Michael Douglas

Artykuły - Michael Douglas (101)

 • ​Michael Douglas wzięty za dziadka swojej córki

  ​Michael Douglas wzięty za dziadka swojej córki

  ​Michael Douglas nie krył dumy, gdy podczas wywiadu w programie "The Kelly Clarkson Show", opowiadał o swojej córce, która niedawno ukończyła szkołę średnią. Podzielił się też pewną anegdotą. W trakcie ceremonii zakończenia szkoły został wzięty za dziadka 18-letniej Carys.
 • Dzieci Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa chcą zostać aktorami

  Dzieci Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa chcą zostać aktorami

  Popularna aktorka w swoim najnowszym wywiadzie zdradziła, jakie plany na przyszłość mają jej dwie pociechy. Marzenie 17-letniej Carys i 20-letniego Dylan są identyczne - powtórzyć sukces sławnych rodziców i zrobić karierę w branży filmowej. Dzieci gwiazdorskiej pary na marzeniach nie poprzestają. Oboje uczą się rzemiosła na warsztatach teatralnych warsztatach i letnich obozach z brodwayowskimi aktorami. „Jestem tym bardzo podekscytowana. Podejrzewam, że ta droga jest im po prostu przeznaczona” – zdradziła laureatka Oscara.
 • Michael Douglas zagra Ronalda Reagana

  Michael Douglas zagra Ronalda Reagana

  Michael Douglas i Christoph Waltz wcielą się w role - odpowiednio - Ronalda Reagana i Michaiła Gorbaczowa w serialu o historycznym spotkaniu tej dwójki przywódców USA i ZSRR w Reykjaviku w 1986 r. Dało ono początek rozmowom rozbrojeniowym, które w efekcie doprowadziły do zakończenia zimnej wojny.
 • Netflix: Michael Douglas wraca do "The Kominsky Method"

  Netflix: Michael Douglas wraca do "The Kominsky Method"

  Aktorki duet - Michael Douglas i Alan Arkin znów pojawi się na małym ekranie. Platforma Netflix zapowiedziała, że powstanie 3. sezon serialu "The Kominsky Method". Jednak będzie to ostatnia odsłona tej produkcji.
 • Michael Douglas oskarża Stevena Spielberga

  Michael Douglas oskarża Stevena Spielberga

  Podczas wywiadu dla Variety Michael Douglas wyznał, że liczył na Złota Palmę za swoją rolę w filmie "Wielki Liberace", który był pokazywany w ramach konkursu głównego prestiżowego festiwalu w Cannes w 2014 roku. Otrzymał ją jednak Bruce Dern za "Nebraskę". Douglas za całą sytuację wini Stevena Spielberga, który był wtedy przewodniczącym jury.
 • Michaela Douglasa rady dla młodych

  Michaela Douglasa rady dla młodych

  W tym roku Michael Douglas skończy 75 lat. O kinie wie równie dużo, co o życiu. Młodym radzi, by tak nie pędzili. "Znajdźcie chwilę na to, żeby zatrzymać się w tym biegu i powąchać róże" - apeluje aktor.
 • Michaela Douglasa rady dla młodych

  Michaela Douglasa rady dla młodych

  W tym roku Michael Douglas skończy 75 lat. O kinie wie równie dużo, co o życiu. Młodym radzi, by tak nie pędzili. "Znajdźcie chwilę na to, żeby zatrzymać się w tym biegu i powąchać róże" - apeluje aktor.
 • Michael Douglas uhonorowany gwiazdą w hollywoodzkiej Alei Sław

  Michael Douglas uhonorowany gwiazdą w hollywoodzkiej Alei Sław

  Amerykański aktor, producent filmowy i scenarzysta, laureat dwóch Oscarów Michael Douglas odsłonił we wtorek, 6 listopada, swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. Uczynił to w obecności m.in. swego ojca, legendy kina, 101-letniego Kirka Douglasa.
 • ​Michael Douglas debiutuje w roli dziadka

  ​Michael Douglas debiutuje w roli dziadka

  W wieku 73 lat Michael Douglas po raz pierwszy został dziadkiem. Dorobił się wnuczki dzięki swojemu najstarszemu synowi, 39-letniemu Cameronowi.
 • Catherine Zeta-Jones: Piękność udomowiona

  Catherine Zeta-Jones: Piękność udomowiona

  Niejednokrotnie tytułowana "najpiękniejszą kobietą na świecie". Catherine Zeta-Jones to utalentowana, brytyjska aktorka. Za swoją grę zdobyła wiele prestiżowych nagród, choć nierzadko oceniana była jedynie ze względu na atrakcyjny wygląd. Od wielu lat nie jest o niej raczej głośno - gwiazda unika bowiem medialnej wrzawy, a swój czas poświęca mężowi i dzieciom.

Zdjęcia - Michael Douglas (1)

Filmy - Michael Douglas (1)

 • "Last Vegas"

  Czterej przyjaciele po sześćdziesiątce postanawiają udać się do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny.