metro

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Metro (Film (2012) Reż.Anton Megerdichev) , Metro (prasa) Metro (Film (1985)[Subway] Reż.Luc Besson)

Artykuły - Metro (480)

Zdjęcia - Metro (0)

 • Polska Lokalna
  Ruszyła budowa drugiej linii metra

Filmy - Metro (25)

 • Nietypowy pojedynek w metrze. Nie uwierzycie

  Świadkami nietypowego starcia byli w środę (25 lipca) pasażerowie nowojorskiego metra. W jednym z wagonów doszło do pojedynku... wrestlerów. A dokładniej dwóch mężczyzn, którzy byli przebrani za gwiazdy tego sportu: Triple H i Stone Cold Steve'a Austina. (STORYFUL/x-news)
 • Nietypowy gość w metrze. Po peronie biegał... jeleń

  Nietypowy gość pojawił się na jednej ze stacji metra w Waszyngtonie. We wtorek (12 czerwca) po peronie stacji Crystal City biegał... jeleń. Zwierzę chciało najwyraźniej sprawdzić swoje siły w starciu ze składem metra. (STORYFUL/x-news)
 • Wpadł pod metro. Nie uwierzycie co się potem stało

  W Nowym Jorku pasażerowie metra na stacji Grand Street zobaczyli mężczyznę na torach. Nie dał się wyciągnąć, a przed nadjeżdżającym składem ukrył się pod peronem. Gdy pociąg się zatrzymał i wezwano na miejsce strażaków, ci zobaczyli tylko jego machającą rękę. Mężczyźnie nic się nie stało, udało mu się o własnych siłach wydostać spod pociągu. Następnie rzucił w przód lokomotywy butelką i ruszył przed siebie. Gdy ratownicy spytali go czy nic mu się nie stało, mężczyzna zaczął tańczyć. (STORYFUL/x-news)
 • Jak budowa metra zmienia ceny mieszkań

  Ponownie ruszyła budowa przedłużenia drugiej linii warszawskiego metra w kierunku Woli, co ożywiło rynek nieruchomości. Jak wpłynie to na ceny? Budowa metra na Bielanach spowodowała, że ceny m kw mieszkania w ciągu 2 lat wzrosły z 5,5 do 9,0 tys. zł. Na Pradze był to wzrost o 60 proc. w ciągu 5 lat.