Michael Fassbender

Artykuły - Michael Fassbender (38)

 • "Song to Song": Michael Fassbender jako diaboliczny producent muzyczny

  "Song to Song": Michael Fassbender jako diaboliczny producent muzyczny

  19 maja do kin trafi najnowszy film Terrence’a Malicka, twórcy "Badlands", "Drzewa życia", "Cienkiej czerwonej linii" i "Niebiańskich dni". "Song to Song" to rock’n’rollowe love story, w którym główną rolę gra Ryan Gosling ("La La Land", "Drive"), a obok niego występują Rooney Mara ("Dziewczyna z tatuażem"), Natalie Portman ("Jackie", "Czarny łabędź") i Michael Fassbender ("Głód", "Wstyd", "Prometeusz"), który wciela się w diabolicznego producenta muzycznego Cooka.
 • Zakochany Fassbender obnaża się w "Świetle między oceanami"

  Zakochany Fassbender obnaża się w "Świetle między oceanami"

  ​Michael Fassbender rozkochał w sobie krytyków i widzów swoimi rolami: mężczyzny uzależnionego od seksu ("Wstyd"), członka IRA ("Głód"), goniącego za upadkiem Hitlera żołnierza ("Bękarty wojny") czy bezwzględnego pana na włościach ("Zniewolony. 12 Years a Slave"). Jego postacie zawsze były silne i wyraziste. Teraz Derek Cianfrance postawił przed nim zupełnie nowe aktorskie wyzwanie: w "Świetle między oceanami" miał stworzyć postać delikatną, pragnącą odnaleźć spokój po traumie I wojny światowej.
 • Michael Fassbender: Nie będę grał w filmach

  Michael Fassbender: Nie będę grał w filmach

  Michael Fassbender, którego niebawem zobaczymy w adaptacji gry komputerowej "Assassin’s Creed", robi sobie przerwę od występów na dużym ekranie. Dwukrotnie nominowany do Oscara aktor postanowił skupić się na swojej firmie produkcyjnej.
 • "Assasin's Creed" jak "Matrix"

  "Assasin's Creed" jak "Matrix"

  Michael Fassbender w jednym z niedawnych wywiadów opowiedział o "Assasin's Creed", filmowej adaptacji popularnej serii gier wideo, w której wciela się w głównego bohatera. Aktor przyznał, że sporą inspiracją dla twórców był dla niego "Matrix".
 • Filmowe podsumowania: Kto rządził kinem w 2015 roku?

  Filmowe podsumowania: Kto rządził kinem w 2015 roku?

  Nie ulega wątpliwości, że kończący się rok obfitował w filmowe emocje, a niezapomnianych premier nie brakowało. Kto jednak najwięcej "wygrał" w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Grudniowe długie wieczory skłaniają do refleksji i podsumowań.
 • Michael Fassbender: Marzyłem o westernie

  Michael Fassbender: Marzyłem o westernie

  Michael Fassbender po genialnych kreacjach we "Wstydzie", "Głodzie", "Bękartach wojny" i "Zniewolonym" po raz pierwszy występuje w westernie! To kolejna rola, która udowadnia jego talent i niebywałą wszechstronność. Tym razem wciela się w postać Silasa, tajemniczego wędrowca wyjętego spod prawa. "Slow West" w kinach już w piątek!
 • Michael Fassbender - biografia

  Urodzony 2 kwietnia 1977 roku w Heidelbergu w Niemczech (wtedy RFN) aktor niemiecko-irlandzkiego pochodzenia. Wcześniej pracował między innymi jako barman i urzędnik pocztowy. Swą pierwszą rolę zagrał w nagradzanym mini-serialu „Kompania braci”. Do 2007 roku występował wyłącznie w produkcjach telewizyjnych. Na dużym ekranie debiutował w 2007 roku w filmie „300” Zacka Snydera. Rok później zyskał uznanie krytyki główną rolą w filmie „Głód” Steve’a McQueena. Od tego czasu swój czas dzieli mię
 • "Slow West": Michael Fassbender pokazuje prawdziwe męstwo

  "Slow West": Michael Fassbender pokazuje prawdziwe męstwo

  Michael Fassbender gra główną rolę w westernie "Slow West", który na ekranach polskich kin zadebiutuje już w listopadzie!
 • Michael Fassbender jako Steve Jobs! [zwiastun]

  Michael Fassbender jako Steve Jobs! [zwiastun]

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Steve Jobs" w reżyserii Danny'ego Boyle'a. W postać założyciela Apple'a wcielił się Michael Fassbender.
 • Michael Fassbender o "Assassin Creed"

  Michael Fassbender o "Assassin Creed"

  Trwają prace nad filmową adaptację bestsellerowej serii gier "Assassin Creed". W filmie zagrają między innymi Marion Cotillard i Michael Fassbender, który opowiedział o produkcji.

Zdjęcia - Michael Fassbender (1)

 • film.interia.pl
  Najgorętsze pary show-biznesu

Filmy - Michael Fassbender (5)

 • "Assassin's Creed" - gra, ktróra weszła do kina

  - Naszym założeniem było to, żeby ludzie, którzy nie grali w „Assassin’s Creed”, którzy nie znają tej historii jako gry, mogli przyjść do kina i cieszyć się oglądaniem filmu i zrozumieli główne wątki. Pierwszym wyzwaniem było przeniesienie i uproszczenie tego skomplikowanego świata. Jednak nie zapominając o najważniejszych rzeczach. Pierwszą rzeczą, którą przenieśliśmy, była pamięć genetyczna - założenie, że w naszym DNA znajdują się wspomnienia i doświadczenia naszych przodków - mówi Michael Fassbender.
 • "Adwokat" (teaser)

  "Adwokat" to nowy film Ridleya Scotta. Cieszący się powszechnym szacunkiem prawnik ze wszystkich sił stara się wyplątać z narkotykowego biznesu, który miał być dla niego krótką przygodą.
 • "Wstyd"

  Brian (Michael Fassbender), 30-letni mieszkaniec Nowego Jorku, nie potrafi zapanować nad swoim życiem erotycznym. Sytuacja jeszcze bardziej wymknie się spod kontroli, kiedy zamieszka z nim siostra...
 • "Jane Eyre": powrót ponadczasowej klasyki

  14 października w kinach zagości nowa filmowa adaptacja klasycznej powieści Charlotte Bronte, "Jane Eyre". W roli tytułowej występuje Mia Wasikowska, której partneruje Michael Fassbender. Oto, jak powstawał ten fascynujący film...