Michael Keaton

Synonimy:
Keaton Michael,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michael Keaton (11)

 • Michael Keaton dostał propozycję, by znów zagrać Batmana

  Michael Keaton dostał propozycję, by znów zagrać Batmana

  Choć pozycja Roberta Pattinsona w powstającym filmie „The Batman” Matta Reevesa pozostaje niezagrożona, fanów Człowieka-Nietoperza zelektryzowała wiadomość o tym, że słynny czarny kostium ponownie może włożyć Michael Keaton, który dwukrotnie wcielał się w rolę Batmana w filmach wyreżyserowanych przez Tima Burtona.
 • Michael Keaton: Batman i Birdman

  Michael Keaton: Batman i Birdman

  Jego ojciec pracował jako inżynier księżycowych lądowników. On sam przez pewien czas studiował retorykę, a jako pseudonim artystyczny przyjął... nazwisko znanej aktorki. W poniedziałek, 5 września, Michael Keaton kończy 65 lat.
 • Michael Keaton - biografia

  Urodzony 5 września 1951 roku amerykański aktor. Na początku kariery bezskutecznie próbował swych siła jako komik stand-upowy. Później podjął pracę asystenta producenta w telewizyjnej stacji w Pittsburghu. Pod koniec lat 70 wyjechał do Los Angeles, by rozpocząć karierę aktorską. Występował w epizodach i szybko schodzących z anteny serialach. Przełomem okazała się rola w komedii "Nocna zmiana" z 1982 roku, w której wcielił się w gadatliwego pracownika kostnicy. Od tego czasu chętnie obsadzano go
 • Need for Speed: Ekranizacja z filmowym Batmanem

  Need for Speed: Ekranizacja z filmowym Batmanem

  Ekranizacja Need for Speeda nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Do obsady filmu dołączył kolejny znany aktor, kojarzony dotąd m.in. z czarną peleryną. Który?
 • Michael Keaton obchodzi 60. urodziny!

  Michael Keaton obchodzi 60. urodziny!

  Jego ojciec pracował jako inżynier księżycowych lądowników. On sam przez pewien czas studiował retorykę, a jako pseudonim artystyczny przyjął nazwisko znanej aktorki. Dwukrotnie wcielał się w postać człowieka-nietoperza. Lubi wędkarstwo muchowe i jazdę na snowboardzie. W poniedziałek, 5 września 2011, Michael Keaton obchodzi 60. urodziny!
 • "Batman" na reżyserskim fotelu

  "Batman" na reżyserskim fotelu

  Po 30 latach kariery aktorskiej Michael Keaton zadebiutował w roli reżysera dramatu "The Merry Gentelman".
 • Michael Keaton zagra Jokera?

  Michael Keaton zagra Jokera?

  Michael Keaton ("Powrót Batmana", "Córka prezydenta") prawdopodobnie wcieli się w postać Jokera w kolejnym filmie o przygodach Batmana. Aktor grał słynnego człowieka-nietoperza w obrazach z 1989 i 1992 roku.
 • Michael Keaton w Białym Domu

  Michael Keaton w Białym Domu

  Michael Keaton ("Jackie Brown", "Zwycięski gol") zgodził się zagrać prezydenta Stanów Zjednoczonych w przygotowywanym od dawna filmie "First Daughter". Jak już informowaliśmy, w główną bohaterkę obrazu, córkę najpotężniejszego człowieka na świecie, wciela się Katie Holmes ("Porzucona", "Telefon"). Zdjęcia do tego projektu ruszyły na początku czerwca.
 • Powstanie "Sok z żuka 2"?

  Powstanie "Sok z żuka 2"?

  Michael Keaton ("Pacific Heights", "Zawód: Dziennikarz"), podczas jednego z ostatnio udzielonych wywiadów powiedział, że bardzo chętnie rozpocząłby pracę nad sequelem komedii "Sok z żuka", przeboju Tima Burtona z 1988 roku.
 • Cameron Diaz i Michael Keaton w czarnej komedii

  Cameron Diaz i Michael Keaton w czarnej komedii

  Cameron Diaz ("Aniołki Charliego", "Sposób na blondynkę", "Męska gra") i Michael Keaton, który zasłynął tytułową rolą w filmie "Batman" Tima Burtona, wystąpią wspólnie w czarnej komedii "Going Mad In Hollywood".

Filmy - Michael Keaton (2)

 • Michael Keaton o filmie "McImperium" [epk]

  "Jakim cudem 52-letni sprzedawca mikserów zbudował fast foodowe imperium? Ponad 1600 restauracji z rocznym obrotem 700 mln dolarów. Jedno słowo: wytrwałość" - mówi Michael Keaton, odtwórca głównej roli w filmie Johna Lee Hancocka "McImperium". "Kiedy czytałem scenariusz, nie mogłem uwierzyć, że do tej pory jeszcze nikt o tym nie opowiedział. To przecież prawdziwie amerykańska historia" - dodaje aktor. Film "McImperium" trafi na ekrany polskich kin 3 lutego 2017 roku.
 • Tomasz Raczek o swoich Oscarowych faworytach

  „Birdman” szarpnął mną tak mocno, że nie mógłbym głosować na inny film – twierdzi Tomasz Raczek. Jego zdaniem film w reżyserii Alejandra Gonzáleza Iñárritu powinien otrzymać trzy statuetki, a nie tylko za najlepszy film. Amerykańska Akademia Filmowa powinna docenić także Michaela Keatona oraz Emmę Stone. Wśród swoich faworytów w wyścigu po Oscara Tomasz Raczek wymienia także Marion Cotillard za rolę cierpiącej na depresję robotnicy w filmie braci Dardenne oraz J. K. Simmonsa, który wcielił się w postać kontrowersyjnego nauczyciela w obrazie „Whiplash”.