Fakty - Michael

Artykuły - Michael (49)

 • Nowy pomysł Ryanair: Miejsca stojące za 5 funtów

  Nowy pomysł Ryanair: Miejsca stojące za 5 funtów

  Tanie linie lotnicze Ryanair wpadły na kolejny kontrowersyjny pomysł. Tym razem irlandzki przewoźnik chce w swoich 250 samolotach oprócz miejsc siedzących, sprzedawać bilety na miejsca stojące.
 • USA: Powstanie muzeum Michaela Jacksona

  USA: Powstanie muzeum Michaela Jacksona

  Burmistrz miasta Gary w stanie Indiana - rodzinnego miasta Michaela Jacksona - zapowiedział, że już w przyszłym roku ruszy tam budowa muzeum i centrum sztuki, poświęconych piosenkarzowi.
 • Enigmatyczna zbrodnia "agresji"

  Enigmatyczna zbrodnia "agresji"

  Czy to możliwe, że politycy, którzy jeszcze niedawno jako przywódcy mocarstw podejmowali decyzje o wojnie i pokoju, staną przed sądem? Tak, jeśli Międzynarodowy Trybunał Karny przyjmie nową definicję zbrodni agresji - pisze w "The New York Times" Michael J. Glennon
 • USA: Przyznano Złote Globy

  USA: Przyznano Złote Globy

  Reżyser James Cameron oraz aktorzy Meryl Streep, Sandra Bullock, Robert Downey Jr., Drew Barrymore i Kevin Bacon znaleźli się wśród tegorocznych zdobywców filmowych Złotych Globów.
 • Prywatny pogrzeb Michaela Jacksona

  Prywatny pogrzeb Michaela Jacksona

  Na cmentarzu Forest Lawn, w Glendale na przedmieściach Los Angeles, w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego pochowany został król popu Michael Jackson. Ceremonia odbyła się w wąskim gronie rodziny i przyjaciół piosenkarza, bez udziału fanów.
 • Michael Jackson żyje?

  Michael Jackson żyje?

  Filmik, który ma ukazywać Michaela Jacksona wysiadającego z samochodu koronera, pojawił się w sieci. Wśród internautów już zabrali głos zwolennicy teorii spiskowych.
 • Koroner: Śmierć Jacksona to zabójstwo

  Koroner: Śmierć Jacksona to zabójstwo

  Gwiazdor muzyki pop Michael Jackson zmarł w rezultacie zastrzyku śmiertelnej dawki propofolu, silnego leku znieczulającego - zakomunikował w poniedziałek przedstawiciel koronera (lekarza sądowego) okręgu Los Angeles przedstawiając wyniki sekcji. Koroner zakwalifikował przypadek Jacksona jako zabójstwo.
 • Joe Jackson: Pogrzeb króla popu w jego urodziny

  Joe Jackson: Pogrzeb króla popu w jego urodziny

  Michael Jackson zostanie pochowany w Los Angeles 29 sierpnia, w dniu, w którym skończyłby 51 lat - powiedział agencji AFP ojciec piosenkarza, Joe Jackson.
 • Michael Jackson zamordowany dla pieniędzy?

  Michael Jackson zamordowany dla pieniędzy?

  Siostra Michaela Jacksona, La Toya, oświadczyła w rozmowie z dwoma brytyjskimi tabloidami, że jej brat został zamordowany przez ludzi, którzy kierowali się chęcią zysku.
 • Michael Jackson w rodzinnym wydaniu

  Michael Jackson w rodzinnym wydaniu

  Michael Jackson pracował razem z trojgiem swoich dzieci nad nową piosenką. Żartobliwie mówili o sobie "The Jackson Four". Planowali razem pojechać w trasę do Londynu, a seria koncertów miała się stać ich rodzinną, niezapomnianą przygodą - ujawnili tabloidowi "The Sun" bliscy znajomi piosenkarza.