Michał Daszek

Artykuły - Michał Daszek (26)

Filmy - Michał Daszek (7)

 • Michał Daszek: Myślę, że uda się awansować do ME. Wideo

  - Obecnie jesteśmy słabszym zespołem od reprezentacji Niemiec. Szkoda zwłaszcza pierwszego meczu w Gliwicach - powiedział reprezentant Polski w piłce ręcznej Michał Daszek o dwóch porażkach z Niemcami w eliminacjach mistrzostw Europy. Przed "Biało-Czerwonymi" dwa decydujące spotkania z Izraelem i Kosowem, które trzeba wygrać, żeby awansować do ME. - Myślę, że się uda awansować, choć będzie to trudne zadanie - dodał Daszek.
 • Błachowicz, Daszek, Pyrek, Cichocka o kampanii "Gramy Fair". Wideo

  Zawodnik mieszanych sztuk walki Jan Błachowicz, piłkarz ręczny Michał Daszek oraz lekkoatletki Monika Pyrek i Angelika Cichocka zostały ambasadorami kampanii "Gramy Fair" przeciwko dopingowi w sporcie.
 • El. ME 2020. Polska - Niemcy 18-26. Daszek: Taki wynik z łatwych strat. Wideo

  - Taki wynik nomen omen wynika z łatwych strat, bo w obronie wyglądaliśmy dobrze i tak naprawdę, gdyby nie te stracone piłki, to Niemcy nie rzuciliby bodajże 10 bramek z kontry i wynik byłby inny - powiedział Michał Daszek po porażce Polaków z Niemcami 18-26 w eliminacjach ME 2020.
 • Daszek: Zabrakło doświadczenia, cwaniactwa i chłodnej głowy. Wideo

  Skrzydłowy Orlenu Wisły Płock Michał Daszek skomentował wyjazdową porażkę po rzutach karnych 0-3 na szczycie Superligi z PGE Vive Kielce. W podstawowym czasie gry był remis (30-30, 15-15). Co ciekawe, na 30 sekund przed końcem goście prowadzili w Hali Legionów 30-29 i mieli piłkę.