Michael Douglas

Artykuły - Michael Douglas (184)

 • ​Michael Douglas debiutuje w roli dziadka

  ​Michael Douglas debiutuje w roli dziadka

  W wieku 73 lat Michael Douglas po raz pierwszy został dziadkiem. Dorobił się wnuczki dzięki swojemu najstarszemu synowi, 39-letniemu Cameronowi.
 • Catherine Zeta-Jones: Piękność udomowiona

  Catherine Zeta-Jones: Piękność udomowiona

  Niejednokrotnie tytułowana "najpiękniejszą kobietą na świecie". Catherine Zeta-Jones to utalentowana, brytyjska aktorka. Za swoją grę zdobyła wiele prestiżowych nagród, choć nierzadko oceniana była jedynie ze względu na atrakcyjny wygląd. Od wielu lat nie jest o niej raczej głośno - gwiazda unika bowiem medialnej wrzawy, a swój czas poświęca mężowi i dzieciom.
 • Legendy kina: Michael i Kirk Douglas

  Legendy kina: Michael i Kirk Douglas

  Bez Michaela Douglasa i jego ojca Kirka, gwiazdora złotej ery Hollywood, amerykańskie kino byłoby uboższe. Oni przyczynili się do jego blasku, przysporzyli widzów, a wytwórniom dużych zysków.
 • Michael Douglas: Choroba uczyniła go lepszym człowiekiem

  Michael Douglas: Choroba uczyniła go lepszym człowiekiem

  Michael Douglas przyznał w jednym z najnowszych wywiadów, że ostatnie poważne problemy ze zdrowiem uczyniły go lepszym człowiekiem.
 • Michael Douglas: Dzieci uważają, że wreszcie coś osiągnąłem

  Michael Douglas: Dzieci uważają, że wreszcie coś osiągnąłem

  Dobrej rozrywki i zaskakującego humoru - tego zdaniem Michaela Douglasa powinni spodziewać się widzowie "Ant-Mana" - najnowszej produkcji Marvel Studios, która trafi do polskich kin już w najbliższy piątek, 17 lipca.
 • ​Michael Douglas krytycznie o amerykańskich aktorach

  ​Michael Douglas krytycznie o amerykańskich aktorach

  Michael Douglas udzielił ostatnio rady wszystkim młodym aktorom z USA. Brzmiała ona: "Wyłącz Twittera!".
 • Zmarła Diana Douglas, matka Michaela Douglasa

  Zmarła Diana Douglas, matka Michaela Douglasa

  Aktorka Diana Douglas, pierwsza żona Kirka Douglasa i matka Michaela, zmarła w piątek, 3 lipca, w szpitalu w Woodland Hills w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Diana Douglas od kilku lat chorowała na raka. Miała 92 lata.
 • "Last Vegas": Powrót bohaterów

  "Last Vegas": Powrót bohaterów

  Czy Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman i Kevin Kline powrócą w kontynuacji komedii "Last Vegas"? Pojawiła się informacja, że studio CBS Films zamierza wyprodukować sequel tej produkcji, nazywanej "kacem geriatrycznym".

Zdjęcia - Michael Douglas (2)

Filmy - Michael Douglas (1)

 • "Last Vegas"

  Czterej przyjaciele po sześćdziesiątce postanawiają udać się do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny.