Nowe Technologie - Michael Jackson

Synonimy:
Jackson, Jackson Michael
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michael Jackson (23)

 • Najpopularniejsze profile Facebooka

  Najpopularniejsze profile Facebooka

  Texas Hold'em Poker, Facebook, Michael Jackson - to trzy profile, które są lubiane przez największa liczbę użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Liczba ich wielbicieli przekracza 20 mln użytkowników.
 • Pamięć USB z Michaelem Jacksonem

  Pamięć USB z Michaelem Jacksonem

  Kingston Technology podczas Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej CES 2010 w Las Vegas ogłosiła wprowadzenie na rynek limitowanej edycji pamięci DataTraveler USB z filmem "Michael Jackson. This Is It", przygotowanych we współpracy z Sony Pictures Home Entertainment.
 • Najchętniej wyszukiwane słowa w Google 2009

  Najchętniej wyszukiwane słowa w Google 2009

  Najchętniej wyszukiwanym słowem w Google w 2009 roku był "Michael Jackson". Drugie miejsce należy do "Facebook", a trzecie zajął "Twitter".
 • Opera Unite w niebezpieczeństwie?

  Opera Unite w niebezpieczeństwie?

  Don Jackson, analityk bezpieczeństwa z firmy SecureWorks uważa, że pojawienie się Opera Unite zachęci cyberprzestępców do zwrócenia większej uwagi właśnie na Operę.
 • Britney Spears gwiazdą w wyszukiwarkach

  Britney Spears i Janet Jackson zajęły najwyższe miejsca w liście przebojów wyszukiwarek Yahoo i Google w 2005 roku.
 • Zwiastun "Hobbita"

  W internecie pojawił się zwiastun filmu "Hobbit", którego możemy spodziewać się najwcześniej za dwa lata. Zamierza go sfilmować Peter Jackson, twórca filmowej adaptacji trylogii Tolkiena. Trailer nie jest jednak dziełem znanego reżysera, ani nikogo z jego ekipy.
 • Pierś a historia sieci

  Pierś a historia sieci

  Nagi biust Janet Jackson pokazany podczas transmisji meczu o Superpuchar w amerykańskim futbolu przejdzie do historii sieci. Spowodował bowiem nieprawdopodobne oblężenie wyszukiwarek stron WWW. Przedstawiciele Lycos twierdza, że w ciągu 24 godzin od transmisji z SuperBowl zapytań o biust piosenkarki było więcej niż o atak terrorystyczny we wrześniu 2001.W następnych dniach zapytań bylo równie dużo. O pierś siostry Michaela Jacksona internauci pytaja dziennie średnio 60-80 razy częściej niż o dotychczasowe "hity" - skandalizujący film z milionerką Paris Hilton, czy Britney Spears. Znawcy tematu są nieco zaskoczeni. W sieci można bowiem znaleźć wiele biustów znacznie ładniejszych niż pierś podstarzałej piosenkarki.
 • Kłopotliwe "Dwie wieże"

  W Sieci można znaleźć petycję nawołującą do zakazania użycia w tytule drugiej filmowej adaptacji trylogii Tolkiena słów "Dwie wieże". Autorzy apelu namawiają reżysera Petera Jacksona, by porzucił plany nazwania kontynuacji "Drużyny pierścienia" kontrowersyjnym tytułem.