nie jestem bohaterem

  Michał Figurski: Nie jestem bohaterem

  Michał Figurski wraca do sprawności po przebytym wylewie. Twierdzi, że za jego determinacją kryje się przede wszystkim strach. Dziennikarz boi się, że jeśli nie będzie dbał o siebie i poddawał ciężkiej rehabilitacji, nigdy nie odzyska zdrowia. Podkreśla, że na tym strachu zbudował plan stopniowego powrotu do sprawności.
 • Michał Figurski wraca do telewizji

  Michał Figurski wraca do telewizji

  Po niemal rocznej przerwie, związanej z przebytym w 2015 roku wylewem, Michał Figurski wraca do telewizji. Dziennikarz poprowadzi dzisiejsze wydanie programu Polsat News 2 "WidziMiSię".
 • Figurski w duecie z Zientarskim na antenie Polsat Play

  Figurski w duecie z Zientarskim na antenie Polsat Play

  Michał Figurski, Bogusław Wołoszański i Sylwester Latkowski to gwiazdy wiosennej ramówki Polsat Play. Stacja ma w ofercie wiele nowości,ale także kilka znanych już programów.
 • Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.
 • Eska Rock ukarana za słowa Figurskiego i Wojewódzkiego o Gajadhurze

  Eska Rock ukarana za słowa Figurskiego i Wojewódzkiego o Gajadhurze

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.
 • Eska Rock ukarana za słowa Figurskiego i Wojewódzkiego o Gajadhurze

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł stołeczny Sąd Apelacyjny.
 • Michał Figurski: Nie popełnię samobójstwa

  Michał Figurski: Nie popełnię samobójstwa

  W polskim dubbingu francuskiej animacji "Sklep dla samobójców" usłyszymy Michała Figurskiego, który "zagrał" klienta borykającego się z nagłym obniżeniem stopy życiowej, Popularny dziennikarz opowiedział o swoim podejściu do życia i dystansie jaki ma do wydarzeń ostatnich miesięcy, a także o polskiej smutnej meteorologicznie rzeczywistości.

Filmy - Michał Figurski (5)

 • Michał Figurski poprowadzi audycję na temat żywienia osób po udarze mózgu

  Ponad połowa pacjentów po udarze mózgu może cierpieć z powodu niedożywienia. Michał Figurski zaangażował się w kampanię, której celem jest uświadomienie Polakom roli odpowiedniego odżywiania w procesie rekonwalescencji. W ramach akcji dziennikarz poprowadzi audycję, w której podejmie temat żywienia medycznego. Każdego roku w Polsce ponad 60 tys. osób doznaje udaru. Nawet 62 proc. rekonwalescentów cierpi z powodu niedożywienia, głównie na skutek problemów z przełykaniem (dysfagii). Niedostateczne odżywienie organizmu może prowadzić do jego wyniszczenia, a tym samym zmniejsza siły do walki z chorobą, wydłuża okres rekonwalescencji, a także zwiększa ryzyko wystąpienia powikłań. Z problemem niedożywienia borykał się również Michał Figurski, który udaru doznał we wrześniu 2015 roku.
 • Michał Figurski: Zawsze mogłem liczyć na bliskich

  Rodzina i przyjaciele to według Michała Figurskiego najważniejsza wartość w życiu. Dziennikarz uważa, że każdy człowiek w trudnych chwilach potrzebuje wsparcia ze strony bliskich osób.
 • ​Michał Figurski: Udar "odziedziczony" po ojcu

  ​Michał Figurski od śmierci ojca żył w strachu, że jemu również przydarzy się udar. Nie zmienił jednak trybu życia i nie dbał wystarczająco o zdrowie.
 • Odeta Moro-Figurska: Nie mam żalu do Michała

  Odeta Moro-Figurska nie ma za złe Michałowi Figurskiemu, że żartował z Ukrainek podczas audycji „Poranny WF” w Esce Rock. Po niefortunnym żarcie, który wywołał burzę w mediach, Figurski stracił pracę w radiu. Niedługo później Moro-Figurska pożegnała się z TVP. W mediach pojawiły się informacje o kryzysie, a następnie o rozpadzie małżeństwa Figurskich...