InteriaTV - Michael Jackson

Synonimy:
Jackson, Jackson Michael
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Michael Jackson (9)

 • "Gdzieś to już słyszałem": Król popu ukradł swój największy przebój!

  Czy można przez lata wykonywać splagiatowany utwór, nie znając jego historii? Można. Przekonał się o tym sam Michael Jackson. Przebój „You are not alone” podsunął królowi pop producent R. Kelly. Po pewnym czasie okazało się, że sprawa ta jest skomplikowana, bowiem na jaw wyszło, że autorem muzyki jest belgijski duet, który przebój nagrał dwa lata przed Jacksonem. Na finał sprawy w sądzie trzeba było zaczekać kilka lat. Zgodnie z wyrokiem, prawa autorskie zostały przeniesione na braci Van Passel, a emisji przeboju Michaela Jacksona zakazano.
 • Dziś mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona

  Dziś mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona. Gdy tyle samo lat upłynęło od jego narodzin, muzyk występował już na scenie ze swoimi braćmi, wygrywając rytmy na małych bongosach, tańcząc z prawdziwym zapałem i śpiewając ile sił w płucach. Dzieciństwo Jacksona z pewnością odbiegało od przyjętych norm, ale może gdyby nie ta ciężka praca od początku, przydomka "król popu" nigdy nie wypowiadalibyśmy w jego kontekście...
 • Kora krytykuje Łozo i Michaela Jacksona!

  W niedzielnym odcinku "Must be the Music. Tylko muzyka" będzie się działo! Kora podpadnie Łozo za pozytywną ocenę żeńskiego zespołu Red Heels. Sprawy zajdą jednak o wiele dalej - Kora ośmieli się skrytykować samego Michaela Jacksona!
 • Zdradzamy tajemnicę Michaela Jacksona!

  Słynny "moonwalk" był znakiem rozpoznawczym choreografii Króla Popu. Specjalnie dla was zdradzamy tajniki tej techniki tanecznej!
 • Iza Lach - fanka Michaela Jacksona

  Jako mała dziewczynka ogłaszałam wszystkim, że Michael Jackson będzie moim mężem - śmieje się Iza Lach. - Do dziś z przyjemnością wracam do jego płyt.
 • "Dotknęliśmy legendy Jacksona"

  You Can Dance dotarło do Izraela. Warsztaty taneczne piątej edycji show poprowadził Travis Payne, choreograf Michaela Jacksona.
 • "Michael Jackson's This Is It"

  "This Is It" oferuje fanom Michaela Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie.
 • Natalia Kukulska o Michaelu Jacksonie

  W trakcie uroczystości odsłonięcia gwiazdy Michaela Jacksona w krakowskiej Alei Gwiazd utwory zmarłego artysty zaśpiewała Natalia Kukulska. O swojej przygodzie z twórczością Jacksona opowiedziała reporterowi INTERIA.TV.
 • Kraków w hołdzie dla Jacksona

  29 sierpnia w Alei Gwiazd radia RMF FM i Miasta Kraków odsłonięta została gwiazda Michaela Jacksona. Zobacz relację z tej ceremonii.