Michał Bryś

Artykuły - Michał Bryś (12)

 • Jak odreagowuje Michał Bryś?

  Jak odreagowuje Michał Bryś?

  Michał Bryś nie ukrywa, że praca szefa kuchni jest wyjątkowo stresująca. W odreagowaniu negatywnych emocji restauratorowi pomaga sport: jazda konna, nurkowanie i krav maga. Na sportowe pasje gospodarz "Hell's Kitchen" stara się wygospodarować przynajmniej jeden dzień w tygodniu.
 • Michał Bryś stracił panowanie nad sobą

  Michał Bryś stracił panowanie nad sobą

  Uczestnicy "Hell's Kitchen" na razie nie dają Michałowi Brysiowi powodów do dumy. W nowym odcinku wyprowadzą z równowagi szefa "Piekielnej Kuchni". Polecą naczynia i ostre słowa...
 • ​Michał Bryś: Idę jak dynamit

  ​Michał Bryś: Idę jak dynamit

  ​Michał Bryś obawiał się, że nie odnajdzie się w roli prowadzącego "Hell’s Kitchen". Błyskawicznie poczuł się jednak na planie programu jak u siebie w domu. Uważa, że z legendarnym gospodarzem brytyjskiej edycji programu, Gordonem Ramsayem, łączy go energiczna osobowość.
 • Szef "Hell's Kitchen" napadnięty na ulicy

  Szef "Hell's Kitchen" napadnięty na ulicy

  Michał Bryś przeżył chwilę grozy... W ciągu dnia, na jednej z ulic, zaatakował go napastnik z nożem!
 • Nosowska o nowym szefie "Hell's Kitchen"

  Nosowska o nowym szefie "Hell's Kitchen"

  Już we wrześniu startuje szósta edycja "Hell's Kitchen". Poprowadzi ją nowy szef Michał Bryś, którego niezwykle ceni Katarzyna Nosowska! Co artystka mówi o nowym szefie "Piekielnej Kuchni"?
 • Michał Bryś poprowadzi 6. edycję "Hell's Kitchen"

  Michał Bryś poprowadzi 6. edycję "Hell's Kitchen"

  Szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible Michał Bryś został okrzyknięty tytułem "Szef Jutra 2016" przez Gault&Millau - polską edycję jednego z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych świata. Już od września na antenie Telewizji Polsat Michał Bryś poprowadzi szóstą edycję najsłynniejszego kulinarnego show "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia".

Filmy - Michał Bryś (3)

 • Jak odreagowuje Michał Bryś?

  Michał Bryś nie ukrywa, że praca szefa kuchni jest wyjątkowo stresująca. W odreagowaniu negatywnych emocji restauratorowi pomaga sport.
 • Nowy szef "Piekielnej kuchni"

  Już we wrześniu startuje szósta edycja "Hell's Kitchen". Poprowadzi ją nowy szef Michał Bryś.
 • Wojciech Modest Amaro o nowym szefie "Hell's Kitchen"

  Już od września porządku w najbardziej piekielnej restauracji w Polsce - "Hell's Kitchen", będzie strzegł szef Michał Bryś! Zobaczcie, czego życzy mu Wojciech Modest Amaro. W materiale możecie zobaczyć także, kim na co dzień jest Michał Bryś i czym rozsławił się w kulinarnym świecie.