Michał Boni

Synonimy:
Boni,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michał Boni (311)

Filmy - Michał Boni (21)

 • Boni: Nie dam sobie wmówić, że PiS jest fantastyczny, a myśmy robili same błędy

  Czy były minister z rządu PO czuje się poniekąd winny za dzisiejszy protest osób niepełnosprawnych. „Nie mam takiego poczucia” – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM były minister administracji i cyfryzacji Michał Boni. „Ileś rozmów z niepełnosprawnymi przeprowadzałem, ileś tam rozwiązań było wprowadzonych, nie wszystkie” – dodał. Według niego dzisiaj źle traktuje się demonstrujących w parlamencie. „Nigdy rząd PO nie traktował osób niepełnosprawnych, nawet w trudnych sytuacjach w takim sposób, depcząc godność tych ludzi, jak to jest robione od wielu dni w polskim parlamencie” – podkreślił eurodeputowany Platformy. Stwierdził także, że PO wiele zrobiło dla niepełnosprawnych podczas swoich rządów. „Nie dam sobie wmówić tego, że PiS jest fantastyczny, a myśmy porobili same błędy i źle traktowaliśmy osoby niepełnosprawne. Nie wszystko zostało zrobione i mogę się bić w pierś, natomiast nigdy nie było takiego totalitarnego, agresywnego, autorytarnego i niechętnego ludziom podejścia do tych osób, które dzisiaj protestują” – mówił gość Marcina Zaborskiego.
 • Boni: Rekonstrukcja w przyszłym tygodniu. To będzie punkt zwrotny

  Doniesienia o moim odejściu z ministerstwa czyta się jak powieść sensacyjną. Sam jestem ciekaw jej ciągu dalszego- mówi szef resortu administracji i cyfryzacji Michał Boni. Gość Kontrwywiadu RMF FM twierdzi, że to nie są jego ostatnie chwile w rządzie. Czy odejdzie? - To decyzja premiera, ale w ministerstwie cyfryzacji są projekty, które wymagają ukończenia. Ja zgłaszam swoją gotowość do ich ukończenia. Kiedy zapowiadana rekonstrukcja rządu? Stawiałbym na przyszły tydzień - mówi gość RMF FM. - Liczę, że przemówienie premiera związane z rekonstrukcją będzie miało ważny programowy charakter. Wierzę, że to będzie punkt zwrotny - dodaje.
 • Michał Boni przepytany przez słuchaczy RMF FM

  O czym Michał Boni rozmawiał z twórcą Facebooka, Markiem Zuckerbergiem? Jak będzie przebiegać cyfryzacja radia w Polsce? Kiedy urzędnicy najniższego szczebla zaczną zarabiać więcej? Na te i inne pytania słuchaczy RMF FM odpowiadał Michał Boni, minister administracji i cyfryzacji.
 • Boni: Będziemy żyli pod presją podtopień

  W tej chwili mamy prawie 40 ostrzeżeń alarmowych, głównie w dorzeczu Odry i na Wiśle. Boimy się powrotu ulew na Dolnym Śląsku i w Małopolsce. Wojewoda małopolski jest w gotowości; prowadzimy monitoring zbiorników retencyjnych na Dolnym Śląsku - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM minister administracji i cyfryzacji Michał Boni. - Całe nadchodzące lato może być pełne zagrożeń. Takie mamy prognozy. Będziemy żyli pod presją podtopień - dodaje.