michał białoński

Artykuły - Michał białoński (9)

 • Potrzebujemy zespołu, a nie Lewandowskiego i asystentów

  Potrzebujemy zespołu, a nie Lewandowskiego i asystentów

  Tylko silny zespół, w którym odpowiedzialność za wynik jest rozłożona równo na wszystkich 11 zawodników, a nie tylko na Roberta Lewandowskiego może pokonać dzisiaj Słowację, w pierwszym meczu reprezentacji Polski na Euro 2020 – pisze z Petersburga dyrektor Sport.Interia.pl Michał Białoński.
 • Tak Robert Lewandowski pobił rekord Gerda Muellera

  Tak Robert Lewandowski pobił rekord Gerda Muellera

  Rafał Gikiewicz bronił jak w transie, ale Robert Lewandowski i tak dopiął swego - ustanowił nowy rekord Bundesligi, spychając w cień wyczyn Gerda Muellera z sezonu 1971/1972. Nie jest to jednak ukoronowanie sezonu "Lewego". Na nie przyjdzie pora podczas Euro 2020 i potrzebne będzie wsparcie całego zespołu - "Biało-Czerwonych" - pisze dyrektor Sport.Interia.pl Michał Białoński.
 • Wilfredo Leon twarzą nowej kampanii serwisu Sport Interia

  Wilfredo Leon twarzą nowej kampanii serwisu Sport Interia

  Sport Interia gotowy na najważniejsze imprezy w tym roku. Do odwiedzenia serwisu zachęca najlepszy siatkarz świata - Wilfedo Leon. Gwiazda światowej i polskiej siatkówki będzie promowała rosnącą w siłę sportową odsłonę Interii. Właśnie wystartowała kampania promocyjna będąca zapowiedzią letniej ofensywy serwisu.
 • Piłkarska koncepcja Warta (Poznań) naśladowania

  Piłkarska koncepcja Warta (Poznań) naśladowania

  Mieli się bronić przed spadkiem, a są pewni utrzymania i tylko dwa punkty ich dzielą od eliminacji do Ligi Konferencji. Bez bata i wrzasku Piotr Tworek potrafi konsekwentnie rozwijać grę zespołu, zbudowanego za drugi najniższy budżet w lidze. Ma wielkie wsparcie Łukasza Trałki, którego na emeryturę chciał wysłać Lech. Dziś nie tylko w Poznaniu Warta górą, choć w tym pięknym mieście gra tylko raz, gdy podejmuje ją "Kolejorz” – pisze szef Sport.Interia.pl Michał Białoński.
 • Hokej. Ruszają play-offy Polskiej Hokej Ligi. Eksperci typują dla Interii

  Hokej. Ruszają play-offy Polskiej Hokej Ligi. Eksperci typują dla Interii

  We wtorek 23 lutego rozpocznie się faza play-off Polskiej Hokej Ligi. W zmaganiach udział weźmie osiem najlepszych drużyn z sezonu zasadniczego. Eksperci wypowiedzieli się na temat przebiegu fazy pucharowej dla Interii.
 • Robert Lewandowski pisze historię polskiej i światowej piłki nożnej

  Robert Lewandowski pisze historię polskiej i światowej piłki nożnej

  Jedno z najważniejszych rozstrzygnięć roku dla naszej piłki nie zapadło wcale na boisku, tylko w gabinetach FIFA, która ogłosiła właśnie Piłkarzem Roku 2020 Roberta Lewandowskiego. "Lewy" przechodzi do historii jako pierwszy Polak, który został uznany najlepszym piłkarzem na Ziemi - pisze szef Sportu w Interii Michał Białoński.
 • Jerzy Brzęczek wyszedł z oblężonej twierdzy

  Jerzy Brzęczek wyszedł z oblężonej twierdzy

  Żadnych wywiadów, tylko konferencje prasowe, prowadzone często w napiętej atmosferze – tak na ogół wyglądał PR wokół Jerzego Brzęczka w 2020 r. Sam selekcjoner odmienił to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Otworzył się na media i wszyscy na tym skorzystali – pisze szef Sportu w Interii Michał Białoński.
 • Przedwczesny sąd nad Brzęczkiem

  Przedwczesny sąd nad Brzęczkiem

  Piłkarska polska zachodzi w głowę, co dalej z Jerzym Brzęczkiem. Zostawić, czy pogonić na cztery wiatry. Odnoszę wrażenie, że mamy dar zbiorowego zapominania. Chcemy głowy Brzęczka, bo Polska grała słabiej od Włoch i Holandii, oddawała za mało strzałów, zbyt rzadko, bądź wcale (Reggio Emilia) nie atakowała. Hołdujemy znanemu z klubów schematowi: medialna chłosta trenera poprzedza jego publiczną egzekucję. To daje pożywkę kibicom, pozoruje działanie. Prawdziwych kłopotów jednak nie rozwiązuje - pisze w swym felietonie szef Sportu w Interii Michał Białoński.
 • Sebastian Staszewski w redakcji Sport Interia

  Sebastian Staszewski w redakcji Sport Interia

  1 października 2020 roku do redakcji serwisu Sport Interia dołączył Sebastian Staszewski. To nie koniec wzmocnień personalnych. Niebawem do zespołu dołączą kolejni dziennikarze i komentatorzy świata sportu.

Filmy - Michał białoński (41)