mężczyzna

Artykuły - Mężczyzna (362)

Filmy - Mężczyzna (66)

 • Mężczyzna zaprzyjaźnił się z kolibrem

  Ten koliberek potrzebował chwili na odpoczynek, gdy uderzył w okno. Znalazł go właściciel domu i szybko udało mu się obłaskawić zwierzaka, a nawet... zaprzyjaźnić z nim! (STORYFUL/x-news)
 • Ojciec karmi swoją córkę sztuczną piersią. Wyjątkowy pomysł pielęgniarki z USA

  Maxamillian i April Neubauer byli świeżo upieczonymi rodzicami z Wisconsin. W wyniku kompikacji po cesarskim cięciu, April nie mogła karmić piesią swojej córeczki Rosalii. Rodzicom zależało, aby ich dziecko czuło ich bliskość. Niezwykłe rozwiązanie zaproponowała pomagająca im pielęgniarka – do klatki piersiowej Maxamilliana przyczepiono sztuczny sutek połączony z butelką mleka. Dziewczynka ochoczą przyssała się do piersi ojca, dzięki czemu młody tata mógł się pochwalić przed światem swoim niezwykłym osiągnięciem. (STORYFUL/x-news)
 • To nie był jego najlepszy dzień w pracy...

  Mężczyzna miał do przeniesienia paletę ze szklanymi butelkami. Niestety, coś poszło nie tak...
 • Ciekawski niedźwiedź i zabawa w chowanego

  Pewien ciekawski niedźwiedź z Kalifornii postanowił zabawić się w chowanego z mieszkańcem okręgu Arnold. Zakradł się na jego podwórko, gdy ten stał tyłem i ukrył się za drzewem. Mężczyzna po chwili dostrzegł misia i natychmiast próbował ukryć się garażu. Było to o tyle trudne, że wjazd był zastawiony, a przestraszony mężczyzna nie był w pełni sprawny po operacji biodra. Ostatecznie udało mu się ukryć, ale niedźwiedź stracił zainteresowanie i uciekł. (STORYFUL/x-news)