Michael Mann

Artykuły - Michael Mann (31)

 • UE rozważa swój udział w planie niszczenia broni chemicznej w Syrii

  UE rozważa swój udział w planie niszczenia broni chemicznej w Syrii

  Unia Europejska rozważa udział w planowanych działaniach, służących zabezpieczeniu i zniszczeniu broni chemicznej w Syrii - poinformował w środę rzecznik KE ds. polityki zagranicznej Michael Mann.
 • Michael Mann szefem jury w Wenecji

  Michael Mann szefem jury w Wenecji

  Michael Mann, reżyser "Gorączki", "Miami Vice" i "Wrogów publicznych" został mianowany szefem jury konkursu głównego 69. festiwalu filmowego w Wenecji.
 • Weronika Rosati: Pracuję z najlepszymi

  Weronika Rosati: Pracuję z najlepszymi

  W amerykańskim serialu "Luck" Weronika Rosati nie tylko spotkała się na planie z wielkimi hollywoodzkimi aktorami i reżyserami, lecz również zdecydowała się po raz pierwszy w swej karierze na udział w rozbieranej scenie.
 • Rosati u boku Dustina Hoffmana

  Rosati u boku Dustina Hoffmana

  Już w styczniu polscy widzowie będą mogli zobaczyć nowy serial produkcji HBO z Dustinem Hoffmanem w roli głównej. Produkcja przedstawia świat wyścigów konnych oraz ludzi, którzy żyją z hazardu. W pozostałych rolach występują Dennis Farina, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. Premiera serialu odbędzie się 30 stycznia w HBO.
 • Michael Mann o słynnym wyścigu

  Michael Mann o słynnym wyścigu

  Michael Mann, który dał się poznać szerokiej publiczności przede wszystkim jako reżyser filmów sensacyjnych, spróbuje swoich sił w kinie innego typu. Artysta jest bliski podpisania kontraktu z wytwórnią 20th Century Fox na realizację produkcji "Go Like Hell".
 • Michael Mann wspomina Capę

  Michael Mann wspomina Capę

  Kolejnym filmem Michaela Manna ("Wrogowie publicznie") będzie biograficzna opowieść o życiu słynnego wojennego fotoreportera Roberta Capy.
 • Johnny Depp kręci z Edith Piaf

  Johnny Depp kręci z Edith Piaf

  Marion Cotillard, bohaterka filmu "Niczego nie żałuję - Edith Piaf", wystąpi u boku Johnny'ego Deppa i Christiana Bale'a w filmie "Public Enemies". Nad projektem pracuje Michael Mann ("Zakładnik").
 • Depp w czasach wielkiego kryzysu

  Depp w czasach wielkiego kryzysu

  Johnny Depp i Michael Mann postanowili połączyć siły i nakręcić film, opowiadający o czasach wielkiego kryzysu w Ameryce w lat 20-tych i 30-tych.
 • "Gorączka" także dla graczy

  "Gorączka" także dla graczy

  Słynny film akcji "Gorączka", w reżyserii Michaela Manna z 1995 roku, także doczeka się swojej wersji jako komputerowa gra. Szaleństwo tworzenia gier komputerowych na podstawie filmów trwa więc w najlepsze. Wersja komputerowa "Gorączki" opracowywana jest przez jeden z najlepszych obecnie zespołów deweloperskich.

Filmy - Michael Mann (3)