Biznes - Michael Jackson

Synonimy:
Jackson, Jackson Michael
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michael Jackson (10)

 • Nowy tydzień po Jackson Hole

  Janet Yellen nie powiedziała w Jackson Hole (podczas piątkowego seminarium) niczego wyraźnie przełomowego, ale dziś rano widzimy, że EUR/USD lokuje się już poniżej 1,32, a zatem ostatecznie dolar się umocnił, a euro straciło po raz kolejny na wartości.
 • Bez niespodzianek w Jackson Hole

  Ben Bernanke nie zaskoczył inwestorów i nie powiedział nic nowego w temacie QE3. Sądząc po początkowych reakcjach rynkowych, nie jest to niespodzianka, lecz ze zdecydowanymi wnioskami należy poczekać do końca sesji.
 • Dobra nastroje po Jackson Hole

  Na początku tego tygodnia inwestorzy nadal byli pod wpływem piątkowego wystąpienia szefa Fed. Mimo, że Ben Bernanke nie powiedział nic konkretnego w swoim wystąpieniu w Jackson Hole to dał rynkom bardzo istotną rzecz: nadzieję.
 • Czas przebić balon

  Czas przebić balon

  Na tę decyzję Fed rynki czekały od ponad dwóch miesięcy, tj. od wystąpienia szefa Fed w Jackson Hole 27 sierpnia.
 • Rynki czekają na Bernanke

  Rynki czekają na Bernanke

  Rynki finansowe czekają na sygnał ze strony Fed wskazujący na możliwość dalszego rozluźnienia polityki pieniężnej, który może zatrzymać spadki giełd w reakcji na wciąż pogarszające się dane z USA.
 • Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy

  Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy

  Yves Saint Laurent przebija Michaela Jacksona, trafiając na szczyt dziewiątego corocznego rankingu "Forbesa" najlepiej pomnażających się majątków gwiazd.
 • Największe ryzyko ich życia

  Największe ryzyko ich życia

  Jak zmierzyć ile coś jest warte? To proste: trzeba ustalić ile strachu i bólu oraz jak wiele upokorzeń jesteśmy w stanie zaryzykować, aby to zdobyć. Wiemy jednak, że jest jeszcze wiele innych elementów tego równania - zwłaszcza dla osób ogarniętych paniką, chciwością i szaleństwem, które też odgrywają niemałą rolę.
 • Jackson popłynął na kredycie

  Piosenkarz Michael Jackson zaniedbuje spłatę hipoteki, jaką obciążona jest jego posiadłość w Encino w okolicy Los Angeles.
 • Tonie po uszy w długach

  Tonie po uszy w długach

  Niegdysiejszy król popu Michael Jackson ryzykuje utratę swojego rancza Neverland w Kalifornii, gdyż tonie po uszy w długach.